evialead.gr

ΕΠΣΕ: Ευρεία νίκη του Ταμυναϊκού αλλά ο Ηρακλής προπορεύεται

Με σκορ 8-0 η ομάδα του Ταμυναϊκού νίκησε σήμερα την Δόξα Προκοπίου, κάνοντας επίδειξη δύναμης. Ωστόσο,…

Β’ ΕΠΣΕ: Αναμετρήσεις και βαθμολογία

B Ερασιτεχνική 1ος όμιλος 6η Αγωνιστική Ημ/νία Ώρα Έναρξης Διαγωνιζόμενες Ομάδες Γήπεδο Αποτέλεσμα 26-10-19 16:00 ΑΟ…

ΕΠΣΕ: Αγώνες Σαββατοκύριακου και διαιτητές

Α Ερασιτεχνική 5η Αγωνιστική Ημ/νίαΏρα Διαγωνιζόμενες Ομάδες Γήπεδο Διαιτητής Βοηθοί 4ος Διαιτητής 19-10-1916:00 ΑΟ ΑΜΑΡΥΝΘΙΑΚΟΣ –…

ΕΠΣΕ: Αποτελέσματα αγώνων Σαββάτου

Α’ ΕΠΣΕ ΕΡΕΤΡΙΑ – ΑΜΑΡΥΝΘΙΑΚΟΣ 0-0 Α.Ο. ΧΑΛΚΙΣ – ΟΛΥΜΠΟΣ ΓΥΜΝΟΥ 2-0 Β’ ΕΠΣΕ 1ος ΟΜΙΛΟΣ…

Α’ – Β’ – Γ’ ΕΠΣΕ: Αποτελέσματα, βαθμολογίες, επόμενη αγωνιστική

Α Ερασιτεχνική 3η Αγωνιστική Ημ/νία Ώρα Έναρξης Διαγωνιζόμενες Ομάδες Γήπεδο Αποτέλεσμα 05-10-19 16:30 ΑΟ ΑΥΛΩΝΑΡΙΟΥ –…

Πρωταθλήματα ΕΠΣΕ: Αναμετρήσεις Σαββατοκύριακου σε όλες τις κατηγορίες

Α Ερασιτεχνική 3η Αγωνιστική Ημ/νία Ώρα Έναρξης Διαγωνιζόμενες Ομάδες Γήπεδο Αποτέλεσμα 05-10-19 16:30 ΑΟ ΑΥΛΩΝΑΡΙΟΥ –…

Αποτελέσματα και Βαθμολογίες στην Β’ ΕΠΣΕ

B Ερασιτεχνική 1ος όμιλος 2η Αγωνιστική Ημ/νία Ώρα Έναρξης Διαγωνιζόμενες Ομάδες Γήπεδο Αποτέλεσμα 28-09-19 17:00 ΑΕ…

Α’ & Β’ ΕΠΣΕ: Οι αναμετρήσεις του Σαββατοκύριακου

Α Ερασιτεχνική 2η Αγωνιστική Ημ/νία Ώρα Έναρξης Διαγωνιζόμενες Ομάδες Γήπεδο Αποτέλεσμα 28-09-19 17:00 ΑΟ ΧΑΛΚΙΣ –…

Τελικά αποτελέσματα Σαββατοκύριακου σε Α’ και Β’ ΕΠΣΕ

Α Ερασιτεχνική 1η Αγωνιστική Ημ/νία Ώρα Έναρξης Διαγωνιζόμενες Ομάδες Γήπεδο Αποτέλεσμα 21-09-19 18:30 ΗΡΑΚΛΗΣ ΨΑΧΝΩΝ –…

Πρωταθλήματα ΕΠΣΕ: Αποτελέσματα Σαββάτου και αναμετρήσεις Κυριακής

Α Ερασιτεχνική 1η Αγωνιστική Ημ/νία Ώρα Έναρξης Διαγωνιζόμενες Ομάδες Γήπεδο Αποτέλεσμα 21-09-19 18:30 ΗΡΑΚΛΗΣ ΨΑΧΝΩΝ –…

Αποτελέσματα σε όλες τις κατηγορίες ΕΠΣΕ

Α Ερασιτεχνική 23η Αγωνιστική Ημ/νία Ώρα Έναρξης Διαγωνιζόμενες Ομάδες Γήπεδο Αποτέλεσμα 30-03-19 16:30 ΑΟ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ/ΠΑΝΤΕΙΧΙΟΥ –…

Αποτελέσματα Σαββάτου σε όλες τις κατηγορίες ΕΠΣΕ

Α’ ΕΠΣΕ ΚΑΛΟΧΩΡΙ/ΠΑΝΤΕΙΧΙ – ΠΑΝΤΡΙΑΔΙΚΟΣ 0-0 ΑΣΤ. ΒΑΤΩΝΤΑ – ΗΡ. ΨΑΧΝΩΝ 0-1 ΜΑΚΡΥΚΑΠΑ – ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ 2-1…

