Β’ ΕΠΣΕ: Πρόγραμμα – διαιτητές – βαθμολογίες

B Ερασιτεχνική 1ος όμιλος 7η Αγωνιστική
Ημ/νία
Ώρα
Διαγωνιζόμενες Ομάδες Γήπεδο Διαιτητής Βοηθοί 4ος Διαιτητής
24-11-18
15:00
ΑΣ ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΚΕΧΡΙΩΝ – ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΝΤΟΥΔΙΟΥ Κεχριών ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜ. ΝΕΓΡΗΣ ΑΒΡ. – ΖΕΙΜΠΕΚΗΣ ΣΤΕΛ.
24-11-18
15:00
ΑΣ ΔΟΞΑ ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ – ΕΝΩΣΗ ΑΠΟΛΛΩΝΙΟΥ & ΑΟ ΙΣΤΙΑΙΑΣ Προκοπίου Νέο ΚΑΣΟΜΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡ. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΟΣ ΚΩΝ. – ΣΠΑΝΟΣ ΙΩΑΝ.
25-11-18
11:30
ΑΟ ΑΓΙΟΥ – ΟΠΑ Λ. ΑΙΔΗΨΟΥ Αιδηψού ΔΑΝΙΗΛΙΔΗΣ Δ. ΝΕΓΡΗΣ ΑΒΡ. – ΝΤΟΥΜΑΝΗΣ ΚΩΝ.
25-11-18
15:00
ΑΕ ΤΑΞΙΑΡΧΗ – ΑΠΣ ΕΡΜΗΣ ΠΗΛΙΟΥ Νέου Πύργου ΜΟΥΡΤΙΚΑΣ ΔΗΜ. ΚΑΡΑΒΑ ΕΛ. – ΜΑΡΙΝΟΣ ΘΕΟΔ.
25-11-18
15:00
ΑΣ ΑΡΤΕΜΗΣΙΑΚΟΣ – ΑΟ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ Γουβών ΣΠΑΝΟΣ ΙΩΑΝ. ΑΡΓΥΡΗΣ ΚΩΝ. – ΚΕΚΑΚΟΣ ΔΗΜ.
25-11-18
15:00
ΑΕ ΚΗΡΙΝΘΟΥ – ΑΟ ΕΥΒΟΪΚΟΣ ΓΟΥΒΩΝ Κηρίνθου ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ ΙΩΑΝ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΣΟΦ. – ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΓΕΩΡ.

 

B Ερασιτεχνική 1ος όμιλος
Ομάδα Αγώνες Ν Ι H Γκολ Υ Γκολ Κ Ποινή Βαθμολογία
team logo ΕΝΩΣΗ ΑΠΟΛΛΩΝΙΟΥ & ΑΟ ΙΣΤΙΑΙΑΣ 6 6 0 0 28 6 0 18
team logo ΑΣ ΔΟΞΑ ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ 6 6 0 0 15 1 0 18
team logo ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΝΤΟΥΔΙΟΥ 6 5 0 1 15 5 0 15
team logo ΑΟ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ 6 5 0 1 11 5 0 15
team logo ΑΣ ΑΡΤΕΜΗΣΙΑΚΟΣ 6 3 1 2 15 6 0 10
team logo ΑΠΣ ΕΡΜΗΣ ΠΗΛΙΟΥ 6 3 0 3 12 4 0 9
team logo ΑΟ ΕΥΒΟΪΚΟΣ ΓΟΥΒΩΝ 6 2 1 3 8 10 0 7
team logo ΑΕ ΚΗΡΙΝΘΟΥ 6 2 0 4 4 13 0 6
team logo ΟΠΑ Λ. ΑΙΔΗΨΟΥ 6 2 0 4 4 9 0 6
team logo ΑΣ ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΚΕΧΡΙΩΝ 6 1 0 5 4 23 0 3
team logo ΑΕ ΤΑΞΙΑΡΧΗ 6 0 0 6 8 20 0 0
team logo ΑΟ ΑΓΙΟΥ 6 0 0 6 2 24 0 0

