ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ: Αποτελέσματα και βαθμολογίες σε όλες τις κατηγορίες ΕΠΣΕ

Α Ερασιτεχνική 3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ώρα Έναρξης Διαγωνιζόμενες Ομάδες Γήπεδο Αποτέλεσμα
20-10-18 16:00 ΗΡΑΚΛΗΣ ΨΑΧΝΩΝ – ΑΣ ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ Ν. ΛΑΜΨΑΚΟΥ Ψαχνών 6-0
20-10-18 16:00 ΑΟ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ/ΠΑΝΤΕΙΧΙΟΥ – ΑΠΚΟ ΔΡΟΣΙΑΣ Καλοχωρίου/Παντειχίου 0-1
21-10-18 16:00 ΑΠΣ ΠΑΝΤΡΙΑΔΙΚΟΣ – ΑΟ ΑΥΛΩΝΑΡΙΟΥ Τριάδας 4-3
21-10-18 16:00 ΑΟ ΩΡΕΩΝ – ΑΠΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ Ιστιαίας 2-1
21-10-18 16:00 ΑΟΦ ΛΗΛΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ – ΑΟ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ Βασιλικού 0-6
21-10-18 16:00 ΦΣ ΤΑΜΥΝΑΪΚΟΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ – ΣΚΕΠΑΣΤΗ Αλιβερίου 2-1
21-10-18 16:00 ΑΟ ΟΛΥΜΠΟΣ ΓΥΜΝΟΥ – ΑΟ ΜΑΚΡΥΚΑΠΑΣ Γυμνού 1-3
21-10-18 16:15 ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΤΩΝΤΑ – ΑΟ ΑΙΔΗΨΟΥ Βατώντα 0-3

ΔΕΙΤΕ ΕΔΩ ΤΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

B Ερασιτεχνική 1ος όμιλος 3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ώρα Έναρξης Διαγωνιζόμενες Ομάδες Γήπεδο Αποτέλεσμα
20-10-18 16:00 ΑΟ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ – ΑΣ ΔΟΞΑ ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ Βασιλικών 0-1
20-10-18 16:00 ΑΕ ΤΑΞΙΑΡΧΗ – ΑΟ ΕΥΒΟΪΚΟΣ ΓΟΥΒΩΝ Νέου Πύργου 0-2
21-10-18 16:00 ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΝΤΟΥΔΙΟΥ – ΑΕ ΚΗΡΙΝΘΟΥ Μαντουδίου 2-0
21-10-18 16:00 ΟΠΑ Λ. ΑΙΔΗΨΟΥ – ΕΝΩΣΗ ΑΠΟΛΛΩΝΙΟΥ & ΑΟ ΙΣΤΙΑΙΑΣ Αιδηψού 0-3
21-10-18 16:00 ΑΠΣ ΕΡΜΗΣ ΠΗΛΙΟΥ – ΑΟ ΑΓΙΟΥ Πηλίου 6-0
21-10-18 16:00 ΑΣ ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΚΕΧΡΙΩΝ – ΑΣ ΑΡΤΕΜΗΣΙΑΚΟΣ Κεχριών 1-6
B Ερασιτεχνική 2ος όμιλος 3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ώρα Έναρξης Διαγωνιζόμενες Ομάδες Γήπεδο Αποτέλεσμα
20-10-18 16:00 ΑΟ ΛΟΥΚΙΣΙΩΝ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Χ. Λουκισίων 0-2
20-10-18 16:00 ΑΟ ΜΙΑΟΥΛΗΣ ΦΥΛΛΩΝ – ΑΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ Φύλλων 1-2
20-10-18 16:00 ΑΕ ΛΗΛΑΝΤΙΟΥ – ΑΟ ΠΑΡΑΛΙΑΣ «Ο ΑΠΟΛΛΩΝ» Αγ. Νικολάου 3-1
20-10-18 16:00 ΑΕΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ – ΑΟ ΑΛΑΤΣΑΤΩΝ Πάρκο Λαού 0-1
21-10-18 16:00 ΑΕ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ – ΑΣ ΕΥΒΟΪΚΟΣ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ Πάρκο Λαού 2-3
21-10-18 16:00 ΑΕ ΘΥΕΛΛΑ ΚΟΝΤΟΔΕΣΠΟΤΙΟΥ – ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Μακρυκάπας 0-3
21-10-18 16:00 ΑΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΦΡΑΤΙΟΥ – ΠΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ Αφρατίου 3-3
B Ερασιτεχνική 3ος όμιλος 3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ώρα Έναρξης Διαγωνιζόμενες Ομάδες Γήπεδο Αποτέλεσμα
20-10-18 ΑΟ ΑΜΑΡΥΝΘΙΑΚΟΣ – ΑΟ ΚΟΣΚΙΝΩΝ 3-0 (α.α.)
20-10-18 16:00 ΑΟ ΑΡΗΣ ΑΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΟΥ – ΑΟ ΖΑΡΑΚΩΝ Αγ. Ιωάννη 0-2
20-10-18 16:00 ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΩΝ & ΠΕΡΙΧΩΡΩΝ – ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΛΟΥΚΑ Βρύσης 0-1
20-10-18 16:00 ΑΟ ΔΥΣΤΟΥ – ΑΙΓΕΑΣ ΠΕΤΡΙΩΝ Δύστου 7-1
20-10-18 16:00 ΑΟ ΜΑΡΜΑΡΙΟΥ – ΑΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ Καρύστου 2-1

ΔΕΙΤΕ ΕΔΩ ΤΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

Γ Ερασιτεχνική 1ος όμιλος 2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ώρα Έναρξης Διαγωνιζόμενες Ομάδες Γήπεδο Αποτέλεσμα
21-10-18 12:30 ΠΑΟ ΛΙΧΑΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ – ΠΑΟ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ Αγ. Γεωργίου Λιχάδας 0-4
21-10-18 13:00 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΡΤΑΚΗΣ – ΕΛΛΗΝΙΚΑ Βατώντα 0-4
21-10-18 13:00 ΑΟ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΨΑΧΝΩΝ – ΠΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΙΜΝΗΣ Καστέλλας 2-4
21-10-18 16:00 ΑΠΣ ΒΥΖΑΝΤΙΟ Ν. ΠΥΡΓΟΥ – ΑΠΣ ΣΤΑΥΡΟΥ 0-3 α.α
21-10-18 ΑΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΛΤΡΩΝ – ΑΕΚ ΝΕΟΥ ΠΥΡΓΟΥ 0-3 α.α
Γ Ερασιτεχνική 2ος όμιλος 2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ώρα Έναρξης Διαγωνιζόμενες Ομάδες Γήπεδο Αποτέλεσμα
20-10-18 16:00 ΑΟ ΚΑΜΑΡΕΣ – ΠΑΟ ΚΑΝΗΘΟΥ Παραλίας Αυλίδας 1-0
21-10-18 11:30 ΑΟ ΑΥΛΙΔΑΣ – ΑΟ ΕΡΑΠΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ Βαθέος Αυλίδας 3-1
21-10-18 12:00 ΑΟ ΚΡΙΕΖΩΝ – ΑΟ ΝΕΩΝ ΣΤΥΡΩΝ Κριεζών 0-2
21-10-18 13:00 ΑΕ ΑΡΤΕΜΙΣ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ – ΑΣ ΑΝΑΠΟΔΟΣ Αυλωναρίου 5-0
21-10-18 16:00 ΑΣ ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ – ΚΥΜΗ Τσαλίκη-Παπίλα 0-2
21-10-18 16:15 ΑΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΝΟΔΡΙΟΥ – ΑΟ ΠΙΣΣΩΝΑ Μονοδρίου 0-0

 

ΔΕΙΤΕ ΕΔΩ ΤΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

Πηγή: eviagoal.blogspot.com

 

 

Random Posts

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

*
*