evialead.gr

Αποτελέσματα, βαθμολογίες, επ. αγωνιστική σε Γ’ Εθνική και Α’ Β’ Γ’ ΕΠΣΕ

Γ Εθνική
Χαλκίδα – Αιγάλεω 0-1
Αγ. Ανάργυροι – Ερέτρια 1-0
Χαραυγιακός – Κόρινθος 0-1
Αγ. Ιερόθεος – Καλλιθέα 0-0
Πανθηραϊκός – Θ. Καμαρίου 2-1
Ηλισιακός – Αιολικός 2-1

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ 7ου ΟΜΙΛΟΥ

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (11/11/2018 15:00)

Αγ. Ανάργυροι – Χαραυγιακός
Κόρινθος – Αγ. Ιερόθεος
Ερέτρια – Πανθηραϊκός
Θ. Καμαρίου – Χαλκίδα
Καλλιθέα – Ηλισιακός
Αιολικός – Αιγάλεω

Α Ερασιτεχνική 4η Αγωνιστική
ΑΟ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΨΑΧΝΩΝ 2-1
ΑΣ ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ Ν. ΛΑΜΨΑΚΟΥ – ΑΠΣ ΠΑΝΤΡΙΑΔΙΚΟΣ 2-3
ΑΠΚΟ ΔΡΟΣΙΑΣ – ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΤΩΝΤΑ 1-1
ΑΠΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ – ΑΟ ΑΙΔΗΨΟΥ 3-2
ΑΟ ΑΥΛΩΝΑΡΙΟΥ – ΑΟ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ/ΠΑΝΤΕΙΧΙΟΥ
ΦΣ ΤΑΜΥΝΑΪΚΟΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ – ΑΟΦ ΛΗΛΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ 2-0
ΣΚΕΠΑΣΤΗ – ΑΟ ΟΛΥΜΠΟΣ ΓΥΜΝΟΥ 1-1
ΑΟ ΜΑΚΡΥΚΑΠΑΣ – ΑΟ ΩΡΕΩΝ 1-0

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Α  ΕΠΣΕ

B Ερασιτεχνική 1ος όμιλος 4η Αγωνιστική
ΑΟ ΕΥΒΟΪΚΟΣ ΓΟΥΒΩΝ – ΑΟ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ 1-2
ΑΣ ΔΟΞΑ ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ – ΑΠΣ ΕΡΜΗΣ ΠΗΛΙΟΥ 1-0
ΕΝΩΣΗ ΑΠΟΛΛΩΝΙΟΥ & ΑΟ ΙΣΤΙΑΙΑΣ – ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΝΤΟΥΔΙΟΥ 3-1
ΑΣ ΑΡΤΕΜΗΣΙΑΚΟΣ – ΑΟ ΑΓΙΟΥ 5-1
ΑΕ ΚΗΡΙΝΘΟΥ – ΑΣ ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΚΕΧΡΙΩΝ 1-2
ΟΠΑ Λ. ΑΙΔΗΨΟΥ – ΑΕ ΤΑΞΙΑΡΧΗ 2-1

B Ερασιτεχνική 2ος όμιλος 4η Αγωνιστική
ΠΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ – ΑΟ ΑΛΑΤΣΑΤΩΝ 3-0
ΑΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ – ΕΡΜΗΛΙΟΣ ΑΝΘΗΔΩΝΟΣ 1-2
ΑΟ ΠΑΡΑΛΙΑΣ «Ο ΑΠΟΛΛΩΝ» – ΑΕΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 3-0
ΑΟ ΜΙΑΟΥΛΗΣ ΦΥΛΛΩΝ – ΑΟ ΛΟΥΚΙΣΙΩΝ 0-1
ΑΣ ΕΥΒΟΪΚΟΣ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ – ΑΕ ΘΥΕΛΛΑ ΚΟΝΤΟΔΕΣΠΟΤΙΟΥ 2-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Χ. – ΑΕ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ 0-3
ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ – ΑΕ ΛΗΛΑΝΤΙΟΥ 1-4

B Ερασιτεχνική 3ος όμιλος 4η Αγωνιστική
ΑΟ ΖΑΡΑΚΩΝ – ΑΟ ΔΥΣΤΟΥ Ζαράκων 0-1
ΑΙΓΕΑΣ ΠΕΤΡΙΩΝ – ΑΟ ΝΗΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ Κριεζών 0-6
ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΩΝ & ΠΕΡΙΧΩΡΩΝ – ΑΟ ΑΡΗΣ ΑΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΟΥ 2-1
ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΛΟΥΚΑ – ΑΟ ΜΑΡΜΑΡΙΟΥ 1-2
ΑΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ – ΑΟ ΑΜΑΡΥΝΘΙΑΚΟΣ 1-1
ΑΟ ΚΟΣΚΙΝΩΝ – ΑΟ ΣΚΥΡΟΥ 0-3 (α.α.)

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Β ΕΠΣΕ

Γ Ερασιτεχνική 1ος όμιλος 3η Αγωνιστική
ΑΠΣ ΣΤΑΥΡΟΥ – ΠΑΟ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ 0-2
ΕΛΛΗΝΙΚΑ – ΠΑΟ ΛΙΧΑΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 2-0
ΚΥΖΙΚΟΣ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ – ΑΠΣ ΒΥΖΑΝΤΙΟ Ν. ΠΥΡΓΟΥ 3-0 α.α
ΑΕΚ ΝΕΟΥ ΠΥΡΓΟΥ – ΑΟ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΨΑΧΝΩΝ 0-2
ΑΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΛΤΡΩΝ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΡΤΑΚΗΣ 0-3 α.α.

Γ Ερασιτεχνική 2ος όμιλος 3η Αγωνιστική
ΑΣ ΑΝΑΠΟΔΟΣ – ΑΟ ΑΥΛΙΔΑΣ Βαθέος Αυλίδας 1-5
ΚΥΜΗ – ΑΟ ΝΕΩΝ ΣΤΥΡΩΝ 0-2
ΑΟ ΕΡΑΠΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ – ΑΣ ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 5-0
ΑΟ ΠΙΣΣΩΝΑ – ΑΕ ΑΡΤΕΜΙΣ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 3-4
ΠΑΟ ΚΑΝΗΘΟΥ – ΑΟ ΚΡΙΕΖΩΝ 0-0
ΑΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΝΟΔΡΙΟΥ – ΑΟ ΚΑΜΑΡΕΣ 4-0

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Γ ΕΠΣΕ

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ

Πηγή: eviagoal.blogspot.com

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *