Αποτελέσματα και βαθμολογίες σε όλες τις κατηγορίες ΕΠΣΕ

Α Ερασιτεχνική 13η Αγωνιστική
Ημ/νίαΏρα ΈναρξηςΔιαγωνιζόμενες ΟμάδεςΓήπεδοΑποτέλεσμα
19-01-1915:00ΑΟΦ ΛΗΛΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ – ΑΠΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣΒασιλικού1-0
19-01-1915:00ΑΟ ΜΑΚΡΥΚΑΠΑΣ – ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΤΩΝΤΑΜακρυκάπας1-2
19-01-1915:00ΗΡΑΚΛΗΣ ΨΑΧΝΩΝ – ΑΟ ΟΛΥΜΠΟΣ ΓΥΜΝΟΥΨαχνών4-0
20-01-1915:00ΑΟ ΑΥΛΩΝΑΡΙΟΥ – ΑΠΚΟ ΔΡΟΣΙΑΣΑυλωναρίου2-1
20-01-1915:00ΑΣ ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ Ν. ΛΑΜΨΑΚΟΥ – ΑΟ ΑΙΔΗΨΟΥΝέας Λαμψάκου1-0
20-01-1915:00ΣΚΕΠΑΣΤΗ – ΑΟ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ/ΠΑΝΤΕΙΧΙΟΥΣκεπαστής3-0
20-01-1915:00ΑΟ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ – ΑΟ ΩΡΕΩΝΑρτάκης2-0
20-01-1915:15ΦΣ ΤΑΜΥΝΑΪΚΟΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ – ΑΠΣ ΠΑΝΤΡΙΑΔΙΚΟΣΑλιβερίου4-1

Α Ερασιτεχνική
ΟμάδαΑγώνεςΝΙHΓκολ ΥΓκολ ΚΠοινήΒαθμολογία
 ΑΟ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ131210344037
 ΗΡΑΚΛΗΣ ΨΑΧΝΩΝ131111373034
 ΦΣ ΤΑΜΥΝΑΪΚΟΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ138322110027
 ΑΟ ΑΥΛΩΝΑΡΙΟΥ136341915021
 ΑΟ ΑΙΔΗΨΟΥ136252218020
 ΑΟΦ ΛΗΛΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ136161722019
 ΣΚΕΠΑΣΤΗ135351317018
 ΑΠΚΟ ΔΡΟΣΙΑΣ134541316017
 ΑΣ ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ Ν. ΛΑΜΨΑΚΟΥ135262024017
 ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΤΩΝΤΑ134361316015
 ΑΟ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ/ΠΑΝΤΕΙΧΙΟΥ134271218014
 ΑΟ ΟΛΥΜΠΟΣ ΓΥΜΝΟΥ133551120014
 ΑΟ ΜΑΚΡΥΚΑΠΑΣ133461116013
 ΑΠΣ ΠΑΝΤΡΙΑΔΙΚΟΣ134181521013
 ΑΟ ΩΡΕΩΝ133191021010
 ΑΠΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ13111183504
B Ερασιτεχνική 1ος όμιλος 13η Αγωνιστική
Ημ/νίαΏρα ΈναρξηςΔιαγωνιζόμενες ΟμάδεςΓήπεδοΑποτέλεσμα
19-01-1915:00ΑΟ ΕΥΒΟΪΚΟΣ ΓΟΥΒΩΝ – ΑΣ ΔΟΞΑ ΠΡΟΚΟΠΙΟΥΓουβών3-3
20-01-1915:00ΑΕ ΤΑΞΙΑΡΧΗ – ΕΝΩΣΗ ΑΠΟΛΛΩΝΙΟΥ & ΑΟ ΙΣΤΙΑΙΑΣΝέου Πύργου1-1
20-01-1915:00ΟΠΑ Λ. ΑΙΔΗΨΟΥ – ΑΕ ΚΗΡΙΝΘΟΥΑιδηψού4-1
20-01-1915:00ΑΟ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ – ΑΟ ΑΓΙΟΥΒασιλικών3-2
20-01-1915:00ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΝΤΟΥΔΙΟΥ – ΑΣ ΑΡΤΕΜΗΣΙΑΚΟΣΜαντουδίου2-1
20-01-1915:00ΑΣ ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΚΕΧΡΙΩΝ – ΑΠΣ ΕΡΜΗΣ ΠΗΛΙΟΥΚεχριών0-0
B Ερασιτεχνική 2ος όμιλος 13η Αγωνιστική
