Γ ΕΠΣΕ: Αποτελέσματα και βαθμολογία

Γ Ερασιτεχνική 1ος όμιλος 19η Αγωνιστική Ημ/νία Ώρα Έναρξης Διαγωνιζόμενες Ομάδες Γήπεδο Αποτέλεσμα 23-02-20 11:30 ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ…

Γ ΕΠΣΕ: Αναμετρήσεις και βαθμολογία

Γ Ερασιτεχνική 1ος όμιλος 19η Αγωνιστική Ημ/νία Ώρα Έναρξης Διαγωνιζόμενες Ομάδες Γήπεδο Αποτέλεσμα 23-02-20 11:30 ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ…

Γ ΕΠΣΕ: Αποτελέσματα και βαθμολογία

Γ Ερασιτεχνική 1ος όμιλος 18η Αγωνιστική Ημ/νία Ώρα Έναρξης Διαγωνιζόμενες Ομάδες Γήπεδο Αποτέλεσμα 16-02-20 11:30 ΠΑΣ…

Γ ΕΠΣΕ: Αναμετρήσεις και βαθμολογία

Γ Ερασιτεχνική 1ος όμιλος 18η Αγωνιστική Ημ/νία Ώρα Έναρξης Διαγωνιζόμενες Ομάδες Γήπεδο Αποτέλεσμα 16-02-20 11:30 ΠΑΣ…

Γ ΕΠΣΕ: Αποτελέσματα και βαθμολογία

Γ Ερασιτεχνική 1ος όμιλος 17η Αγωνιστική Ημ/νία Ώρα Έναρξης Διαγωνιζόμενες Ομάδες Γήπεδο Αποτέλεσμα 09-02-20 10:45 ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ…

Γ ΕΠΣΕ: Αναμετρήσεις και διαιτητές

Γ Ερασιτεχνική 1ος όμιλος 17η Αγωνιστική Ημ/νίαΏρα Διαγωνιζόμενες Ομάδες Γήπεδο Διαιτητής Βοηθοί 4ος Διαιτητής 09-02-2010:45 ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ…

Γ ΕΠΣΕ: Αποτελέσματα και βαθμολογία

Γ Ερασιτεχνική 1ος όμιλος 16η Αγωνιστική Ημ/νία Ώρα Έναρξης Διαγωνιζόμενες Ομάδες Γήπεδο Αποτέλεσμα 02-02-20 11:15 ΑΕΚ…

Γ ΕΠΣΕ: Αναμετρήσεις Σαββατοκύριακου και βαθμολογία

Γ Ερασιτεχνική 1ος όμιλος 16η Αγωνιστική Ημ/νία Ώρα Έναρξης Διαγωνιζόμενες Ομάδες Γήπεδο Αποτέλεσμα 02-02-20 11:15 ΑΕΚ…

Γ’ ΕΠΣΕ: Αποτελέσματα και βαθμολογία

Γ Ερασιτεχνική 1ος όμιλος 15η Αγωνιστική Ημ/νία Ώρα Έναρξης Διαγωνιζόμενες Ομάδες Γήπεδο Αποτέλεσμα 25-01-20 15:30 ΑΕΚ…

ΕΠΣΕ: Αποτελέσματα Σαββάτου

Α Ερασιτεχνική 18η Αγωνιστική Ημ/νία Ώρα Έναρξης Διαγωνιζόμενες Ομάδες Γήπεδο Αποτέλεσμα 25-01-20 15:00 ΑΟ ΧΑΛΚΙΣ –…

ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ ΕΠΣΕ: Αναμετρήσεις και διαιτητές

Α Ερασιτεχνική 18η Αγωνιστική Ημ/νίαΏρα Διαγωνιζόμενες Ομάδες Γήπεδο Διαιτητής Βοηθοί 4ος Διαιτητής 25-01-2015:00 ΑΟ ΧΑΛΚΙΣ –…

Γ’ ΕΠΣΕ: Αποτελέσματα και βαθμολογία

Γ Ερασιτεχνική 1ος όμιλος 14η Αγωνιστική Ημ/νία Ώρα Έναρξης Διαγωνιζόμενες Ομάδες Γήπεδο Αποτέλεσμα 19-01-20 11:30 ΑΕ…

Πρωταθλήματα ΕΠΣΕ: Αναμετρήσεις και διαιτητές

Α Ερασιτεχνική 17η Αγωνιστική Ημ/νίαΏρα Διαγωνιζόμενες Ομάδες Γήπεδο Διαιτητής Βοηθοί 4ος Διαιτητής 18-01-2015:00 ΦΣ ΤΑΜΥΝΑΪΚΟΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ…

Γ’ ΕΠΣΕ: Αποτελέσματα και βαθμολογία

Γ Ερασιτεχνική 1ος όμιλος 13η Αγωνιστική Ημ/νία Ώρα Έναρξης Διαγωνιζόμενες Ομάδες Γήπεδο Αποτέλεσμα 11-01-20 15:15 ΑΕΚ…

Γ’ ΕΠΣΕ: Αποτελέσματα και βαθμολογία

Γ Ερασιτεχνική 1ος όμιλος 12η Αγωνιστική Ημ/νία Ώρα Έναρξης Διαγωνιζόμενες Ομάδες Γήπεδο Αποτέλεσμα 05-01-20 11:30 ΕΛΛΗΝΙΚΑ…

Γ ΕΠΣΕ: Αποτελέσματα, βαθμολογία, επόμενη αγωνιστική

Γ Ερασιτεχνική 1ος όμιλος 11η Αγωνιστική Ημ/νία Ώρα Έναρξης Διαγωνιζόμενες Ομάδες Γήπεδο Αποτέλεσμα 15-12-19 11:00 ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ…

Κατηγορίες ΕΠΣΕ: Το πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου

Γ ΕΠΣΕ: Αποτελέσματα, βαθμολογία, επόμενη αγωνιστική

Γ Ερασιτεχνική 1ος όμιλος 10η Αγωνιστική Ημ/νία Ώρα Έναρξης Διαγωνιζόμενες Ομάδες Γήπεδο Αποτέλεσμα 08-12-19 11:30 ΑΣ…

Γ ΕΠΣΕ: Αποτελέσματα και βαθμολογίες

Γ Ερασιτεχνική 1ος όμιλος 9η Αγωνιστική Ημ/νία Ώρα Έναρξης Διαγωνιζόμενες Ομάδες Γήπεδο Αποτέλεσμα 01-12-19 11:00 ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ…

Γ’ ΕΠΣΕ: Αναμετρήσεις – Βαθμολογίες

Γ Ερασιτεχνική 1ος όμιλος 9η Αγωνιστική Ημ/νία Ώρα Έναρξης Διαγωνιζόμενες Ομάδες Γήπεδο Αποτέλεσμα 01-12-19 11:00 ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ…