evialead.gr

Παραίτηση Αιμηλίας Κουνή από τον Α.Ο. Χαλκίς

Με ανακοίνωσή της η Αιμηλία Κουνή γνωστοποιεί την απόσυρσή της από τα καθήκοντα που της έχει…

ΚΟΠΗ ΠΙΤΑΣ Α.Ε.Λ. ΚΑΙ ΣΧΟΛΗΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ

Ανακοίνωση Α.Ε Ληλαντίου Η ομάδα μας δεν συνέχισε το σερί νικών που είχες το νέο έτος…

ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ: Ημερίδα Κλειστού στίβου στον Άγιο Κοσμά

Το Σάββατο 18 Ιανουαρίου πραγματοποιήθηκε Ημερίδα αγωνισμάτων Κλειστού Στίβου στον Άγιο Κοσμά. Με το δεξί μπήκε…

ΠΙΤΑ ΚΑΙ ΒΡΑΒΕΥΣΕΙΣ ΕΥΒΟΪΚΟΣ Γ.Α.Σ 2020

Πλήθος κόσμου γέμισε το ξενοδοχείο Negroponte Resort Eretria την Κυριακή 19 Ιανουαρίου όπου έγινε η καθιερωμένη…

Άρχισαν οι εγγραφές για το 5ο MaskaRun Ορχομενού

Που αλλού… στο 5ο MaskaRun Ορχομενού, εκεί οδηγούν οι δρόμοι στις 23 Φεβρουαρίου 2020. Στην ιστορική πόλη της Βοιωτίας όπου…

Έκοψε τη πρωτοχρονιάτικη πίτα ο ΑΟ Κονιστρών και περιχώρων

Στο κλειστό γήπεδο του λυκείου Κονιστρών, έκοψε τη πρωτοχρονιάτικη πίτα ο «ΑΟ Κονιστρών και Περιχώρων».  …

ΜΠΑΣΚΕΤ Γ’ ΕΘΝΙΚΗ: Αποτελέσματα και βαθμολογία

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ Φανάρια-Ένωση Ιλίου αναβολή Μίλωνας-Ερμής Σχηματαρίου 66-61 Χανιά-Αργοναύτης Ραφ. 72-66 Άρης Θήβας-Ζωγράφου 66-76 Πέρα-Κρόνος 85-83 ΦΕΑ-ΧΒΑ 85-87 Ρεπό: Βούρειος Χίου ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ…

Γ’ ΕΘΝΙΚΗ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ: Αποτελέσματα και βαθμολογία

Αποτελέσματα Ρόδος – Κ. Καπαρελλίου 1-0 Κόρινθος – Αήτ. Σπάτων 0-6 Ύπατο – Μαρκό 0-1 Θ.…

Γ’ ΕΠΣΕ: Αποτελέσματα και βαθμολογία

Γ Ερασιτεχνική 1ος όμιλος 14η Αγωνιστική Ημ/νία Ώρα Έναρξης Διαγωνιζόμενες Ομάδες Γήπεδο Αποτέλεσμα 19-01-20 11:30 ΑΕ…

Β΄ΕΠΣΕ: Αποτελέσματα και βαθμολογία

B Ερασιτεχνική 1ος όμιλος 17η Αγωνιστική Ημ/νία Ώρα Έναρξης Διαγωνιζόμενες Ομάδες Γήπεδο Αποτέλεσμα 18-01-20 15:00 ΠΑΟ…

Α’ ΕΠΣΕ: Αποτελέσματα και βαθμολογία

Α Ερασιτεχνική 17η Αγωνιστική Ημ/νία Ώρα Έναρξης Διαγωνιζόμενες Ομάδες Γήπεδο Αποτέλεσμα 18-01-20 15:00 ΦΣ ΤΑΜΥΝΑΪΚΟΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ…

ΜΠΑΣΚΕΤ – Α’ ΕΣΚΑΣΕ: Αποτελέσματα, βαθμολογία επόμενη αγωνιστική

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΓΑΣ Βασιλικού-ΑΕΕΠ Χαλκίδας 62:58 Τελεθριακός-Αναγέννηση Λαμίας 68:60 Πρωτέας Σχηματαρίου-Μάκαρος 71:51 Αστέρας Αλιβερίου-Απόλλων Λιβαδειάς 79:67 Γ.Σ.Ιτέας-Μαλεσίνα…

