evialead.gr

ΕΠΣΕ: Αποτελέσματα και βαθμολογίες σε όλες τις κατηγορίες

Α Ερασιτεχνική 12η Αγωνιστική
Ημ/νίαΏρα ΈναρξηςΔιαγωνιζόμενες ΟμάδεςΓήπεδοΑποτέλεσμα
12-01-1915:00ΑΠΚΟ ΔΡΟΣΙΑΣ – ΑΟΦ ΛΗΛΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥΔροσιάς1-2
12-01-1915:00ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΤΩΝΤΑ – ΑΠΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣΒατώντα3-0
12-01-1915:00ΑΟ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ/ΠΑΝΤΕΙΧΙΟΥ – ΑΟ ΜΑΚΡΥΚΑΠΑΣΚαλοχωρίου/Παντειχίου1-0
12-01-1917:30ΗΡΑΚΛΗΣ ΨΑΧΝΩΝ – ΦΣ ΤΑΜΥΝΑΪΚΟΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥΨαχνών1-0
13-01-1915:00ΑΟ ΩΡΕΩΝ – ΑΣ ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ Ν. ΛΑΜΨΑΚΟΥΙστιαίας2-1
13-01-1915:00ΑΟ ΟΛΥΜΠΟΣ ΓΥΜΝΟΥ – ΑΟ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣΓυμνού0-2
13-01-1915:00ΑΟ ΑΙΔΗΨΟΥ – ΑΟ ΑΥΛΩΝΑΡΙΟΥΑιδηψού1-1
13-01-1915:00ΑΠΣ ΠΑΝΤΡΙΑΔΙΚΟΣ – ΣΚΕΠΑΣΤΗΤριάδας1-0
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
B Ερασιτεχνική 1ος όμιλος 12η Αγωνιστική
Ημ/νίαΏρα ΈναρξηςΔιαγωνιζόμενες ΟμάδεςΓήπεδοΑποτέλεσμα
12-01-1915:00ΑΣ ΔΟΞΑ ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ – ΑΕ ΤΑΞΙΑΡΧΗΠροκοπίου Νέο– (αναβολή)
12-01-1915:00ΑΕ ΚΗΡΙΝΘΟΥ – ΕΝΩΣΗ ΑΠΟΛΛΩΝΙΟΥ & ΑΟ ΙΣΤΙΑΙΑΣΚηρίνθου0-3
12-01-1915:00ΑΣ ΑΡΤΕΜΗΣΙΑΚΟΣ – ΟΠΑ Λ. ΑΙΔΗΨΟΥΓουβών– (αναβολή)
12-01-1915:15ΑΟ ΑΓΙΟΥ – ΑΟ ΕΥΒΟΪΚΟΣ ΓΟΥΒΩΝΑιδηψού1-3
13-01-1915:00ΑΣ ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΚΕΧΡΙΩΝ – ΑΟ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝΚεχριών0-1
13-01-1915:00ΑΠΣ ΕΡΜΗΣ ΠΗΛΙΟΥ – ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΝΤΟΥΔΙΟΥΠηλίου2-2
B Ερασιτεχνική 2ος όμιλος 12η Αγωνιστική
Ημ/νίαΏρα ΈναρξηςΔιαγωνιζόμενες ΟμάδεςΓήπεδοΑποτέλεσμα
12-01-1915:00ΑΟ ΠΑΡΑΛΙΑΣ – ΑΟ ΛΟΥΚΙΣΙΩΝΠαραλίας Αυλίδας3-1
12-01-1915:00ΑΕΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ – ΠΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ0-3 (α.α.)
12-01-1915:00ΑΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΦΡΑΤΙΟΥ – ΑΣ ΕΥΒΟΪΚΟΣ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥΑφρατίου1-2
13-01-1915:00ΑΟ ΑΛΑΤΣΑΤΩΝ – ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥΑλεξάνδρου1-2
13-01-1915:00ΑΕ ΘΥΕΛΛΑ ΚΟΝΤΟΔΕΣΠΟΤΙΟΥ – ΑΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣΜακρυκάπας– (αναβολή)
13-01-1915:00ΕΡΜΗΛΙΟΣ ΑΝΘΗΔΩΝΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Χ.Δροσιάς1-0
13-01-1915:00ΑΕ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ – ΑΟ ΜΙΑΟΥΛΗΣ ΦΥΛΛΩΝΠάρκο Λαού0-0
B Ερασιτεχνική 3ος όμιλος 12η Αγωνιστική
Ημ/νίαΏρα ΈναρξηςΔιαγωνιζόμενες ΟμάδεςΓήπεδοΑποτέλεσμα
12-01-1915:00ΑΙΓΕΑΣ ΠΕΤΡΙΩΝ – ΑΟ ΑΡΗΣ ΑΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΟΥΚριεζών– (αναβολή)
12-01-1915:00ΑΟ ΑΜΑΡΥΝΘΙΑΚΟΣ – ΑΟ ΔΥΣΤΟΥΑγ. Λουκά2-1
13-01-1911:45ΑΟ ΣΚΥΡΟΥ – ΑΟ ΖΑΡΑΚΩΝΣκύρου3-1
13-01-1915:00ΑΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ – ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΛΟΥΚΑΚαρύστου6-1
13-01-1915:00ΑΟ ΝΗΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΟ ΜΑΡΜΑΡΙΟΥΝεοχωρίου1-1
13-01-1915:00ΑΟ ΚΟΣΚΙΝΩΝ – ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΩΝ & ΠΕΡΙΧΩΡΩΝ0-3 (α.α.)

