ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ ΕΠΣΕ: Αναμετρήσεις και διαιτητές

Α Ερασιτεχνική 8η Αγωνιστική
Ημ/νία
Ώρα
Διαγωνιζόμενες Ομάδες Γήπεδο Διαιτητής Βοηθοί 4ος Διαιτητής
01-12-18
15:00
ΑΟ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ – ΑΠΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ Ενωσιακό ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜ. ΤΣΙΦΛΑΚΟΣ ΠΡΟΚ. – ΔΑΛΛΑΣ ΚΩΝ.
01-12-18
15:00
ΑΠΣ ΠΑΝΤΡΙΑΔΙΚΟΣ – ΑΟ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ/ΠΑΝΤΕΙΧΙΟΥ Τριάδας ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ ΒΑΣ. ΠΡΙΟΝΑΣ Δ. – ΡΟΥΜΠΗΣ ΣΤ.
01-12-18
15:00
ΑΣ ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ Ν. ΛΑΜΨΑΚΟΥ – ΑΟ ΜΑΚΡΥΚΑΠΑΣ Νέας Λαμψάκου ΚΗΡΥΚΟΣ ΙΩΑΝ. ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ Γ. – ΔΕΛΧΑΣ ΠΕΡ.
02-12-18
15:00
ΑΟ ΩΡΕΩΝ – ΑΟΦ ΛΗΛΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ Ιστιαίας ΠΑΠΑΚΥΡΙΑΚΟΣ ΑΘ. ΜΟΥΡΤΙΚΑΣ ΔΗΜ. – ΔΟΥΚΑΣ ΚΩΝ.
02-12-18
14:30
ΑΟ ΟΛΥΜΠΟΣ ΓΥΜΝΟΥ – ΑΟ ΑΙΔΗΨΟΥ Γυμνού ΦΩΤΗΣ ΣΤΕΛ. ΠΡΙΟΝΑΣ Δ. – ΔΕΛΧΑΣ ΠΕΡ.
02-12-18
15:00
ΗΡΑΚΛΗΣ ΨΑΧΝΩΝ – ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΤΩΝΤΑ Ψαχνών ΣΠΑΝΟΣ ΙΩΑΝ. ΤΣΙΦΛΑΚΟΣ ΠΡΟΚ. – ΑΡΓΥΡΗΣ ΚΩΝ.
02-12-18
15:00
ΦΣ ΤΑΜΥΝΑΪΚΟΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ – ΑΠΚΟ ΔΡΟΣΙΑΣ Αλιβερίου ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜ. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΟΣ ΚΩΝ. – ΔΑΛΛΑΣ ΚΩΝ.
02-12-18
15:00
ΣΚΕΠΑΣΤΗ – ΑΟ ΑΥΛΩΝΑΡΙΟΥ Σκεπαστής ΔΑΝΙΗΛΙΔΗΣ Δ. ΝΕΓΡΗΣ ΑΒΡ. – ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡ.
B Ερασιτεχνική 1ος όμιλος 8η Αγωνιστική
Ημ/νία
Ώρα
Διαγωνιζόμενες Ομάδες Γήπεδο Διαιτητής Βοηθοί 4ος Διαιτητής
01-12-18
15:00
ΑΟ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ – ΑΕ ΚΗΡΙΝΘΟΥ Βασιλικών ΣΟΦΙΟΥ ΒΑΣ. ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡ. – ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΓΕΩΡ.
01-12-18
15:00
ΟΠΑ Λ. ΑΙΔΗΨΟΥ – ΑΣ ΔΟΞΑ ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ Αιδηψού ΠΑΠΑΚΥΡΙΑΚΟΣ ΑΘ. ΠΑΥΛΑΤΟΣ ΔΙΟΝ. – ΣΕΡΡΑΣ ΠΑΝ.
02-12-18
12:00
ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΝΤΟΥΔΙΟΥ – ΑΟ ΑΓΙΟΥ Μαντουδίου ΝΤΟΥΡΑΣ ΕΥΣΤΡ. ΠΟΔΑΡΑΣ ΔΗΜ. – ΝΤΟΒΟΛΗΣ ΙΩΑΝ.
02-12-18
15:00
ΑΣ ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΚΕΧΡΙΩΝ – ΑΕ ΤΑΞΙΑΡΧΗ Κεχριών ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ ΒΑΣ. ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΔΙΑΜ. – ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΓΕΩΡ.
