ΕΠΣΕ: Αναμετρήσεις και διαιτητές

Α Ερασιτεχνική 13η Αγωνιστική
Ημ/νία 
Ώρα
Διαγωνιζόμενες ΟμάδεςΓήπεδοΔιαιτητήςΒοηθοί4ος Διαιτητής
19-01-19
15:00
ΑΟΦ ΛΗΛΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ – ΑΠΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣΒασιλικούΚΟΥΚΟΥΡΑ ΧΡ.ΔΕΛΧΑΣ ΠΕΡ. – ΜΑΚΡΗΣ ΒΑΣ.
19-01-19
15:00
ΑΟ ΜΑΚΡΥΚΑΠΑΣ – ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΤΩΝΤΑΜακρυκάπαςΚΑΣΟΜΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡ.ΠΕΡΙΒΟΛΑΡΗΣ ΙΩΑΝ. – ΡΕΤΣΑΣ ΕΥΣΤΡ.
19-01-19
15:00
ΗΡΑΚΛΗΣ ΨΑΧΝΩΝ – ΑΟ ΟΛΥΜΠΟΣ ΓΥΜΝΟΥΨαχνώνΓΚΑΤΣΟΣ ΚΩΝ.ΡΟΥΜΠΗΣ ΣΤ. – ΜΟΥΡΤΙΚΑΣ ΔΗΜ.
20-01-19
15:00
ΑΟ ΑΥΛΩΝΑΡΙΟΥ – ΑΠΚΟ ΔΡΟΣΙΑΣΑυλωναρίουΠΑΠΑΚΥΡΙΑΚΟΣ ΑΘ.ΝΕΓΡΗΣ ΑΒΡ. – ΔΕΛΧΑΣ ΠΕΡ.
20-01-19
15:00
ΑΣ ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ Ν. ΛΑΜΨΑΚΟΥ – ΑΟ ΑΙΔΗΨΟΥΝέας ΛαμψάκουΚΑΣΟΜΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡ.ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ Γ. – ΡΕΤΣΑΣ ΕΥΣΤΡ.
20-01-19
15:00
ΣΚΕΠΑΣΤΗ – ΑΟ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ/ΠΑΝΤΕΙΧΙΟΥΣκεπαστήςΒΡΑΚΑΣ ΧΡΥΣ.ΡΟΥΜΠΗΣ ΣΤ. – ΛΙΑΓΚΑΚΗΣ ΑΝΤ.
20-01-19
15:00
ΑΟ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ – ΑΟ ΩΡΕΩΝΑρτάκηςΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜ.ΠΑΠΠΑΣ ΑΓΓ. – ΜΑΚΡΗΣ ΒΑΣ.
20-01-19
15:15
ΦΣ ΤΑΜΥΝΑΪΚΟΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ – ΑΠΣ ΠΑΝΤΡΙΑΔΙΚΟΣΑλιβερίουΒΕΛΕΝΤΖΑΣ ΒΑΣ.ΧΑΤΖΗΚΑΜΑΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚ. – ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡ.
B Ερασιτεχνική 1ος όμιλος 13η Αγωνιστική
Ημ/νία 
Ώρα
Διαγωνιζόμενες ΟμάδεςΓήπεδοΔιαιτητήςΒοηθοί4ος Διαιτητής
19-01-19
15:00
ΑΟ ΕΥΒΟΪΚΟΣ ΓΟΥΒΩΝ – ΑΣ ΔΟΞΑ ΠΡΟΚΟΠΙΟΥΓουβώνΦΩΤΗΣ ΣΤΕΛ.ΑΡΓΥΡΗΣ ΚΩΝ. – ΠΑΠΠΑΣ ΑΓΓ.
20-01-19
15:00
ΑΕ ΤΑΞΙΑΡΧΗ – ΕΝΩΣΗ ΑΠΟΛΛΩΝΙΟΥ & ΑΟ ΙΣΤΙΑΙΑΣΝέου ΠύργουΣΠΑΝΟΣ ΙΩΑΝ.ΑΡΓΥΡΗΣ ΚΩΝ. – ΝΤΟΒΟΛΗΣ ΕΥΑΓΓ.
20-01-19
15:00
ΟΠΑ Λ. ΑΙΔΗΨΟΥ – ΑΕ ΚΗΡΙΝΘΟΥΑιδηψούΜΗΤΡΟΛΙΟΣ ΙΩΑΝ.ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΓΕΩΡ. – ΜΟΥΤΟΥΠΑΣ ΚΩΝ.
20-01-19
15:00
ΑΟ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ – ΑΟ ΑΓΙΟΥΒασιλικώνΣΟΦΙΟΥ ΒΑΣ.ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΧΑΡ. – ΝΤΟΥΜΑΝΗΣ ΚΩΝ.
20-01-19
15:00
ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΝΤΟΥΔΙΟΥ – ΑΣ ΑΡΤΕΜΗΣΙΑΚΟΣΜαντουδίουΘΕΟΔΩΡΟΥ ΦΩΤ.ΕΟΔ/ΕΠΟ – ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΔΙΑΜ.
20-01-19
15:00
ΑΣ ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΚΕΧΡΙΩΝ – ΑΠΣ ΕΡΜΗΣ ΠΗΛΙΟΥΚεχριώνΣΙΜΙΤΖΗΣ ΕΥΑΓ.ΖΕΙΜΠΕΚΗΣ ΣΤΕΛ. – ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΓΕΩΡ.
B Ερασιτεχνική 2ος όμιλος 13η Αγωνιστική
Ημ/νία 
Ώρα
Διαγωνιζόμενες ΟμάδεςΓήπεδοΔιαιτητήςΒοηθοί4ος Διαιτητής
19-01-19
15:00
ΑΣ ΕΥΒΟΪΚΟΣ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ – ΑΟ ΑΛΑΤΣΑΤΩΝΑγ. ΝικολάουΒΕΛΕΝΤΖΑΣ ΒΑΣ.ΠΡΙΟΝΑΣ Δ. – ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ Γ.
19-01-19
15:00
ΑΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ – ΑΕ ΛΗΛΑΝΤΙΟΥΤσαλίκη-ΠαπίλαΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜ.ΣΙΜΙΤΖΗΣ ΕΥΑΓ. – ΧΑΣΑΝΔΡΑΣ ΕΥΑΓ.
19-01-19
15:00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Χ. – ΑΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΦΡΑΤΙΟΥΠάρκο ΛαούΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡ.ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ ΙΩΑΝ. – ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΔΙΑΜ.
20-01-19
15:00
ΑΟ ΛΟΥΚΙΣΙΩΝ – ΠΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣΛουκισίωνΣΙΑΠΛΑΟΥΡΑΣ ΧΡ.ΜΠΑΚΑΤΣΕΛΟΣ ΑΝΔΡ. – ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΣΟΦ.
20-01-19
15:00
ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ – ΑΟ ΠΑΡΑΛΙΑΣ «Ο ΑΠΟΛΛΩΝ»ΠάλιουραΜΟΥΡΤΙΚΑΣ ΔΗΜ.ΚΑΡΒΕΛΑΣ ΑΛ. – ΜΑΡΙΝΟΣ ΘΕΟΔ.
20-01-19
15:00
ΑΟ ΜΙΑΟΥΛΗΣ ΦΥΛΛΩΝ – ΑΕ ΘΥΕΛΛΑ ΚΟΝΤΟΔΕΣΠΟΤΙΟΥΦύλλωνΝΤΟΥΡΑΣ ΕΥΣΤΡ.ΚΟΤΤΑΡΑ ΕΛ. – ΝΤΟΒΟΛΗΣ ΙΩΑΝ.
20-01-19
15:00
ΑΕ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ – ΕΡΜΗΛΙΟΣ ΑΝΘΗΔΩΝΟΣΠάρκο ΛαούΔΑΝΙΗΛΙΔΗΣ Δ.ΠΕΡΙΒΟΛΑΡΗΣ ΙΩΑΝ. – ΧΑΣΑΝΔΡΑΣ ΕΥΑΓ.
B Ερασιτεχνική 3ος όμιλος 13η Αγωνιστική
Ημ/νία 
Ώρα
Διαγωνιζόμενες ΟμάδεςΓήπεδοΔιαιτητήςΒοηθοί4ος Διαιτητής
19-01-19
13:00
ΑΟ ΔΥΣΤΟΥ – ΑΟ ΣΚΥΡΟΥΔύστουΔΑΝΙΗΛΙΔΗΣ Δ.ΔΑΛΛΑΣ ΚΩΝ. – ΝΕΓΡΗΣ ΑΒΡ.
19-01-19
15:00
ΑΟ ΑΡΗΣ ΑΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΟΥ – ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΛΟΥΚΑΑγ. ΙωάννηΠΑΠΑΚΥΡΙΑΚΟΣ ΑΘ.ΙΩΑΝΝΟΥ ΑΝΤ. – ΜΑΡΙΝΟΣ ΘΕΟΔ.
19-01-19
15:00
ΑΟ ΖΑΡΑΚΩΝ – ΑΙΓΕΑΣ ΠΕΤΡΙΩΝΖαράκωνΝΤΟΥΡΑΣ ΕΥΣΤΡ.ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡ. – ΠΟΔΑΡΑΣ ΔΗΜ.