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

Γ Ερασιτεχνική 1ος όμιλος 11η Αγωνιστική
Ημ/νίαΏρα ΈναρξηςΔιαγωνιζόμενες ΟμάδεςΓήπεδοΑποτέλεσμα
13-01-1912:00ΕΛΛΗΝΙΚΑ – ΠΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΙΜΝΗΣΕλληνικών0-2
13-01-1915:00ΠΑΟ ΛΙΧΑΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΡΤΑΚΗΣΑγ. Γεωργίου Λιχάδας1-0
13-01-1915:00ΠΑΟ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ – ΑΕΚ ΝΕΟΥ ΠΥΡΓΟΥΠολιτικών6-1
13-01-1915:00ΑΠΣ ΒΥΖΑΝΤΙΟ Ν. ΠΥΡΓΟΥ – ΑΟ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΨΑΧΝΩΝ0-3 (α.α.)
13-01-1915:00ΚΥΖΙΚΟΣ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ – ΑΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΛΤΡΩΝ3-0 (α.α.)
Γ Ερασιτεχνική 2ος όμιλος 11η Αγωνιστική
Ημ/νίαΏρα ΈναρξηςΔιαγωνιζόμενες ΟμάδεςΓήπεδοΑποτέλεσμα
12-01-1915:00ΠΑΟ ΚΑΝΗΘΟΥ – ΑΣ ΑΝΑΠΟΔΟΣΚαλαμακίδη– (αναβολή)
13-01-1911:45ΑΟ ΚΡΙΕΖΩΝ – ΑΟ ΚΑΜΑΡΕΣΚριεζών4-2
13-01-1911:45ΑΣ ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ – ΑΕ ΑΡΤΕΜΙΣ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥΠάρκο Λαού1-2
13-01-1912:00ΑΟ ΑΥΛΙΔΑΣ – ΚΥΜΗΒαθέος Αυλίδας4-1
13-01-1915:00ΑΟ ΝΕΩΝ ΣΤΥΡΩΝ – ΑΟ ΠΙΣΣΩΝΑΖαράκων1-0
13-01-1915:00ΑΟ ΕΡΑΠΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ – ΑΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΝΟΔΡΙΟΥΦύλλων0-2

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *