Β ΕΠΣΕ: Αποτελέσματα και βαθμολογία

B Ερασιτεχνική 1ος όμιλος 22η Αγωνιστική Ημ/νία Ώρα Έναρξης Διαγωνιζόμενες Ομάδες Γήπεδο Αποτέλεσμα 22-02-20 15:30 ΑΟ…

Β ΕΠΣΕ: Αναμετρήσεις και βαθμολογία

B Ερασιτεχνική 1ος όμιλος 22η Αγωνιστική Ημ/νία Ώρα Έναρξης Διαγωνιζόμενες Ομάδες Γήπεδο Αποτέλεσμα 22-02-20 15:30 ΑΟ…

Β ΕΠΣΕ: Αποτελέσματα και βαθμολογία

B Ερασιτεχνική 1ος όμιλος 21η Αγωνιστική Ημ/νία Ώρα Έναρξης Διαγωνιζόμενες Ομάδες Γήπεδο Αποτέλεσμα 15-02-20 15:30 ΠΑΟ…

Ποδοσφαιρικά αποτελέσματα Σαββάτου

Α Ερασιτεχνική 21η Αγωνιστική Ημ/νία Ώρα Έναρξης Διαγωνιζόμενες Ομάδες Γήπεδο Αποτέλεσμα 15-02-20 15:30 ΦΣ ΤΑΜΥΝΑΪΚΟΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ…

Β ΕΠΣΕ: Αναμετρήσεις και βαθμολογία

B Ερασιτεχνική 1ος όμιλος 21η Αγωνιστική Ημ/νία Ώρα Έναρξης Διαγωνιζόμενες Ομάδες Γήπεδο Αποτέλεσμα 15-02-20 15:30 ΠΑΟ…

Β ΕΠΣΕ: Αποτελέσματα και βαθμολογία

B Ερασιτεχνική 1ος όμιλος 20η Αγωνιστική Ημ/νία Ώρα Έναρξης Διαγωνιζόμενες Ομάδες Γήπεδο Αποτέλεσμα 08-02-20 15:00 ΑΕ…

Β ΕΠΣΕ: Αναμετρήσεις και διαιτητές

B Ερασιτεχνική 1ος όμιλος 20η Αγωνιστική Ημ/νίαΏρα Διαγωνιζόμενες Ομάδες Γήπεδο Διαιτητής Βοηθοί 4ος Διαιτητής 08-02-2015:00 ΑΕ…

B ΕΠΣΕ: Αποτελέσματα και βαθμολογία

B Ερασιτεχνική 1ος όμιλος 19η Αγωνιστική Ημ/νία Ώρα Έναρξης Διαγωνιζόμενες Ομάδες Γήπεδο Αποτέλεσμα 01-02-20 15:00 ΑΟ…

Β ΕΠΣΕ: Αναμετρήσεις Σαββατοκύριακου και βαθμολογία

B Ερασιτεχνική 1ος όμιλος 19η Αγωνιστική Ημ/νία Ώρα Έναρξης Διαγωνιζόμενες Ομάδες Γήπεδο Αποτέλεσμα 01-02-20 15:00 ΑΟ…

Β’ ΕΠΣΕ: Αποτελέσματα και βαθμολογία

B Ερασιτεχνική 1ος όμιλος 18η Αγωνιστική Ημ/νία Ώρα Έναρξης Διαγωνιζόμενες Ομάδες Γήπεδο Αποτέλεσμα 25-01-20 15:00 ΑΠΣ…

ΕΠΣΕ: Αποτελέσματα Σαββάτου

Α Ερασιτεχνική 18η Αγωνιστική Ημ/νία Ώρα Έναρξης Διαγωνιζόμενες Ομάδες Γήπεδο Αποτέλεσμα 25-01-20 15:00 ΑΟ ΧΑΛΚΙΣ –…

ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ ΕΠΣΕ: Αναμετρήσεις και διαιτητές

Α Ερασιτεχνική 18η Αγωνιστική Ημ/νίαΏρα Διαγωνιζόμενες Ομάδες Γήπεδο Διαιτητής Βοηθοί 4ος Διαιτητής 25-01-2015:00 ΑΟ ΧΑΛΚΙΣ –…

Β΄ΕΠΣΕ: Αποτελέσματα και βαθμολογία

B Ερασιτεχνική 1ος όμιλος 17η Αγωνιστική Ημ/νία Ώρα Έναρξης Διαγωνιζόμενες Ομάδες Γήπεδο Αποτέλεσμα 18-01-20 15:00 ΠΑΟ…

Πρωταθλήματα ΕΠΣΕ: Αναμετρήσεις και διαιτητές

Α Ερασιτεχνική 17η Αγωνιστική Ημ/νίαΏρα Διαγωνιζόμενες Ομάδες Γήπεδο Διαιτητής Βοηθοί 4ος Διαιτητής 18-01-2015:00 ΦΣ ΤΑΜΥΝΑΪΚΟΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ…

Β’ ΕΠΣΕ: Αποτελέσματα και βαθμολογία

B Ερασιτεχνική 1ος όμιλος 16η Αγωνιστική Ημ/νία Ώρα Έναρξης Διαγωνιζόμενες Ομάδες Γήπεδο Αποτέλεσμα 11-01-20 15:00 ΟΠΑ…

Αποτελέσματα αγώνων Σαββάτου

Α ΕΠΣΕ ΜΑΚΡΥΚΑΠΑ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΨΑΧΝΩΝ 2-3 ΟΛΥΜΠΟΣ ΓΥΜΝΟΥ – ΑΜΑΡΥΝΘΙΑΚΟΣ 1-3 ΛΗΛΑΣ – Δ. ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ…

Β’ ΕΠΣΕ: Αποτελέσματα και βαθμολογία

B Ερασιτεχνική 1ος όμιλος 15η Αγωνιστική Ημ/νία Ώρα Έναρξης Διαγωνιζόμενες Ομάδες Γήπεδο Αποτέλεσμα 04-01-20 15:00 ΑΣ…

Αποτελέσματα αγώνων Σαββάτου

A ΕΠΣΕ ΕΥΒΟΪΚΟΣ – ΜΑΚΡΥΚΑΠΑ 1-2 ΑΠ. ΕΡΕΤΡΙΑΣ – ΠΑΝΤΡΙΑΔΙΚΟΣ 1-0 ΗΡΑΚΛΗΣ ΨΑΧΝΩΝ – Α.Ο. ΧΑΛΚΙΣ…

Β’ ΕΠΣΕ: Αποτελέσματα και βαθμολογία

B Ερασιτεχνική 1ος όμιλος 14η Αγωνιστική Ημ/νία Ώρα Έναρξης Διαγωνιζόμενες Ομάδες Γήπεδο Αποτέλεσμα 21-12-19 15:00 ΕΡΜΗΛΙΟΣ…

Αποτελέσματα αγώνων Σαββάτου

Α ΕΠΣΕ Α.Ο. ΧΑΛΚΙΣ – ΕΥΒΟΪΚΟΣ 4-1 ΟΛ. ΓΥΜΝΟΥ – ΕΡΕΤΡΙΑ 1-2 ΛΗΛΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ Ψ.…

Β ΕΠΣΕ: Αποτελέσματα, βαθμολογία, επόμενη αγωνιστική

B Ερασιτεχνική 1ος όμιλος 13η Αγωνιστική Ημ/νία Ώρα Έναρξης Διαγωνιζόμενες Ομάδες Γήπεδο Αποτέλεσμα 14-12-19 15:00 ΑΟ…

Αποτελέσματα αγώνων Σαββάτου

A ΕΠΣΕ Μακρυκάπα – Α.Ο. Χαλκίς (αναβολή) Ευβοϊκός – Λήλας 0-4 Ερέτρια – Ελλήσποντος 1-0 Ηρ.…

Κατηγορίες ΕΠΣΕ: Το πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου

Β ΕΠΣΕ: Αποτελέσματα, βαθμολογία, επόμενη αγωνιστική

B Ερασιτεχνική 1ος όμιλος 12η Αγωνιστική Ημ/νία Ώρα Έναρξης Διαγωνιζόμενες Ομάδες Γήπεδο Αποτέλεσμα 07-12-19 15:00 ΑΟ…

Β ΕΠΣΕ: Αποτελέσματα και βαθμολογίες

B Ερασιτεχνική 1ος όμιλος 11η Αγωνιστική Ημ/νία Ώρα Έναρξης Διαγωνιζόμενες Ομάδες Γήπεδο Αποτέλεσμα 01-12-19 15:00 ΕΝΩΣΗ…

ΕΠΣΕ: Αποτελέσματα Σαββάτου

Α ΕΠΣΕ ΠΑΝΤΡΙΑΔΙΚΟΣ – ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ 0-2 ΣΚΕΠΑΣΤΗ – Δ. ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ 2-0 ΗΡΑΚΛΗΣ ΨΑΧΝΩΝ – ΑΥΛΩΝΑΡΙ 3-1…

Β’ ΕΠΣΕ: Αναμετρήσεις – Βαθμολογίες

B Ερασιτεχνική 1ος όμιλος 11η Αγωνιστική Ημ/νία Ώρα Έναρξης Διαγωνιζόμενες Ομάδες Γήπεδο Αποτέλεσμα 01-12-19 15:00 ΕΝΩΣΗ…

Β’ – Γ’ ΕΠΣΕ: Αποτελέσματα και βαθμολογίες

B Ερασιτεχνική 1ος όμιλος 10η Αγωνιστική Ημ/νία Ώρα Έναρξης Διαγωνιζόμενες Ομάδες Γήπεδο Αποτέλεσμα 23-11-19 15:00 ΠΣ…

Β’ ΕΠΣΕ: Αναμετρήσεις και βαθμολογία

B Ερασιτεχνική 1ος όμιλος 6η Αγωνιστική Ημ/νία Ώρα Έναρξης Διαγωνιζόμενες Ομάδες Γήπεδο Αποτέλεσμα 26-10-19 16:00 ΑΟ…

ΕΠΣΕ: Αγώνες Σαββατοκύριακου και διαιτητές

Α Ερασιτεχνική 5η Αγωνιστική Ημ/νίαΏρα Διαγωνιζόμενες Ομάδες Γήπεδο Διαιτητής Βοηθοί 4ος Διαιτητής 19-10-1916:00 ΑΟ ΑΜΑΡΥΝΘΙΑΚΟΣ –…