Β’ ΕΠΣΕ: Πρόγραμμα Σαββατοκύριακου και βαθμολογία

B Ερασιτεχνική 1ος όμιλος 4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ώρα Έναρξης Διαγωνιζόμενες Ομάδες Γήπεδο Αποτέλεσμα
03-11-18 15:00 ΑΟ ΕΥΒΟΪΚΟΣ ΓΟΥΒΩΝ – ΑΟ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ Γουβών
03-11-18 15:00 ΑΣ ΔΟΞΑ ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ – ΑΠΣ ΕΡΜΗΣ ΠΗΛΙΟΥ Προκοπίου Νέο
03-11-18 15:00 ΕΝΩΣΗ ΑΠΟΛΛΩΝΙΟΥ & ΑΟ ΙΣΤΙΑΙΑΣ – ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΝΤΟΥΔΙΟΥ Ιστιαίας
04-11-18 15:00 ΑΣ ΑΡΤΕΜΗΣΙΑΚΟΣ – ΑΟ ΑΓΙΟΥ Γουβών
04-11-18 15:00 ΑΕ ΚΗΡΙΝΘΟΥ – ΑΣ ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΚΕΧΡΙΩΝ Κηρίνθου
04-11-18 15:00 ΟΠΑ Λ. ΑΙΔΗΨΟΥ – ΑΕ ΤΑΞΙΑΡΧΗ Αιδηψού
B Ερασιτεχνική 2ος όμιλος 4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ώρα Έναρξης Διαγωνιζόμενες Ομάδες Γήπεδο Αποτέλεσμα
03-11-18 15:00 ΠΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ – ΑΟ ΑΛΑΤΣΑΤΩΝ Πάρκο Λαού
03-11-18 15:00 ΑΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ – ΕΡΜΗΛΙΟΣ ΑΝΘΗΔΩΝΟΣ Τσαλίκη-Παπίλα
03-11-18 15:00 ΑΟ ΠΑΡΑΛΙΑΣ «Ο ΑΠΟΛΛΩΝ» – ΑΕΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ Παραλίας Αυλίδας
03-11-18 15:00 ΑΟ ΜΙΑΟΥΛΗΣ ΦΥΛΛΩΝ – ΑΟ ΛΟΥΚΙΣΙΩΝ Φύλλων
04-11-18 15:00 ΑΣ ΕΥΒΟΪΚΟΣ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ – ΑΕ ΘΥΕΛΛΑ ΚΟΝΤΟΔΕΣΠΟΤΙΟΥ Αγ. Νικολάου
04-11-18 15:00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Χ. – ΑΕ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Πάρκο Λαού
04-11-18 15:00 ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ – ΑΕ ΛΗΛΑΝΤΙΟΥ Πάλιουρα
B Ερασιτεχνική 3ος όμιλος 4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ώρα Έναρξης Διαγωνιζόμενες Ομάδες Γήπεδο Αποτέλεσμα
03-11-18 15:00 ΑΟ ΖΑΡΑΚΩΝ – ΑΟ ΔΥΣΤΟΥ Ζαράκων
03-11-18 15:00 ΑΙΓΕΑΣ ΠΕΤΡΙΩΝ – ΑΟ ΝΗΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ Κριεζών
04-11-18 15:00 ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΩΝ & ΠΕΡΙΧΩΡΩΝ – ΑΟ ΑΡΗΣ ΑΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΟΥ Βρύσης
04-11-18 15:00 ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΛΟΥΚΑ – ΑΟ ΜΑΡΜΑΡΙΟΥ Αγ. Λουκά
04-11-18 15:00 ΑΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ – ΑΟ ΑΜΑΡΥΝΘΙΑΚΟΣ Καρύστου
04-11-18 15:00 ΑΟ ΚΟΣΚΙΝΩΝ – ΑΟ ΣΚΥΡΟΥ

