Όλη η αγωνιστική κίνηση του Σαββατοκύριακου

Α Ερασιτεχνική 9η Αγωνιστική
Ημ/νίαΏρα ΈναρξηςΔιαγωνιζόμενες ΟμάδεςΓήπεδοΑποτέλεσμα
08-12-1815:00ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΤΩΝΤΑ – ΑΠΣ ΠΑΝΤΡΙΑΔΙΚΟΣΒατώντα1-0
08-12-1815:00ΑΠΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΨΑΧΝΩΝΚαστέλλας0-6
08-12-1815:00ΑΟ ΑΥΛΩΝΑΡΙΟΥ – ΦΣ ΤΑΜΥΝΑΪΚΟΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥΑυλωναρίου0-1
08-12-1815:00ΑΟΦ ΛΗΛΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ – ΑΟ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ/ΠΑΝΤΕΙΧΙΟΥΒασιλικού2-2
08-12-1815:00ΑΟ ΑΙΔΗΨΟΥ – ΑΟ ΩΡΕΩΝΑιδηψού2-0
09-12-1815:00ΑΟ ΜΑΚΡΥΚΑΠΑΣ – ΑΟ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣΜακρυκάπας0-2
09-12-1815:00ΑΠΚΟ ΔΡΟΣΙΑΣ – ΑΟ ΟΛΥΜΠΟΣ ΓΥΜΝΟΥΔροσιάς0-0
09-12-1815:00ΑΣ ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ Ν. ΛΑΜΨΑΚΟΥ – ΣΚΕΠΑΣΤΗΝέας Λαμψάκου3-0

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

B Ερασιτεχνική 1ος όμιλος 9η Αγωνιστική
Ημ/νίαΏρα ΈναρξηςΔιαγωνιζόμενες ΟμάδεςΓήπεδοΑποτέλεσμα
08-12-1815:00ΑΕ ΤΑΞΙΑΡΧΗ – ΑΣ ΑΡΤΕΜΗΣΙΑΚΟΣΝέου Πύργου1-1
08-12-1815:00ΕΝΩΣΗ ΑΠΟΛΛΩΝΙΟΥ & ΑΟ ΙΣΤΙΑΙΑΣ – ΑΟ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝΙστιαίας0-0
09-12-1815:00ΑΟ ΑΓΙΟΥ – ΑΣ ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΚΕΧΡΙΩΝΑιδηψού0-1
09-12-1815:00ΑΕ ΚΗΡΙΝΘΟΥ – ΑΠΣ ΕΡΜΗΣ ΠΗΛΙΟΥΚηρίνθου0-2
09-12-1815:00ΑΣ ΔΟΞΑ ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ – ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΝΤΟΥΔΙΟΥΠροκοπίου Νέο1-2
09-12-1815:00ΑΟ ΕΥΒΟΪΚΟΣ ΓΟΥΒΩΝ – ΟΠΑ Λ. ΑΙΔΗΨΟΥΓουβών0-1
B Ερασιτεχνική 2ος όμιλος 9η Αγωνιστική
Ημ/νίαΏρα ΈναρξηςΔιαγωνιζόμενες ΟμάδεςΓήπεδοΑποτέλεσμα
08-12-1815:00ΑΟ ΑΛΑΤΣΑΤΩΝ – ΑΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΦΡΑΤΙΟΥΑλεξάνδρου3-0
08-12-1815:00ΑΟ ΠΑΡΑΛΙΑΣ – ΕΡΜΗΛΙΟΣ ΑΝΘΗΔΩΝΟΣΠαραλίας Αυλίδας5-2
08-12-1815:00ΑΣ ΕΥΒΟΪΚΟΣ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ – ΑΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣΑγ. Νικολάου2-1
09-12-18ΑΕΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ – ΑΕ ΘΥΕΛΛΑ ΚΟΝΤΟΔΕΣΠΟΤΙΟΥ– (αναβολή)
09-12-1815:00ΑΟ ΛΟΥΚΙΣΙΩΝ – ΑΕ ΛΗΛΑΝΤΙΟΥΛουκισίων0-4
09-12-1815:00ΠΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ – ΑΕ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣΠάρκο Λαού
09-12-1815:00ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ – ΑΟ ΜΙΑΟΥΛΗΣ ΦΥΛΛΩΝΠάλιουρα1-0
B Ερασιτεχνική 3ος όμιλος 9η Αγωνιστική
Ημ/νίαΏρα ΈναρξηςΔιαγωνιζόμενες ΟμάδεςΓήπεδοΑποτέλεσμα
08-12-1815:00ΑΟ ΖΑΡΑΚΩΝ – ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΩΝ & ΠΕΡΙΧΩΡΩΝΖαράκων2-0
09-12-1811:45ΑΟ ΣΚΥΡΟΥ – ΑΟ ΑΜΑΡΥΝΘΙΑΚΟΣΣκύρου1-3
09-12-1815:00ΑΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ – ΑΟ ΝΗΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥΚαρύστου2-0
09-12-1815:00ΑΙΓΕΑΣ ΠΕΤΡΙΩΝ – ΑΟ ΜΑΡΜΑΡΙΟΥΚριεζών0-1
09-12-1815:00ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΛΟΥΚΑ – ΑΟ ΔΥΣΤΟΥΑγ. Λουκά0-1
09-12-18ΑΟ ΑΡΗΣ ΑΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΟΥ – ΑΟ ΚΟΣΚΙΝΩΝ3-0 (α.α.)

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

Γ Ερασιτεχνική 1ος όμιλος 8η Αγωνιστική
Ημ/νίαΏρα ΈναρξηςΔιαγωνιζόμενες ΟμάδεςΓήπεδοΑποτέλεσμα
09-12-1812:00ΠΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΙΜΝΗΣ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΡΤΑΚΗΣΛίμνης3-0
09-12-1815:00ΑΕΚ ΝΕΟΥ ΠΥΡΓΟΥ – ΑΠΣ ΣΤΑΥΡΟΥΝέου Πύργου2-1
09-12-1815:00ΚΥΖΙΚΟΣ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ – ΠΑΟ ΛΙΧΑΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥΒατώντα2-3
09-12-18ΑΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΛΤΡΩΝ – ΑΟ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΨΑΧΝΩΝ0-3 (α.α.)
09-12-18ΠΑΟ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ – ΑΠΣ ΒΥΖΑΝΤΙΟ Ν. ΠΥΡΓΟΥ3-0 (α.α.)
Γ Ερασιτεχνική 2ος όμιλος 8η Αγωνιστική
Ημ/νίαΏρα ΈναρξηςΔιαγωνιζόμενες ΟμάδεςΓήπεδοΑποτέλεσμα
08-12-1815:00ΠΑΟ ΚΑΝΗΘΟΥ – ΑΟ ΑΥΛΙΔΑΣΚαλαμακίδη2-2
09-12-1811:30ΑΣ ΑΝΑΠΟΔΟΣ – ΑΟ ΚΑΜΑΡΕΣΒαθέος Αυλίδας2-2
09-12-1811:45ΑΟ ΝΕΩΝ ΣΤΥΡΩΝ – ΑΣ ΑΘΛΟΠΟΛΙΣΖαράκων2-0
09-12-1812:00ΑΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΝΟΔΡΙΟΥ – ΑΕ ΑΡΤΕΜΙΣ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥΜονοδρίου1-0
09-12-1812:00ΑΟ ΕΡΑΠΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ – ΑΟ ΚΡΙΕΖΩΝΦύλλων1-1
09-12-1815:00ΑΟ ΠΙΣΣΩΝΑ – ΚΥΜΗΠισσώνα4-1

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Γ ΕΘΝΙΚΗ 7ος ΟΜΙΛΟΣ

ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ – ΑΙΟΛΙΚΟΣ 2-2
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ – Θ. ΚΑΜΑΡΙΟΥ 1-1
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ – ΚΑΛΛΙΘΕΑ 1-1
ΧΑΛΚΙΔΑ – ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ 0-2
ΚΟΡΙΝΘΟΣ – ΕΡΕΤΡΙΑ 2-1
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ – ΑΙΓΑΛΕΩ 2-1

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΘΕΣΗΟΜΑΔΑΑΓΩΝΕΣΝΙΚΕΣΙΣΟΠΑΛΙΕΣΗΤΤΕΣΓΚΟΛ ΥΠΕΡΓΚΟΛ ΚΑΤΑΒΑΘΜΟΙ
1Αιγάλεω10811201025
2Ηλυσιακός1063112521
3ΑΟ Αγ. Αναργύρων104517417
4Αιολικός10433121015
5Πανθηραϊκός10352151214
6Άγιος Ιερόθεος10334151212
7Θύελλα Καμαρίου10334161512
8Χαλκίδα1033481112
9Κόρινθος1032571311
10Χαραυγιακός10235689
11Καλλιθέα10163669
12Απόλλων Ερέτριας101184224

Random Posts

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

*
*