evialead.gr

Αποτελέσματα σε όλες τις κατηγορίες ΕΠΣΕ

Α Ερασιτεχνική 23η Αγωνιστική Ημ/νία Ώρα Έναρξης Διαγωνιζόμενες Ομάδες Γήπεδο Αποτέλεσμα 30-03-19 16:30 ΑΟ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ/ΠΑΝΤΕΙΧΙΟΥ –…

Αποτελέσματα Σαββάτου σε όλες τις κατηγορίες ΕΠΣΕ

Α’ ΕΠΣΕ ΚΑΛΟΧΩΡΙ/ΠΑΝΤΕΙΧΙ – ΠΑΝΤΡΙΑΔΙΚΟΣ 0-0 ΑΣΤ. ΒΑΤΩΝΤΑ – ΗΡ. ΨΑΧΝΩΝ 0-1 ΜΑΚΡΥΚΑΠΑ – ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ 2-1…

Αποτελέσματα και βαθμολογίες σε όλες τις κατηγορίες ΕΠΣΕ

Α Ερασιτεχνική 22η Αγωνιστική Ημ/νία Ώρα Έναρξης Διαγωνιζόμενες Ομάδες Γήπεδο Αποτέλεσμα 23-03-19 16:00 ΑΠΣ ΠΑΝΤΡΙΑΔΙΚΟΣ –…

Αποτελέσματα Σαββάτου σε όλες τις κατηγορίες ΕΠΣΕ

Α ΕΠΣΕ ΠΑΝΤΡΙΑΔΙΚΟΣ – ΛΗΛΑΣ 2-1 ΗΡΑΚΛΗΣ Ψ. – ΚΑΛΟΧΩΡΙ/ΠΑΝΤΕΙΧΙ 5-0 ΑΡΤΑΚΗ – ΒΑΤΩΝΤΑΣ 1-0 ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ…

Β’ ΕΠΣΕ: Αναμετρήσεις και διαιτητές

B Ερασιτεχνική 1ος όμιλος 19η Αγωνιστική Ημ/νία Ώρα Διαγωνιζόμενες Ομάδες Γήπεδο Διαιτητής Βοηθοί 4ος Διαιτητής 23-03-1916:00 ΑΟ…

Αποτελέσματα Κυριακής σε Γ’ Εθνική (7ος Όμιλος) και όλες τις κατηγορίες ΕΠΣΕ

Γ ΕΘΝΙΚΗ ΧΑΛΚΙΔΑ – ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ 0-1 ΑΙΟΛΙΚΟΣ – ΕΡΕΤΡΙΑ 4-0 ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ – ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ 1-2 ΑΙΓΑΛΕΩ…

Αποτελέσματα αγώνων ΕΠΣΕ

Α ΕΠΣΕ ΑΙΔΗΨΟΣ – ΣΚΕΠΑΣΤΗ 2-0 ΒΑΤΩΝΤΑΣ – ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ 1-2 ΔΡΟΣΙΑ – ΜΑΚΡΥΚΑΠΑ 1-0 Β ΕΠΣΕ…

Αποτελέσματα και βαθμολογίες σε όλες τις κατηγορίες ΕΠΣΕ

Α Ερασιτεχνική 19η Αγωνιστική Ημ/νία Ώρα Έναρξης Διαγωνιζόμενες Ομάδες Γήπεδο Αποτέλεσμα 02-03-19 15:30 ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΤΩΝΤΑ…

ΕΠΣΕ: Πρόγραμμα αγώνων

Α Ερασιτεχνική 16η Αγωνιστική Ημ/νία Ώρα Έναρξης Διαγωνιζόμενες Ομάδες Γήπεδο Αποτέλεσμα 09-02-19 15:00 ΑΣ ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ Ν.…

Πρόγραμμα αγώνων ΕΠΣΕ

Α Ερασιτεχνική 14η Αγωνιστική Ημ/νία Ώρα Έναρξης Διαγωνιζόμενες Ομάδες Γήπεδο Αποτέλεσμα 26-01-19 15:00 ΑΠΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ –…

Αποτελέσματα και βαθμολογίες σε όλες τις κατηγορίες ΕΠΣΕ

Α Ερασιτεχνική 13η Αγωνιστική Ημ/νία Ώρα Έναρξης Διαγωνιζόμενες Ομάδες Γήπεδο Αποτέλεσμα 19-01-19 15:00 ΑΟΦ ΛΗΛΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ…

ΕΠΣΕ: Αναμετρήσεις και διαιτητές

Α Ερασιτεχνική 13η Αγωνιστική Ημ/νία Ώρα Διαγωνιζόμενες Ομάδες Γήπεδο Διαιτητής Βοηθοί 4ος Διαιτητής 19-01-1915:00 ΑΟΦ ΛΗΛΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ…

ΕΠΣΕ: Αποτελέσματα και βαθμολογίες σε όλες τις κατηγορίες

Α Ερασιτεχνική 12η Αγωνιστική Ημ/νία Ώρα Έναρξης Διαγωνιζόμενες Ομάδες Γήπεδο Αποτέλεσμα 12-01-19 15:00 ΑΠΚΟ ΔΡΟΣΙΑΣ –…

Αποτελέσματα αγώνων ΕΠΣΕ

Α ΕΠΣΕ Δροσιά – Λήλας 1-2 Βατώντας – Καστέλλα 3-0 Καλοχώρι/Παντείχι – Μακρυκάπα 1-0 Β 1ος…

ΕΠΣΕ: Αναμετρήσεις και διαιτητές

             Πρωτάθλημα            Κύπελλο         Α Ερασιτεχνική 12η Αγωνιστική…

ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ ΕΠΣΕ: ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ – ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΕΣ – ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

A ΕΠΣΕΑΠΣ ΠΑΝΤΡΙΑΔΙΚΟΣ – ΑΠΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ Τριάδας 3-0ΑΟ ΟΛΥΜΠΟΣ ΓΥΜΝΟΥ – ΑΟ ΑΥΛΩΝΑΡΙΟΥ 1-0ΑΟ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ…

Αποτελέσματα αγώνων Σαββάτου

A ΕΠΣΕΠΑΝΤΡΙΑΔΙΚΟΣ – ΚΑΣΤΕΛΛΑ 3-0ΟΛΥΜΠΟΣ ΓΥΜΝΟΥ – ΑΥΛΩΝΑΡΙ 1-0ΑΡΤΑΚΗ – ΣΚΕΠΑΣΤΗ 1-1 Β ΕΠΣΕ 1ος ΚΕΧΡΙΕΣ…

ΕΠΣΕ: Πρόγραμμα αγώνων σε όλες τις κατηγορίες

Όλη η αγωνιστική κίνηση του Σαββατοκύριακου

Α Ερασιτεχνική 9η Αγωνιστική Ημ/νία Ώρα Έναρξης Διαγωνιζόμενες Ομάδες Γήπεδο Αποτέλεσμα 08-12-18 15:00 ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΤΩΝΤΑ…

Όλα τα αποτελέσματα Σαββάτου στις κατηγορίες ΕΠΣΕ

Α ΕΠΣΕΛΗΛΑΣ – ΚΑΛΟΧΩΡΙ ΠΑΝΤΕΙΧΙ 2-2ΑΙΔΗΨΟΣ – ΩΡΑΙΟΙ 2-0ΒΑΤΩΝΤΑΣ – ΠΑΝΤΡΙΑΔΙΚΟΣ 1-0ΚΑΣΤΕΛΛΑ – ΗΡ. ΨΑΧΝΩΝ 0-5ΑΥΛΩΝΑΡΙ…

ΕΠΣΕ: ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ – ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΕΣ – ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Α Ερασιτεχνική 8η Αγωνιστική ΑΟ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ – ΑΠΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ 6-0 ΑΠΣ ΠΑΝΤΡΙΑΔΙΚΟΣ – ΑΟ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ/ΠΑΝΤΕΙΧΙΟΥ…

ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ ΕΠΣΕ: Αναμετρήσεις και διαιτητές

Α Ερασιτεχνική 8η Αγωνιστική Ημ/νία Ώρα Διαγωνιζόμενες Ομάδες Γήπεδο Διαιτητής Βοηθοί 4ος Διαιτητής 01-12-18 15:00 ΑΟ…

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ ΕΠΣΕ: Αποτελέσματα, βαθμολογίες επόμενη αγωνιστική

Α Ερασιτεχνική 7η Αγωνιστική ΑΟΦ ΛΗΛΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ – ΑΠΣ ΠΑΝΤΡΙΑΔΙΚΟΣ 2-1 ΑΟ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ/ΠΑΝΤΕΙΧΙΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΨΑΧΝΩΝ…

Β’ ΕΠΣΕ: Πρόγραμμα – διαιτητές – βαθμολογίες

B Ερασιτεχνική 1ος όμιλος 7η Αγωνιστική Ημ/νία Ώρα Διαγωνιζόμενες Ομάδες Γήπεδο Διαιτητής Βοηθοί 4ος Διαιτητής 24-11-18…