 

B Ερασιτεχνική 2ος όμιλος 7η Αγωνιστική
Ημ/νία
Ώρα
Διαγωνιζόμενες Ομάδες Γήπεδο Διαιτητής Βοηθοί 4ος Διαιτητής
24-11-18
15:00
ΑΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΦΡΑΤΙΟΥ – ΕΡΜΗΛΙΟΣ ΑΝΘΗΔΩΝΟΣ Αφρατίου ΝΤΟΥΡΑΣ ΕΥΣΤΡ. ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ Γ. – ΣΕΡΡΑΣ ΠΑΝ.
24-11-18
15:00
ΑΕΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Χ. Πάρκο Λαού ΚΟΥΚΟΥΡΑ ΧΡ. ΣΙΜΙΤΖΗΣ ΕΥΑΓ. – ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΔΙΑΜ.
24-11-18
15:00
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΑΣ – ΑΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ Παραλίας Αυλίδας ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ ΒΑΣ. ΧΑΣΑΝΔΡΑΣ ΕΥΑΓ. – ΜΑΡΙΝΟΣ ΘΕΟΔ.
25-11-18
15:00
ΑΟ ΛΟΥΚΙΣΙΩΝ – ΑΕ ΘΥΕΛΛΑ ΚΟΝΤΟΔΕΣΠΟΤΙΟΥ Λουκισίων ΣΟΦΙΟΥ ΒΑΣ. ΧΑΤΖΗΚΑΜΑΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚ. – ΜΑΚΡΗΣ ΒΑΣ.
25-11-18
15:00
ΑΕ ΛΗΛΑΝΤΙΟΥ – ΑΕ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Αγ. Νικολάου ΦΩΤΗΣ ΣΤΕΛ. ΡΟΥΜΠΗΣ ΣΤ. – ΚΑΡΡΑΣ ΕΥΑΓΓ.
25-11-18
15:00
ΑΟ ΑΛΑΤΣΑΤΩΝ – ΑΟ ΜΙΑΟΥΛΗΣ ΦΥΛΛΩΝ Αλεξάνδρου ΝΤΟΥΡΑΣ ΕΥΣΤΡ. ΣΙΜΙΤΖΗΣ ΕΥΑΓ. – ΠΟΔΑΡΑΣ ΔΗΜ.
25-11-18
15:00
ΠΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ – ΑΣ ΕΥΒΟΪΚΟΣ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ Πάρκο Λαού ΚΗΡΥΚΟΣ ΙΩΑΝ. ΠΑΠΠΑΣ ΑΓΓ. – ΡΕΤΣΑΣ ΕΥΣΤΡ.

 

B Ερασιτεχνική 2ος όμιλος
Ομάδα Αγώνες Ν Ι H Γκολ Υ Γκολ Κ Ποινή Βαθμολογία
team logo ΑΣ ΕΥΒΟΪΚΟΣ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ 6 6 0 0 18 3 0 18
team logo ΑΕ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ 6 5 0 1 16 5 0 15
team logo ΠΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 6 4 1 1 12 6 0 13
team logo ΕΡΜΗΛΙΟΣ ΑΝΘΗΔΩΝΟΣ* 5 4 0 1 6 4 0 12
team logo ΑΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΦΡΑΤΙΟΥ* 5 3 1 1 10 5 0 10
team logo ΑΕ ΛΗΛΑΝΤΙΟΥ 6 3 1 2 11 9 0 10
team logo ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 6 3 0 3 9 9 0 9
team logo ΑΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ* 5 2 2 1 7 5 0 8
team logo ΑΟ ΑΛΑΤΣΑΤΩΝ* 5 2 1 2 4 6 0 7
team logo ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Χ. 6 2 1 3 7 12 0 7
team logo ΑΟ ΠΑΡΑΛΙΑΣ «Ο ΑΠΟΛΛΩΝ»* 5 1 1 3 7 8 0 4
team logo ΑΟ ΛΟΥΚΙΣΙΩΝ 6 1 0 5 4 13 0 3
team logo ΑΕ ΘΥΕΛΛΑ ΚΟΝΤΟΔΕΣΠΟΤΙΟΥ 6 1 0 5 5 14 0 3
team logo ΑΟ ΜΙΑΟΥΛΗΣ ΦΥΛΛΩΝ* 5 1 0 4 2 5 0 3
team logo ΑΕΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 6 0 0 6 0 14 0 0