02-12-18
15:00
ΑΠΣ ΕΡΜΗΣ ΠΗΛΙΟΥ – ΑΣ ΑΡΤΕΜΗΣΙΑΚΟΣ Πηλίου ΝΤΟΥΡΑΣ ΕΥΣΤΡ. ΠΟΔΑΡΑΣ ΔΗΜ. – ΝΤΟΒΟΛΗΣ ΙΩΑΝ.
02-12-18
15:00
ΑΟ ΕΥΒΟΪΚΟΣ ΓΟΥΒΩΝ – ΕΝΩΣΗ ΑΠΟΛΛΩΝΙΟΥ & ΑΟ ΙΣΤΙΑΙΑΣ Γουβών ΜΗΤΡΟΛΙΟΣ ΙΩΑΝ. ΠΑΥΛΑΤΟΣ ΔΙΟΝ. – ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΓΕΩΡ.
B Ερασιτεχνική 2ος όμιλος 8η Αγωνιστική
Ημ/νία
Ώρα
Διαγωνιζόμενες Ομάδες Γήπεδο Διαιτητής Βοηθοί 4ος Διαιτητής
01-12-18
15:00
ΑΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΦΡΑΤΙΟΥ – ΑΟ ΛΟΥΚΙΣΙΩΝ Αφρατίου ΔΑΝΙΗΛΙΔΗΣ Δ. ΝΕΓΡΗΣ ΑΒΡ. – ΣΙΜΙΤΖΗΣ ΕΥΑΓ.
01-12-18
15:00
ΕΡΜΗΛΙΟΣ ΑΝΘΗΔΩΝΟΣ – ΑΟ ΑΛΑΤΣΑΤΩΝ Δροσιάς ΦΩΤΗΣ ΣΤΕΛ. ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΧΑΡ. – ΜΑΚΡΗΣ ΒΑΣ.
01-12-18
15:00
ΑΕ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ – ΑΕΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ Πάρκο Λαού ΓΚΑΤΣΟΣ ΚΩΝ. ΣΙΑΠΛΑΟΥΡΑΣ ΧΡ. – ΚΑΡΒΕΛΑΣ ΑΛ.
02-12-18
15:00
ΑΕ ΘΥΕΛΛΑ ΚΟΝΤΟΔΕΣΠΟΤΙΟΥ – ΑΕ ΛΗΛΑΝΤΙΟΥ Μακρυκάπας ΡΟΥΜΠΗΣ ΣΤ. ΠΕΡΙΒΟΛΑΡΗΣ ΙΩΑΝ. – ΡΕΤΣΑΣ ΕΥΣΤΡ.
02-12-18
15:00
ΑΟ ΜΙΑΟΥΛΗΣ ΦΥΛΛΩΝ – ΑΟ ΠΑΡΑΛΙΑΣ «Ο ΑΠΟΛΛΩΝ» Φύλλων ΚΗΡΥΚΟΣ ΙΩΑΝ. ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ Γ. – ΠΑΠΠΑΣ ΑΓΓ.
02-12-18
15:00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Χ. – ΠΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
02-12-18
15:00
ΑΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ – ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Τσαλίκη-Παπίλα ΣΙΜΙΤΖΗΣ ΕΥΑΓ. ΚΟΤΤΑΡΑ ΕΛ. – ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΣΟΦ.
B Ερασιτεχνική 3ος όμιλος 8η Αγωνιστική
Ημ/νία
Ώρα
Διαγωνιζόμενες Ομάδες Γήπεδο Διαιτητής Βοηθοί 4ος Διαιτητής
01-12-18
13:00
ΑΟ ΜΑΡΜΑΡΙΟΥ – ΑΟ ΣΚΥΡΟΥ Καρύστου ΣΠΑΝΟΣ ΙΩΑΝ. ΔΟΥΚΑΣ ΚΩΝ. – ΚΑΡΡΑΣ ΕΥΑΓΓ.
01-12-18
15:00
ΑΟ ΑΜΑΡΥΝΘΙΑΚΟΣ – ΑΟ ΑΡΗΣ ΑΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΟΥ Αμαρύνθου ΚΟΥΚΟΥΡΑ ΧΡ. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΟΣ ΚΩΝ. – ΠΑΠΠΑΣ ΑΓΓ.
01-12-18
15:00
ΑΟ ΖΑΡΑΚΩΝ – ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΛΟΥΚΑ Ζαράκων ΚΑΣΟΜΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡ. ΑΡΓΥΡΗΣ ΚΩΝ. – ΡΕΤΣΑΣ ΕΥΣΤΡ.