Οι βαθμολογίες

B Ερασιτεχνική 1ος όμιλος
Ομάδα Αγώνες Ν Ι H Γκολ Υ Γκολ Κ Ποινή Βαθμολογία
team logo ΑΣ ΔΟΞΑ ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ 3 3 0 0 8 1 0 9
team logo ΕΝΩΣΗ ΑΠΟΛΛΩΝΙΟΥ & ΑΟ ΙΣΤΙΑΙΑΣ 3 3 0 0 11 4 0 9
team logo ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΝΤΟΥΔΙΟΥ 3 3 0 0 6 1 0 9
team logo ΑΠΣ ΕΡΜΗΣ ΠΗΛΙΟΥ 3 2 0 1 9 2 0 6
team logo ΑΣ ΑΡΤΕΜΗΣΙΑΚΟΣ 3 2 0 1 9 3 0 6
team logo ΑΟ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ 3 2 0 1 5 2 0 6
team logo ΑΟ ΕΥΒΟΪΚΟΣ ΓΟΥΒΩΝ 3 2 0 1 6 4 0 6
team logo ΑΕ ΚΗΡΙΝΘΟΥ 3 1 0 2 2 6 0 3
team logo ΑΕ ΤΑΞΙΑΡΧΗ 3 0 0 3 4 9 0 0
team logo ΟΠΑ Λ. ΑΙΔΗΨΟΥ 3 0 0 3 0 6 0 0
team logo ΑΣ ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΚΕΧΡΙΩΝ 3 0 0 3 1 11 0 0
team logo ΑΟ ΑΓΙΟΥ 3 0 0 3 1 13 0 0
B Ερασιτεχνική 2ος όμιλος
Ομάδα Αγώνες Ν Ι H Γκολ Υ Γκολ Κ Ποινή Βαθμολογία
team logo ΑΣ ΕΥΒΟΪΚΟΣ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ 3 3 0 0 9 2 0 9
team logo ΑΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΦΡΑΤΙΟΥ 3 3 0 0 9 3 0 9
team logo ΑΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ* 2 2 0 0 5 2 0 6
team logo ΠΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 3 2 0 1 6 4 0 6
team logo ΑΕ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ 3 2 0 1 6 4 0 6
team logo ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 3 2 0 1 5 3 0 6
team logo ΑΕ ΛΗΛΑΝΤΙΟΥ 3 2 0 1 5 4 0 6
team logo ΑΟ ΑΛΑΤΣΑΤΩΝ 3 2 0 1 4 3 0 6
team logo ΕΡΜΗΛΙΟΣ ΑΝΘΗΔΩΝΟΣ* 2 1 0 1 1 2 0 3
team logo ΑΕ ΘΥΕΛΛΑ ΚΟΝΤΟΔΕΣΠΟΤΙΟΥ 3 1 0 2 3 6 0 3
team logo ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Χ. 3 1 0 2 3 6 0 3
team logo ΑΟ ΜΙΑΟΥΛΗΣ ΦΥΛΛΩΝ* 2 0 0 2 1 3 0 0
team logo ΑΟ ΠΑΡΑΛΙΑΣ «Ο ΑΠΟΛΛΩΝ» 3 0 0 3 3 7 0 0
team logo ΑΕΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 3 0 0 3 0 5 0 0
team logo ΑΟ ΛΟΥΚΙΣΙΩΝ 3 0 0 3 1 7 0 0
B Ερασιτεχνική 3ος όμιλος
Ομάδα Αγώνες Ν Ι H Γκολ Υ Γκολ Κ Ποινή Βαθμολογία
team logo ΑΟ ΖΑΡΑΚΩΝ 3 3 0 0 5 0 0 9
team logo ΑΟ ΔΥΣΤΟΥ 3 2 1 0 12 5 0 7
team logo ΑΟ ΑΜΑΡΥΝΘΙΑΚΟΣ 3 2 1 0 6 2 0 7
team logo ΑΟ ΜΑΡΜΑΡΙΟΥ 3 2 0 1 6 4 0 6
team logo ΑΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ 3 2 0 1 9 2 0 6
team logo ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΛΟΥΚΑ 3 2 0 1 4 4 0 6
team logo ΑΟ ΝΗΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ 3 1 1 1 4 3 0 4
team logo ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΩΝ & ΠΕΡΙΧΩΡΩΝ 3 1 0 2 3 6 0 3
team logo ΑΟ ΣΚΥΡΟΥ 3 0 1 2 3 5 0 1
team logo ΑΟ ΑΡΗΣ ΑΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΟΥ 3 0 1 2 3 7 0 1
team logo ΑΙΓΕΑΣ ΠΕΤΡΙΩΝ 3 0 1 2 3 11 0 1
team logo ΑΟ ΚΟΣΚΙΝΩΝ 3 0 0 3 0 9 9 -9

Random Posts

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

*
*