 

B Ερασιτεχνική 3ος όμιλος 7η Αγωνιστική
Ημ/νία
Ώρα
Διαγωνιζόμενες Ομάδες Γήπεδο Διαιτητής Βοηθοί 4ος Διαιτητής
25-11-18
11:45
ΑΟ ΣΚΥΡΟΥ – ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΩΝ & ΠΕΡΙΧΩΡΩΝ Σκύρου ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡ. ΔΕΛΧΑΣ ΠΕΡ. – ΠΑΣΧΩΝΗΣ ΒΑΣ.
25-11-18
11:30
ΑΙΓΕΑΣ ΠΕΤΡΙΩΝ – ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΛΟΥΚΑ Κριεζών ΣΙΑΠΛΑΟΥΡΑΣ ΧΡ. ΜΗΤΡΟΛΙΟΣ ΙΩΑΝ. – ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΓΕΩΡ.
25-11-18
15:00
ΑΟ ΑΡΗΣ ΑΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΟΥ – ΑΟ ΝΗΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ Αγ. Ιωάννη ΜΗΤΡΟΛΙΟΣ ΙΩΑΝ. ΣΙΑΠΛΑΟΥΡΑΣ ΧΡ. – ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΓΕΩΡ.
25-11-18
15:00
ΑΟ ΑΜΑΡΥΝΘΙΑΚΟΣ – ΑΟ ΜΑΡΜΑΡΙΟΥ Αμαρύνθου ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡ. ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ Γ. – ΖΕΙΜΠΕΚΗΣ ΣΤΕΛ.
25-11-18
15:00
ΑΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ – ΑΟ ΖΑΡΑΚΩΝ Καρύστου ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜ. ΚΑΡΒΕΛΑΣ ΑΛ. – ΣΕΡΡΑΣ ΠΑΝ.
25-11-18 ΑΟ ΚΟΣΚΙΝΩΝ – ΑΟ ΔΥΣΤΟΥ

 

B Ερασιτεχνική 3ος όμιλος
Ομάδα Αγώνες Ν Ι H Γκολ Υ Γκολ Κ Ποινή Βαθμολογία
team logo ΑΟ ΖΑΡΑΚΩΝ 6 5 0 1 11 2 0 15
team logo ΑΟ ΑΜΑΡΥΝΘΙΑΚΟΣ 6 4 2 0 9 3 0 14
team logo ΑΟ ΜΑΡΜΑΡΙΟΥ 6 4 1 1 11 6 0 13
team logo ΑΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ 6 4 1 1 17 3 0 13
team logo ΑΟ ΔΥΣΤΟΥ 6 3 3 0 16 8 0 12
team logo ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΛΟΥΚΑ 6 3 0 3 9 9 0 9
team logo ΑΟ ΝΗΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ 6 2 2 2 12 7 0 8
team logo ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΩΝ & ΠΕΡΙΧΩΡΩΝ 6 2 1 3 6 9 0 7
team logo ΑΟ ΣΚΥΡΟΥ 6 1 1 4 8 11 0 4
team logo ΑΙΓΕΑΣ ΠΕΤΡΙΩΝ 6 1 1 4 6 22 0 4
team logo ΑΟ ΑΡΗΣ ΑΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΟΥ 6 0 2 4 6 13 0 2
team logo ΑΟ ΚΟΣΚΙΝΩΝ 6 0 0 6 0 18 9 -9

Random Posts

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

*
*