19-01-19
15:00
ΑΟ ΑΜΑΡΥΝΘΙΑΚΟΣ – ΑΟ ΝΗΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥΑμαρύνθουΒΡΑΚΑΣ ΧΡΥΣ.ΚΑΡΒΕΛΑΣ ΑΛ. – ΚΟΤΤΑΡΑ ΕΛ.
20-01-19
15:00
ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΩΝ & ΠΕΡΙΧΩΡΩΝ – ΑΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥΒρύσηςΚΟΥΚΟΥΡΑ ΧΡ.ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΟΣ ΚΩΝ. – ΠΟΔΑΡΑΣ ΔΗΜ.
20-01-19
15:00
ΑΟ ΜΑΡΜΑΡΙΟΥ – ΑΟ ΚΟΣΚΙΝΩΝ
 Ερασιτεχνική 1ος όμιλος 12η Αγωνιστική
Ημ/νία 
Ώρα
Διαγωνιζόμενες ΟμάδεςΓήπεδοΔιαιτητήςΒοηθοί4ος Διαιτητής
19-01-19
15:00
ΑΕΚ ΝΕΟΥ ΠΥΡΓΟΥ – ΕΛΛΗΝΙΚΑΝέου ΠύργουΣΟΦΙΟΥ ΒΑΣ.ΠΑΥΛΑΤΟΣ ΔΙΟΝ. – ΚΑΡΑΒΑ ΕΛ.
19-01-19
15:00
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΡΤΑΚΗΣ – ΠΑΟ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝΒατώνταΘΕΟΔΩΡΟΥ ΦΩΤ.ΝΤΟΥΜΑΝΗΣ ΚΩΝ. – ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΓΕΩΡ.
20-01-19
11:30
ΑΟ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΨΑΧΝΩΝ – ΚΥΖΙΚΟΣ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣΚαστέλλαςΚΑΡΒΕΛΑΣ ΑΛ.ΜΟΥΡΤΙΚΑΣ ΔΗΜ. – ΜΑΡΙΝΟΣ ΘΕΟΔ.
20-01-19
15:00
ΠΑΟ ΛΙΧΑΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ – ΑΠΣ ΣΤΑΥΡΟΥΑγ. Γεωργίου ΛιχάδαςΜΠΟΥΡΙΚΑΣ ΙΩΑΝ.ΠΑΥΛΑΤΟΣ ΔΙΟΝ. – ΚΑΡΑΒΑ ΕΛ.
20-01-19
15:00
ΑΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΛΤΡΩΝ – ΑΟ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΙΜΝΗΣ
Γ Ερασιτεχνική 2ος όμιλος 12η Αγωνιστική
Ημ/νία 
Ώρα
Διαγωνιζόμενες ΟμάδεςΓήπεδοΔιαιτητήςΒοηθοί4ος Διαιτητής
19-01-19
15:00
ΑΟ ΠΙΣΣΩΝΑ – ΠΑΟ ΚΑΝΗΘΟΥΠισσώναΑΝΤΩΝΙΟΥ ΧΑΡ.ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ ΙΩΑΝ. – ΖΕΙΜΠΕΚΗΣ ΣΤΕΛ.
19-01-19
15:15
ΑΕ ΑΡΤΕΜΙΣ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ – ΑΟ ΕΡΑΠΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣΑυλωναρίουΧΑΤΖΗΚΑΜΑΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚ.ΜΟΥΤΟΥΠΑΣ ΚΩΝ. – ΓΑΤΟΣ ΔΗΜ.
19-01-19
15:15
ΑΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΝΟΔΡΙΟΥ – ΑΣ ΑΝΑΠΟΔΟΣΜονοδρίουΣΠΑΝΟΣ ΙΩΑΝ.ΚΕΚΑΚΟΣ ΔΗΜ. – ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΣΟΦ.
20-01-19
11:30
ΑΟ ΑΥΛΙΔΑΣ – ΑΣ ΑΘΛΟΠΟΛΙΣΒαθέος ΑυλίδαςΚΟΤΤΑΡΑ ΕΛ.ΝΤΟΥΡΑΣ ΕΥΣΤΡ. – ΝΤΟΒΟΛΗΣ ΙΩΑΝ.
20-01-19
12:00
ΑΟ ΚΡΙΕΖΩΝ – ΚΥΜΗΚριεζώνΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡ.ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ ΒΑΣ. – ΧΑΤΖΗΚΑΜΑΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚ.
20-01-19
15:00
ΑΟ ΚΑΜΑΡΕΣ – ΑΟ ΝΕΩΝ ΣΤΥΡΩΝΒαθέος ΑυλίδαςΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡ.ΔΟΥΚΑΣ ΚΩΝ. – ΓΑΤΟΣ ΔΗΜ.

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

*
*