Αποτελέσματα και βαθμολογίες σε όλες τις κατηγορίες ΕΠΣΕ

Α Ερασιτεχνική 22η Αγωνιστική Ημ/νία Ώρα Έναρξης Διαγωνιζόμενες Ομάδες Γήπεδο Αποτέλεσμα 23-03-19 16:00 ΑΠΣ ΠΑΝΤΡΙΑΔΙΚΟΣ –…

Αποτελέσματα Σαββάτου σε όλες τις κατηγορίες ΕΠΣΕ

Α ΕΠΣΕ ΠΑΝΤΡΙΑΔΙΚΟΣ – ΛΗΛΑΣ 2-1 ΗΡΑΚΛΗΣ Ψ. – ΚΑΛΟΧΩΡΙ/ΠΑΝΤΕΙΧΙ 5-0 ΑΡΤΑΚΗ – ΒΑΤΩΝΤΑΣ 1-0 ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ…

Β’ ΕΠΣΕ: Αναμετρήσεις και διαιτητές

B Ερασιτεχνική 1ος όμιλος 19η Αγωνιστική Ημ/νία Ώρα Διαγωνιζόμενες Ομάδες Γήπεδο Διαιτητής Βοηθοί 4ος Διαιτητής 23-03-1916:00 ΑΟ…

Αποτελέσματα Κυριακής σε Γ’ Εθνική (7ος Όμιλος) και όλες τις κατηγορίες ΕΠΣΕ

Γ ΕΘΝΙΚΗ ΧΑΛΚΙΔΑ – ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ 0-1 ΑΙΟΛΙΚΟΣ – ΕΡΕΤΡΙΑ 4-0 ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ – ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ 1-2 ΑΙΓΑΛΕΩ…

Αποτελέσματα αγώνων ΕΠΣΕ

Α ΕΠΣΕ ΑΙΔΗΨΟΣ – ΣΚΕΠΑΣΤΗ 2-0 ΒΑΤΩΝΤΑΣ – ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ 1-2 ΔΡΟΣΙΑ – ΜΑΚΡΥΚΑΠΑ 1-0 Β ΕΠΣΕ…

Αποτελέσματα και βαθμολογίες σε όλες τις κατηγορίες ΕΠΣΕ

Α Ερασιτεχνική 19η Αγωνιστική Ημ/νία Ώρα Έναρξης Διαγωνιζόμενες Ομάδες Γήπεδο Αποτέλεσμα 02-03-19 15:30 ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΤΩΝΤΑ…

Αποτελέσματα και βαθμολογίες σε όλες τις κατηγορίες ΕΠΣΕ

Α Ερασιτεχνική 17η Αγωνιστική Ημ/νία Ώρα Έναρξης Διαγωνιζόμενες Ομάδες Γήπεδο Αποτέλεσμα 16-02-19 15:30 ΑΟ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ…

ΕΠΣΕ: Πρόγραμμα αγώνων

Α Ερασιτεχνική 16η Αγωνιστική Ημ/νία Ώρα Έναρξης Διαγωνιζόμενες Ομάδες Γήπεδο Αποτέλεσμα 09-02-19 15:00 ΑΣ ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ Ν.…

Πρόγραμμα αγώνων ΕΠΣΕ

Α Ερασιτεχνική 14η Αγωνιστική Ημ/νία Ώρα Έναρξης Διαγωνιζόμενες Ομάδες Γήπεδο Αποτέλεσμα 26-01-19 15:00 ΑΠΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ –…

Αποτελέσματα και βαθμολογίες σε όλες τις κατηγορίες ΕΠΣΕ

Α Ερασιτεχνική 13η Αγωνιστική Ημ/νία Ώρα Έναρξης Διαγωνιζόμενες Ομάδες Γήπεδο Αποτέλεσμα 19-01-19 15:00 ΑΟΦ ΛΗΛΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ…

ΕΠΣΕ: Αναμετρήσεις και διαιτητές

Α Ερασιτεχνική 13η Αγωνιστική Ημ/νία Ώρα Διαγωνιζόμενες Ομάδες Γήπεδο Διαιτητής Βοηθοί 4ος Διαιτητής 19-01-1915:00 ΑΟΦ ΛΗΛΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ…

ΕΠΣΕ: Αποτελέσματα και βαθμολογίες σε όλες τις κατηγορίες

Α Ερασιτεχνική 12η Αγωνιστική Ημ/νία Ώρα Έναρξης Διαγωνιζόμενες Ομάδες Γήπεδο Αποτέλεσμα 12-01-19 15:00 ΑΠΚΟ ΔΡΟΣΙΑΣ –…