ΕΠΣΕ: Αναμετρήσεις και διαιτητές

             Πρωτάθλημα            Κύπελλο        
Α Ερασιτεχνική 12η Αγωνιστική
Ημ/νία 
Ώρα
Διαγωνιζόμενες ΟμάδεςΓήπεδοΔιαιτητήςΒοηθοί4ος Διαιτητής
12-01-19
15:00
ΑΠΚΟ ΔΡΟΣΙΑΣ – ΑΟΦ ΛΗΛΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥΔροσιάςΚΑΣΟΜΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡ.ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΧΑΡ. – ΡΕΤΣΑΣ ΕΥΣΤΡ.
12-01-19
15:00
ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΤΩΝΤΑ – ΑΠΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣΒατώνταΦΩΤΗΣ ΣΤΕΛ.ΠΡΙΟΝΑΣ Δ. – ΚΟΤΤΑΡΑ ΕΛ.
12-01-19
15:00
ΑΟ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ/ΠΑΝΤΕΙΧΙΟΥ – ΑΟ ΜΑΚΡΥΚΑΠΑΣΚαλοχωρίου/ΠαντειχίουΛΑΜΠΡΟΥ ΓΕΩΡ.ΣΠΑΝΟΣ ΙΩΑΝ. – ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ Γ.
12-01-19
17:30
ΗΡΑΚΛΗΣ ΨΑΧΝΩΝ – ΦΣ ΤΑΜΥΝΑΪΚΟΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥΨαχνώνΒΡΑΚΑΣ ΧΡΥΣ.ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΟΣ ΚΩΝ. – ΠΑΠΠΑΣ ΑΓΓ.
13-01-19
15:00
ΑΟ ΩΡΕΩΝ – ΑΣ ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ Ν. ΛΑΜΨΑΚΟΥΙστιαίαςΒΡΑΚΑΣ ΧΡΥΣ.ΔΑΛΛΑΣ ΚΩΝ. – ΝΕΓΡΗΣ ΑΒΡ.
13-01-19
15:00
ΑΟ ΟΛΥΜΠΟΣ ΓΥΜΝΟΥ – ΑΟ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣΓυμνούΠΟΓΚΑΣ ΜΑΡ.ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΟΣ ΚΩΝ. – ΤΣΙΦΛΑΚΟΣ ΠΡΟΚ.
13-01-19
15:00
ΑΟ ΑΙΔΗΨΟΥ – ΑΟ ΑΥΛΩΝΑΡΙΟΥΑιδηψούΒΕΛΕΝΤΖΑΣ ΒΑΣ.ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ ΙΩΑΝ. – ΙΩΑΝΝΟΥ ΑΝΤ.
13-01-19
15:00
ΑΠΣ ΠΑΝΤΡΙΑΔΙΚΟΣ – ΣΚΕΠΑΣΤΗΤριάδαςΓΚΑΤΣΟΣ ΚΩΝ.ΚΟΥΚΟΥΡΑ ΧΡ. – ΜΑΚΡΗΣ ΒΑΣ.
B Ερασιτεχνική 1ος όμιλος 12η Αγωνιστική
Ημ/νία 
Ώρα
Διαγωνιζόμενες ΟμάδεςΓήπεδοΔιαιτητήςΒοηθοί4ος Διαιτητής
12-01-19
15:00
ΑΣ ΔΟΞΑ ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ – ΑΕ ΤΑΞΙΑΡΧΗΠροκοπίου ΝέοΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΑΠ.ΙΩΑΝΝΟΥ ΑΝΤ. – ΜΑΡΙΝΟΣ ΘΕΟΔ.
12-01-19
15:00
ΑΕ ΚΗΡΙΝΘΟΥ – ΕΝΩΣΗ ΑΠΟΛΛΩΝΙΟΥ & ΑΟ ΙΣΤΙΑΙΑΣΚηρίνθουΒΕΛΕΝΤΖΑΣ ΒΑΣ.ΡΟΥΜΠΗΣ ΣΤ. – ΝΤΟΥΜΑΝΗΣ ΚΩΝ.
12-01-19
15:00
ΑΣ ΑΡΤΕΜΗΣΙΑΚΟΣ – ΟΠΑ Λ. ΑΙΔΗΨΟΥΓουβώνΘΕΟΔΩΡΟΥ ΦΩΤ.ΛΙΑΓΚΑΚΗΣ ΑΝΤ. – ΣΕΡΡΑΣ ΠΑΝ.
