evialead.gr

ΕΠΣΕ: Οι αναμετρήσεις του Σαββατοκύριακου

Α Ερασιτεχνική 5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ώρα Έναρξης Διαγωνιζόμενες Ομάδες Γήπεδο Αποτέλεσμα
10-11-18 15:00 ΑΟΦ ΛΗΛΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΨΑΧΝΩΝ Βασιλικού
10-11-18 15:00 ΑΟ ΟΛΥΜΠΟΣ ΓΥΜΝΟΥ – ΦΣ ΤΑΜΥΝΑΪΚΟΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ Γυμνού
10-11-18 15:00 ΑΟ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ/ΠΑΝΤΕΙΧΙΟΥ – ΑΣ ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ Ν. ΛΑΜΨΑΚΟΥ Καλοχωρίου/Παντειχίου
10-11-18 15:00 ΑΠΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ – ΑΠΚΟ ΔΡΟΣΙΑΣ Καστέλλας
11-11-18 15:00 ΑΠΣ ΠΑΝΤΡΙΑΔΙΚΟΣ – ΑΟ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ Τριάδας
11-11-18 15:00 ΑΟ ΩΡΕΩΝ – ΣΚΕΠΑΣΤΗ Ιστιαίας
11-11-18 15:00 ΑΟ ΑΙΔΗΨΟΥ – ΑΟ ΜΑΚΡΥΚΑΠΑΣ Αιδηψού
11-11-18 15:00 ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΤΩΝΤΑ – ΑΟ ΑΥΛΩΝΑΡΙΟΥ Βατώντα
B Ερασιτεχνική 1ος όμιλος 5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ώρα Έναρξης Διαγωνιζόμενες Ομάδες Γήπεδο Αποτέλεσμα
10-11-18 15:00 ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΝΤΟΥΔΙΟΥ – ΟΠΑ Λ. ΑΙΔΗΨΟΥ Μαντουδίου
10-11-18 15:00 ΑΣ ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΚΕΧΡΙΩΝ – ΕΝΩΣΗ ΑΠΟΛΛΩΝΙΟΥ & ΑΟ ΙΣΤΙΑΙΑΣ Κεχριών
11-11-18 11:30 ΑΟ ΑΓΙΟΥ – ΑΕ ΚΗΡΙΝΘΟΥ Αιδηψού
11-11-18 15:00 ΑΕ ΤΑΞΙΑΡΧΗ – ΑΟ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ Νέου Πύργου
11-11-18 15:00 ΑΠΣ ΕΡΜΗΣ ΠΗΛΙΟΥ – ΑΟ ΕΥΒΟΪΚΟΣ ΓΟΥΒΩΝ Πηλίου
11-11-18 15:00 ΑΣ ΑΡΤΕΜΗΣΙΑΚΟΣ – ΑΣ ΔΟΞΑ ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ Γουβών
B Ερασιτεχνική 2ος όμιλος 5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ώρα Έναρξης Διαγωνιζόμενες Ομάδες Γήπεδο Αποτέλεσμα
10-11-18 15:00 ΑΕ ΛΗΛΑΝΤΙΟΥ – ΑΣ ΕΥΒΟΪΚΟΣ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ Αγ. Νικολάου
10-11-18 15:00 ΠΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ – ΑΟ ΠΑΡΑΛΙΑΣ «Ο ΑΠΟΛΛΩΝ» Πάρκο Λαού
11-11-18 12:00 ΕΡΜΗΛΙΟΣ ΑΝΘΗΔΩΝΟΣ – ΑΟ ΜΙΑΟΥΛΗΣ ΦΥΛΛΩΝ Δροσιάς
11-11-18 12:00 ΑΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΦΡΑΤΙΟΥ – ΑΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ Αφρατίου
11-11-18 15:00 ΑΟ ΛΟΥΚΙΣΙΩΝ – ΑΕ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Λουκισίων
11-11-18 15:00 ΑΕ ΘΥΕΛΛΑ ΚΟΝΤΟΔΕΣΠΟΤΙΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Χ. Μακρυκάπας
11-11-18 15:00 ΑΕΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ – ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Πάρκο Λαού
B Ερασιτεχνική 3ος όμιλος 5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ώρα Έναρξης Διαγωνιζόμενες Ομάδες Γήπεδο Αποτέλεσμα
10-11-18 15:00 ΑΟ ΝΗΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΟ ΖΑΡΑΚΩΝ Νεοχωρίου
11-11-18 11:30 ΑΟ ΣΚΥΡΟΥ – ΑΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ Σκύρου
11-11-18 15:00 ΑΟ ΑΡΗΣ ΑΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΟΥ – ΑΟ ΔΥΣΤΟΥ Αγ. Ιωάννη
11-11-18 15:00 ΑΟ ΜΑΡΜΑΡΙΟΥ – ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΩΝ & ΠΕΡΙΧΩΡΩΝ Καρύστου
11-11-18 15:00 ΑΟ ΑΜΑΡΥΝΘΙΑΚΟΣ – ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΛΟΥΚΑ Αμαρύνθου
11-11-18 15:00 ΑΕΚ ΝΕΟΥ ΠΥΡΓΟΥ – ΑΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΛΤΡΩΝ
Γ Ερασιτεχνική 1ος όμιλος 4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ώρα Έναρξης Διαγωνιζόμενες Ομάδες Γήπεδο Αποτέλεσμα
11-11-18 11:00 ΚΥΖΙΚΟΣ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ – ΑΠΣ ΣΤΑΥΡΟΥ Βατώντα
11-11-18 11:30 ΑΟ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΨΑΧΝΩΝ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΡΤΑΚΗΣ Καστέλλας
11-11-18 11:30 ΑΠΣ ΒΥΖΑΝΤΙΟ Ν. ΠΥΡΓΟΥ – ΠΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΙΜΝΗΣ
11-11-18 15:00 ΠΑΟ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ – ΕΛΛΗΝΙΚΑ Πολιτικών
11-11-18 15:00 ΑΕΚ ΝΕΟΥ ΠΥΡΓΟΥ – ΑΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΛΤΡΩΝ
Γ Ερασιτεχνική 2ος όμιλος 4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ώρα Έναρξης Διαγωνιζόμενες Ομάδες Γήπεδο Αποτέλεσμα
10-11-18 15:00 ΑΟ ΑΥΛΙΔΑΣ – ΑΟ ΠΙΣΣΩΝΑ Βαθέος Αυλίδας
11-11-18 12:00 ΑΣ ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ – ΑΣ ΑΝΑΠΟΔΟΣ Τσαλίκη-Παπίλα
11-11-18 12:00 ΑΟ ΕΡΑΠΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ – ΚΥΜΗ Φύλλων
11-11-18 12:00 ΑΕ ΑΡΤΕΜΙΣ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ – ΑΟ ΚΑΜΑΡΕΣ Αυλωναρίου
11-11-18 15:00 ΑΟ ΝΕΩΝ ΣΤΥΡΩΝ – ΠΑΟ ΚΑΝΗΘΟΥ Ζαράκων
11-11-18 15:00 ΑΟ ΚΡΙΕΖΩΝ – ΑΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΝΟΔΡΙΟΥ Κριεζών

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *