Πρωταθλήματα ΕΠΣΕ: Αγώνες και διαιτητές

Α Ερασιτεχνική 11η Αγωνιστική
Ημ/νία 
Ώρα
Διαγωνιζόμενες ΟμάδεςΓήπεδοΔιαιτητήςΒοηθοί4ος Διαιτητής
22-12-18
15:00
ΑΟΦ ΛΗΛΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ – ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΤΩΝΤΑΒασιλικούΓΚΑΤΣΟΣ ΚΩΝ.ΔΑΛΛΑΣ ΚΩΝ. – ΚΟΥΚΟΥΡΑ ΧΡ.
22-12-18
15:00
ΑΠΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ – ΑΟ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ/ΠΑΝΤΕΙΧΙΟΥΚαστέλλαςΦΩΤΗΣ ΣΤΕΛ.ΡΟΥΜΠΗΣ ΣΤ. – ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΧΑΡ.
22-12-18
15:00
ΑΟ ΜΑΚΡΥΚΑΠΑΣ – ΑΠΣ ΠΑΝΤΡΙΑΔΙΚΟΣΜακρυκάπαςΒΕΛΕΝΤΖΑΣ ΒΑΣ.ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΟΣ ΚΩΝ. – ΙΩΑΝΝΟΥ ΑΝΤ.
23-12-18
15:00
ΑΠΚΟ ΔΡΟΣΙΑΣ – ΑΟ ΑΙΔΗΨΟΥΔροσιάςΚΗΡΥΚΟΣ ΙΩΑΝ.ΠΡΙΟΝΑΣ Δ. – ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΓΕΩΡ.
23-12-18
15:00
ΑΟ ΑΥΛΩΝΑΡΙΟΥ – ΑΟ ΩΡΕΩΝΑυλωναρίουΠΟΓΚΑΣ ΜΑΡ.ΠΑΠΠΑΣ ΑΓΓ. – ΣΙΑΠΛΑΟΥΡΑΣ ΧΡ.
23-12-18
15:00
ΑΣ ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ Ν. ΛΑΜΨΑΚΟΥ – ΑΟ ΟΛΥΜΠΟΣ ΓΥΜΝΟΥΝέας ΛαμψάκουΚΟΥΚΟΥΡΑ ΧΡ.ΡΟΥΜΠΗΣ ΣΤ. – ΜΑΚΡΗΣ ΒΑΣ.
23-12-18
15:00
ΣΚΕΠΑΣΤΗ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΨΑΧΝΩΝΣκεπαστήςΦΩΤΗΣ ΣΤΕΛ.ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΟΣ ΚΩΝ. – ΔΕΛΧΑΣ ΠΕΡ.
23-12-18
15:00
ΑΟ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ – ΦΣ ΤΑΜΥΝΑΪΚΟΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥΕνωσιακόΚΑΣΟΜΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡ.ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ ΙΩΑΝ. – ΔΑΛΛΑΣ ΚΩΝ.
B Ερασιτεχνική 2ος όμιλος 11η Αγωνιστική
Ημ/νία 
Ώρα
Διαγωνιζόμενες ΟμάδεςΓήπεδοΔιαιτητήςΒοηθοί4ος Διαιτητής
22-12-18
15:00
ΑΟ ΠΑΡΑΛΙΑΣ «Ο ΑΠΟΛΛΩΝ» – ΑΟ ΑΛΑΤΣΑΤΩΝΠαραλίας ΑυλίδαςΝΤΟΥΡΑΣ ΕΥΣΤΡ.ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ ΙΩΑΝ. – ΔΟΥΚΑΣ ΚΩΝ.
22-12-18
15:00
ΠΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ – ΑΕ ΛΗΛΑΝΤΙΟΥΠάρκο ΛαούΒΡΑΚΑΣ ΧΡΥΣ.ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ Γ. – ΠΑΠΠΑΣ ΑΓΓ.
22-12-18
15:00
ΑΣ ΕΥΒΟΪΚΟΣ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ – ΕΡΜΗΛΙΟΣ ΑΝΘΗΔΩΝΟΣΑγ. ΝικολάουΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜ.ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ ΙΩΑΝ. – ΚΟΤΤΑΡΑ ΕΛ.
23-12-18
15:00
ΑΟ ΛΟΥΚΙΣΙΩΝ – ΑΕΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣΛουκισίωνΜΟΥΡΤΙΚΑΣ ΔΗΜ.ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡ. – ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΔΙΑΜ.
23-12-18
15:00
ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ – ΑΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΦΡΑΤΙΟΥΠάλιουραΔΑΝΙΗΛΙΔΗΣ Δ.ΠΕΡΙΒΟΛΑΡΗΣ ΙΩΑΝ. – ΚΟΤΤΑΡΑ ΕΛ.
23-12-18
15:00
ΑΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ – ΑΕ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣΤσαλίκη-ΠαπίλαΒΡΑΚΑΣ ΧΡΥΣ.ΡΕΤΣΑΣ ΕΥΣΤΡ. – ΧΑΣΑΝΔΡΑΣ ΕΥΑΓ.
23-12-18
15:00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Χ. – ΑΟ ΜΙΑΟΥΛΗΣ ΦΥΛΛΩΝΠάρκο ΛαούΝΤΟΥΡΑΣ ΕΥΣΤΡ.ΣΙΜΙΤΖΗΣ ΕΥΑΓ. – ΔΟΥΚΑΣ ΚΩΝ.
Γ Ερασιτεχνική 1ος όμιλος 10η Αγωνιστική
Ημ/νία 
Ώρα
Διαγωνιζόμενες ΟμάδεςΓήπεδοΔιαιτητήςΒοηθοί4ος Διαιτητής
22-12-18
15:00
ΑΕΚ ΝΕΟΥ ΠΥΡΓΟΥ – ΠΑΟ ΛΙΧΑΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥΝέου ΠύργουΣΟΦΙΟΥ ΒΑΣ.ΠΑΥΛΑΤΟΣ ΔΙΟΝ. – ΚΑΡΑΒΑ ΕΛ.
22-12-18
15:00
ΕΛΛΗΝΙΚΑ – ΚΥΖΙΚΟΣ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣΕλληνικώνΣΙΑΠΛΑΟΥΡΑΣ ΧΡ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΣΟΦ. – ΖΕΙΜΠΕΚΗΣ ΣΤΕΛ.
23-12-18
12:00
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΡΤΑΚΗΣ – ΑΠΣ ΣΤΑΥΡΟΥΒατώνταΡΕΤΣΑΣ ΕΥΣΤΡ.ΚΑΡΡΑΣ ΕΥΑΓΓ. – ΛΕΙΒΑΔΙΤΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓ.
23-12-18
12:00
ΠΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΙΜΝΗΣ – ΠΑΟ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝΛίμνηςΒΕΛΕΝΤΖΑΣ ΒΑΣ.ΖΕΙΜΠΕΚΗΣ ΣΤΕΛ. – ΝΤΟΥΜΑΝΗΣ ΚΩΝ.
23-12-18
ΑΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΛΤΡΩΝ – ΑΠΣ ΒΥΖΑΝΤΙΟ Ν. ΠΥΡΓΟΥ
Γ Ερασιτεχνική 2ος όμιλος 10η Αγωνιστική
Ημ/νία 
Ώρα
Διαγωνιζόμενες ΟμάδεςΓήπεδοΔιαιτητήςΒοηθοί4ος Διαιτητής
22-12-18
15:00
ΑΕ ΑΡΤΕΜΙΣ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ – ΑΟ ΑΥΛΙΔΑΣΑυλωναρίουΚΑΣΟΜΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡ.ΑΡΓΥΡΗΣ ΚΩΝ. – ΔΕΛΧΑΣ ΠΕΡ.
22-12-18
15:00
ΠΑΟ ΚΑΝΗΘΟΥ – ΑΟ ΕΡΑΠΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣΚαλαμακίδηΣΙΜΙΤΖΗΣ ΕΥΑΓ.ΧΑΣΑΝΔΡΑΣ ΕΥΑΓ. – ΓΑΤΟΣ ΔΗΜ.
23-12-18
11:45
ΑΣ ΑΝΑΠΟΔΟΣ – ΑΟ ΝΕΩΝ ΣΤΥΡΩΝΠάρκο ΛαούΔΑΝΙΗΛΙΔΗΣ Δ.ΝΤΟΥΡΑΣ ΕΥΣΤΡ. – ΚΟΤΤΑΡΑ ΕΛ.
23-12-18
15:00
ΑΟ ΠΙΣΣΩΝΑ – ΑΟ ΚΡΙΕΖΩΝΠισσώναΓΚΑΤΣΟΣ ΚΩΝ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΣΟΦ. – ΜΑΡΙΝΟΣ ΘΕΟΔ.
23-12-18
15:00
ΑΟ ΚΑΜΑΡΕΣ – ΚΥΜΗΒαθέος ΑυλίδαςΣΑΒΒΑΤΙΝΟΣ ΔΗΜ.ΚΑΡΡΑΣ ΕΥΑΓΓ. – ΛΕΙΒΑΔΙΤΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓ.
23-12-18
15:00
ΑΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΝΟΔΡΙΟΥ – ΑΣ ΑΘΛΟΠΟΛΙΣΜονοδρίουΜΠΟΥΡΙΚΑΣ ΙΩΑΝ.ΓΑΤΟΣ ΔΗΜ. – ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΓΕΩΡ.

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

*
*