12-01-19
15:15
ΑΟ ΑΓΙΟΥ – ΑΟ ΕΥΒΟΪΚΟΣ ΓΟΥΒΩΝΑιδηψούΠΟΓΚΑΣ ΜΑΡ.ΤΣΙΦΛΑΚΟΣ ΠΡΟΚ. – ΝΕΓΡΗΣ ΑΒΡ.
13-01-19
15:00
ΑΣ ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΚΕΧΡΙΩΝ – ΑΟ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝΚεχριώνΜΠΟΥΡΙΚΑΣ ΙΩΑΝ.ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΓΕΩΡ. – ΝΤΟΥΜΑΝΗΣ ΚΩΝ.
13-01-19
15:00
ΑΠΣ ΕΡΜΗΣ ΠΗΛΙΟΥ – ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΝΤΟΥΔΙΟΥΠηλίουΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΑΠ.ΠΡΙΟΝΑΣ Δ. – ΔΕΛΧΑΣ ΠΕΡ.
B Ερασιτεχνική 2ος όμιλος 12η Αγωνιστική
Ημ/νία 
Ώρα
Διαγωνιζόμενες ΟμάδεςΓήπεδοΔιαιτητήςΒοηθοί4ος Διαιτητής
12-01-19
15:00
ΑΟ ΠΑΡΑΛΙΑΣ «Ο ΑΠΟΛΛΩΝ» – ΑΟ ΛΟΥΚΙΣΙΩΝΠαραλίας ΑυλίδαςΚΟΥΚΟΥΡΑ ΧΡ.ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ ΙΩΑΝ. – ΜΑΚΡΗΣ ΒΑΣ.
12-01-19
15:00
ΑΕΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ – ΠΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
12-01-19
15:00
ΑΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΦΡΑΤΙΟΥ – ΑΣ ΕΥΒΟΪΚΟΣ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥΑφρατίουΝΤΟΥΡΑΣ ΕΥΣΤΡ.ΣΙΜΙΤΖΗΣ ΕΥΑΓ. – ΣΙΑΠΛΑΟΥΡΑΣ ΧΡ.
13-01-19
15:00
ΑΟ ΑΛΑΤΣΑΤΩΝ – ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥΑλεξάνδρουΣΙΜΙΤΖΗΣ ΕΥΑΓ.ΖΕΙΜΠΕΚΗΣ ΣΤΕΛ. – ΜΟΥΤΟΥΠΑΣ ΚΩΝ.
13-01-19
15:00
ΑΕ ΘΥΕΛΛΑ ΚΟΝΤΟΔΕΣΠΟΤΙΟΥ – ΑΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣΜακρυκάπαςΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡ.ΠΕΡΙΒΟΛΑΡΗΣ ΙΩΑΝ. – ΚΟΤΤΑΡΑ ΕΛ.
13-01-19
15:00
ΕΡΜΗΛΙΟΣ ΑΝΘΗΔΩΝΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Χ.ΔροσιάςΣΟΦΙΟΥ ΒΑΣ.ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ Γ. – ΣΕΡΡΑΣ ΠΑΝ.
13-01-19
15:00
ΑΕ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ – ΑΟ ΜΙΑΟΥΛΗΣ ΦΥΛΛΩΝΠάρκο ΛαούΚΑΣΟΜΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡ.ΣΠΑΝΟΣ ΙΩΑΝ. – ΠΑΠΠΑΣ ΑΓΓ.
B Ερασιτεχνική 3ος όμιλος 12η Αγωνιστική
Ημ/νία 
Ώρα
Διαγωνιζόμενες ΟμάδεςΓήπεδοΔιαιτητήςΒοηθοί4ος Διαιτητής
12-01-19
15:00
ΑΙΓΕΑΣ ΠΕΤΡΙΩΝ – ΑΟ ΑΡΗΣ ΑΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΟΥΚριεζώνΔΑΝΙΗΛΙΔΗΣ Δ.ΔΕΛΧΑΣ ΠΕΡ. – ΝΤΟΒΟΛΗΣ ΙΩΑΝ.
12-01-19
15:00
ΑΟ ΑΜΑΡΥΝΘΙΑΚΟΣ – ΑΟ ΔΥΣΤΟΥΑγ. ΛουκάΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜ.ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡ. – ΠΟΔΑΡΑΣ ΔΗΜ.
13-01-19
11:45
ΑΟ ΣΚΥΡΟΥ – ΑΟ ΖΑΡΑΚΩΝΣκύρουΧΑΤΖΗΚΑΜΑΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚ.ΠΑΣΧΩΝΗΣ ΒΑΣ. – ΑΚΡΙΩΤΗΣ ΝΕΚΤ.
13-01-19
15:00
ΑΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ – ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΛΟΥΚΑΚαρύστουΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜ.ΚΑΡΒΕΛΑΣ ΑΛ. – ΝΤΟΒΟΛΗΣ ΙΩΑΝ.
13-01-19
15:00
ΑΟ ΝΗΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΟ ΜΑΡΜΑΡΙΟΥΝεοχωρίουΝΤΟΥΡΑΣ ΕΥΣΤΡ.ΜΟΥΡΤΙΚΑΣ ΔΗΜ. – ΠΟΔΑΡΑΣ ΔΗΜ.
13-01-19
15:00
ΑΟ ΚΟΣΚΙΝΩΝ – ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΩΝ & ΠΕΡΙΧΩΡΩΝ
Γ Ερασιτεχνική 1ος όμιλος 11η Αγωνιστική
Ημ/νία 
Ώρα
Διαγωνιζόμενες ΟμάδεςΓήπεδοΔιαιτητήςΒοηθοί4ος Διαιτητής
13-01-19
12:00
ΕΛΛΗΝΙΚΑ – ΠΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΙΜΝΗΣΕλληνικώνΘΕΟΔΩΡΟΥ ΦΩΤ.ΜΑΡΙΝΟΣ ΘΕΟΔ. – ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΓΕΩΡ.
13-01-19
15:00
ΠΑΟ ΛΙΧΑΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΡΤΑΚΗΣΑγ. Γεωργίου ΛιχάδαςΛΙΑΓΚΑΚΗΣ ΑΝΤ.ΠΑΥΛΑΤΟΣ ΔΙΟΝ. – ΚΑΡΑΒΑ ΕΛ.
13-01-19
15:00
ΠΑΟ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ – ΑΕΚ ΝΕΟΥ ΠΥΡΓΟΥΠολιτικώνΡΟΥΜΠΗΣ ΣΤ.ΝΤΟΒΟΛΗΣ ΕΥΑΓΓ. – ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΣΟΦ.
13-01-19
15:00
ΑΠΣ ΒΥΖΑΝΤΙΟ Ν. ΠΥΡΓΟΥ – ΑΟ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΨΑΧΝΩΝ
13-01-19
15:00
ΚΥΖΙΚΟΣ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ – ΑΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΛΤΡΩΝ
Γ Ερασιτεχνική 2ος όμιλος 11η Αγωνιστική
Ημ/νία 
Ώρα
Διαγωνιζόμενες ΟμάδεςΓήπεδοΔιαιτητήςΒοηθοί4ος Διαιτητής
12-01-19
15:00
ΠΑΟ ΚΑΝΗΘΟΥ – ΑΣ ΑΝΑΠΟΔΟΣΚαλαμακίδηΚΑΡΒΕΛΑΣ ΑΛ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΣΟΦ. – ΔΟΥΚΑΣ ΚΩΝ.
13-01-19
11:45
ΑΟ ΚΡΙΕΖΩΝ – ΑΟ ΚΑΜΑΡΕΣΚριεζώνΜΟΥΡΤΙΚΑΣ ΔΗΜ.ΝΤΟΥΡΑΣ ΕΥΣΤΡ. – ΠΟΔΑΡΑΣ ΔΗΜ.
13-01-19
11:45
ΑΣ ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ – ΑΕ ΑΡΤΕΜΙΣ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥΠάρκο ΛαούΡΕΤΣΑΣ ΕΥΣΤΡ.ΖΕΙΜΠΕΚΗΣ ΣΤΕΛ. – ΜΟΥΤΟΥΠΑΣ ΚΩΝ.
13-01-19
12:00
ΑΟ ΑΥΛΙΔΑΣ – ΚΥΜΗΒαθέος ΑυλίδαςΣΙΑΠΛΑΟΥΡΑΣ ΧΡ.ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ Γ. – ΣΕΡΡΑΣ ΠΑΝ.
13-01-19
15:00
ΑΟ ΝΕΩΝ ΣΤΥΡΩΝ – ΑΟ ΠΙΣΣΩΝΑΖαράκωνΦΩΤΗΣ ΣΤΕΛ.ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡ. – ΔΟΥΚΑΣ ΚΩΝ.
13-01-19
15:00
ΑΟ ΕΡΑΠΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ – ΑΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΝΟΔΡΙΟΥΦύλλωνΜΗΤΡΟΛΙΟΣ ΙΩΑΝ.ΣΙΑΠΛΑΟΥΡΑΣ ΧΡ. – ΡΕΤΣΑΣ ΕΥΣΤΡ.

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

*
*