Ποδοσφαιρικά αποτελέσματα Σαββάτου

Α ΕΠΣΕ ΤΑΜΥΝΑΪΚΟΣ – ΑΠ. ΕΡΕΤΡΙΑΣ 2-1 ΑΜΑΡΥΝΘΙΑΚΟΣ – ΠΑΝΤΡΙΑΔΙΚΟΣ 3-0 α.α. ΗΡΑΚΛΗΣ Ψ. – ΕΥΒΟΪΚΟΣ…

ΑΠΟΛΥΜΑΝΣΗ ΠΙΣΙΝΑΣ ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟΥ

Λόγω των εκτάκτων εργασιών απολύμανσης στις εγκαταστάσεις του Κολυμβητηρίου, η πισίνα θα παραμείνει κλειστή, για σήμερα…

Μέλη του Συνδέσμου Διαιτητών Ευβοίας σε Εθνικές Κατηγορίες

Για την Κυριακή 19 Ιανουαρίου 2020 ορίστηκαν από την ΚΕΔ/ΕΠΟ, σε αγώνες Εθνικών Κατηγοριών, τα εξής…

ΜΠΑΣΚΕΤ: Αναμετρήσεις σε Α’ ΕΣΚΑΣΕ και Γ’ ΕΘΝΙΚΗ

Α΄ΕΣΚΑΣΕ (Σάββατο 18/01) 12:45 Κλειστό Ιστιαίας Τελεθριακός-Αναγέννηση Λαμίας (Χαϊνά-Χατζής) 18:00 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ Βασιλικού-ΑΕΕΠ Χαλκίδας (Χουγιάζος-Κάλφα)…

Γ ΕΘΝΙΚΗ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ: Αναμετρήσεις και βαθμολογία

Αναμετρήσεις (19/1 15:00) ΡΟΔΟΣ – Κ. ΚΑΠΑΡΕΛΛΙΟΥ ΚΟΡΙΝΘΟΣ – ΑΗΤ. ΣΠΑΤΩΝ ΥΠΑΤΟ – ΜΑΡΚΟ Θ. ΡΑΦΗΝΑΣ…

Πρωταθλήματα ΕΠΣΕ: Αναμετρήσεις και διαιτητές

Α Ερασιτεχνική 17η Αγωνιστική Ημ/νίαΏρα Διαγωνιζόμενες Ομάδες Γήπεδο Διαιτητής Βοηθοί 4ος Διαιτητής 18-01-2015:00 ΦΣ ΤΑΜΥΝΑΪΚΟΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ…

A ΕΠΣΕ: Αποχωρεί ο Παντριαδικός λόγω οικονομικών προβλημάτων

Με μια ανακοίνωση η οποία δημοσιεύτηκε στην επίσημη σελίδα της ομάδας στο Facebook, ο Παντριαδικός κάνει…

Το MaskaRun επιστρέφει για 5η χρονιά στον Ορχομενό

Στην τελική ευθεία για την 5η συνεχόμενη διοργάνωση είναι οι διαδικασίες διεξαγωγής της πρωτότυπης εκδήλωσης με την…

Κοπή πίτας της Α.Ε Ληλαντίου

Μέλη του Συνδέσμου Διαιτητών Ευβοίας σε Εθνικές Κατηγορίες

Για την Τετάρτη 15 Ιανουαρίου 2020 ορίστηκαν από την ΚΕΔ/ΕΠΟ, σε αγώνες Εθνικών Κατηγοριών, τα εξής…

Στον Ποδηλατικο Ομιλο Χαλκιδας ο Βασίλης Κούπριζας

Ο πολυνίκης , Χαλκιδέος, αθλητής επιστρέφει μετά από δύο χρόνια στον Νέο Ποδηλατικό Όμιλο Χαλκίδας ,…

Τον Στερεοελλαδίτη Μαραθωνοδρόμο κ. Κώστα Γκελαούζο βράβευσε ο Περιφερειάρχης Στερεάς Ελλάδας κ. Φάνης Σπανός

Μία από τις ομορφότερες στιγμές της αθλητικής του καριέρας έζησε ο Στερεοελλαδίτης πρωταθλητής στίβου μεγάλων αποστάσεων…

Μπάσκετ Γ΄Εθνική: Αποτελέσματα, βαθμολογία, επόμενη αγωνιστική

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ Ερμής Σχηματαρίου-Φανάρια 70-53 Αργοναύτης Ραφ.-Μίλωνας 70-65 Ζωγράφου-Χανιά 69-68 Κρόνος-Άρης Θήβας 87-66 ΧΒΑ-Πέρα 72-75 Βούρειος Χίου-ΦΕΑ 81-93 Ρεπό: Ένωση Ιλίου ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ…

Γ’ ΕΠΣΕ: Αποτελέσματα και βαθμολογία

Γ Ερασιτεχνική 1ος όμιλος 13η Αγωνιστική Ημ/νία Ώρα Έναρξης Διαγωνιζόμενες Ομάδες Γήπεδο Αποτέλεσμα 11-01-20 15:15 ΑΕΚ…