02-12-18
15:00
ΑΟ ΔΥΣΤΟΥ – ΑΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ Δύστου ΚΑΣΟΜΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡ. ΚΑΡΡΑΣ ΕΥΑΓΓ. – ΜΑΡΙΝΟΣ ΘΕΟΔ.
02-12-18
15:00
ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΩΝ & ΠΕΡΙΧΩΡΩΝ – ΑΙΓΕΑΣ ΠΕΤΡΙΩΝ Βρύσης ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ ΙΩΑΝ. ΚΑΡΒΕΛΑΣ ΑΛ. – ΝΤΟΒΟΛΗΣ ΕΥΑΓΓ.
02-12-18
15:00
ΑΟ ΝΗΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΟ ΚΟΣΚΙΝΩΝ
Γ Ερασιτεχνική 1ος όμιλος 7η Αγωνιστική
Ημ/νία
Ώρα
Διαγωνιζόμενες Ομάδες Γήπεδο Διαιτητής Βοηθοί 4ος Διαιτητής
02-12-18
11:30
ΑΕΚ ΝΕΟΥ ΠΥΡΓΟΥ – ΑΟ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΙΜΝΗΣ Νέου Πύργου ΜΟΥΡΤΙΚΑΣ ΔΗΜ. ΠΑΠΑΚΥΡΙΑΚΟΣ ΑΘ. – ΔΟΥΚΑΣ ΚΩΝ.
02-12-18
11:00
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΡΤΑΚΗΣ – ΚΥΖΙΚΟΣ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ Βατώντα ΜΑΚΡΗΣ ΒΑΣ. ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ Γ. – ΓΑΤΟΣ ΔΗΜ.
02-12-18
15:00
ΑΟ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΨΑΧΝΩΝ – ΕΛΛΗΝΙΚΑ Καστέλλας ΣΑΒΒΑΤΙΝΟΣ ΔΗΜ. ΜΟΥΤΟΥΠΑΣ ΚΩΝ. – ΚΕΚΑΚΟΣ ΔΗΜ.
02-12-18
15:00
ΑΠΣ ΣΤΑΥΡΟΥ – ΑΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΛΤΡΩΝ
02-12-18
15:00
ΠΑΟ ΛΙΧΑΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ – ΑΠΣ ΒΥΖΑΝΤΙΟ Ν. ΠΥΡΓΟΥ
Γ Ερασιτεχνική 2ος όμιλος 7η Αγωνιστική
Ημ/νία
Ώρα
Διαγωνιζόμενες Ομάδες Γήπεδο Διαιτητής Βοηθοί 4ος Διαιτητής
02-12-18
11:30
ΚΥΜΗ – ΑΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΝΟΔΡΙΟΥ Κύμης ΚΑΡΒΕΛΑΣ ΑΛ. ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ ΙΩΑΝ. – ΝΤΟΒΟΛΗΣ ΕΥΑΓΓ.
02-12-18
11:30
ΑΟ ΠΙΣΣΩΝΑ – ΑΣ ΑΝΑΠΟΔΟΣ Πισσώνα ΡΕΤΣΑΣ ΕΥΣΤΡ. ΡΟΥΜΠΗΣ ΣΤ. – ΖΕΙΜΠΕΚΗΣ ΣΤΕΛ.
02-12-18
11:30
ΑΟ ΚΑΜΑΡΕΣ – ΑΟ ΕΡΑΠΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ Παραλίας Αυλίδας ΚΟΤΤΑΡΑ ΕΛ. ΣΙΜΙΤΖΗΣ ΕΥΑΓ. – ΝΤΟΥΜΑΝΗΣ ΚΩΝ.
02-12-18
12:00
ΑΟ ΚΡΙΕΖΩΝ – ΑΣ ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ Κριεζών ΚΑΡΡΑΣ ΕΥΑΓΓ. ΚΑΣΟΜΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡ. – ΜΑΡΙΝΟΣ ΘΕΟΔ.
02-12-18
15:00
ΑΕ ΑΡΤΕΜΙΣ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ – ΠΑΟ ΚΑΝΗΘΟΥ Αυλωναρίου ΣΟΦΙΟΥ ΒΑΣ. ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΧΑΡ. – ΣΕΡΡΑΣ ΠΑΝ.
02-12-18
15:00
ΑΟ ΑΥΛΙΔΑΣ – ΑΟ ΝΕΩΝ ΣΤΥΡΩΝ Βαθέος Αυλίδας ΚΟΥΚΟΥΡΑ ΧΡ. ΜΑΚΡΗΣ ΒΑΣ. – ΖΕΙΜΠΕΚΗΣ ΣΤΕΛ.

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

*
*