Ημ/νίαΏρα ΈναρξηςΔιαγωνιζόμενες ΟμάδεςΓήπεδοΑποτέλεσμα
19-01-1915:00ΑΣ ΕΥΒΟΪΚΟΣ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ – ΑΟ ΑΛΑΤΣΑΤΩΝΑγ. Νικολάου4-1
19-01-1915:00ΑΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ – ΑΕ ΛΗΛΑΝΤΙΟΥΤσαλίκη-Παπίλα1-2
19-01-1915:00ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Χ. – ΑΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΦΡΑΤΙΟΥΠάρκο Λαού6-0
20-01-1915:00ΑΟ ΛΟΥΚΙΣΙΩΝ – ΠΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣΛουκισίων0-1
20-01-1915:00ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ – ΑΟ ΠΑΡΑΛΙΑΣ «Ο ΑΠΟΛΛΩΝ»Πάλιουρα0-1
20-01-1915:00ΑΟ ΜΙΑΟΥΛΗΣ ΦΥΛΛΩΝ – ΑΕ ΘΥΕΛΛΑ ΚΟΝΤΟΔΕΣΠΟΤΙΟΥΦύλλων1-0
20-01-1915:00ΑΕ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ – ΕΡΜΗΛΙΟΣ ΑΝΘΗΔΩΝΟΣΠάρκο Λαού2-0
B Ερασιτεχνική 3ος όμιλος 13η Αγωνιστική
Ημ/νίαΏρα ΈναρξηςΔιαγωνιζόμενες ΟμάδεςΓήπεδοΑποτέλεσμα
19-01-1913:00ΑΟ ΔΥΣΤΟΥ – ΑΟ ΣΚΥΡΟΥΔύστου0-2
19-01-1915:00ΑΟ ΑΡΗΣ ΑΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΟΥ – ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΛΟΥΚΑΑγ. Ιωάννη1-5
19-01-1915:00ΑΟ ΖΑΡΑΚΩΝ – ΑΙΓΕΑΣ ΠΕΤΡΙΩΝΖαράκων0-0
19-01-1915:00ΑΟ ΑΜΑΡΥΝΘΙΑΚΟΣ – ΑΟ ΝΗΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥΑμαρύνθου4-0
20-01-1915:00ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΩΝ & ΠΕΡΙΧΩΡΩΝ – ΑΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥΒρύσης1-2
20-01-1915:00ΑΟ ΜΑΡΜΑΡΙΟΥ – ΑΟ ΚΟΣΚΙΝΩΝ3-0 (α.α.)
B Ερασιτεχνική 1ος όμιλος
ΟμάδαΑγώνεςΝΙHΓκολ ΥΓκολ ΚΠοινήΒαθμολογία
 ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΝΤΟΥΔΙΟΥ1311113410034
 ΕΝΩΣΗ ΑΠΟΛΛΩΝΙΟΥ & ΑΟ ΙΣΤΙΑΙΑΣ131030378033
 ΑΣ ΔΟΞΑ ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ*12921287029
 ΑΟ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ13922229029
 ΑΣ ΑΡΤΕΜΗΣΙΑΚΟΣ*125342613018
 ΟΠΑ Λ. ΑΙΔΗΨΟΥ*125161217016
 ΑΠΣ ΕΡΜΗΣ ΠΗΛΙΟΥ134361914015
 ΑΟ ΕΥΒΟΪΚΟΣ ΓΟΥΒΩΝ134362324015
 ΑΕ ΤΑΞΙΑΡΧΗ*123362027012
 ΑΕ ΚΗΡΙΝΘΟΥ13211093407
 ΑΣ ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΚΕΧΡΙΩΝ13211074207
 ΑΟ ΑΓΙΟΥ13011284001
B Ερασιτεχνική 2ος όμιλος
ΟμάδαΑγώνεςΝΙHΓκολ ΥΓκολ ΚΠοινήΒαθμολογία
 ΑΣ ΕΥΒΟΪΚΟΣ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ*1211013312033
 ΑΕ ΛΗΛΑΝΤΙΟΥ*129123112028
 ΕΡΜΗΛΙΟΣ ΑΝΘΗΔΩΝΟΣ*129031914027
 ΠΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ138232713026
 ΑΕ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ*128132611025
 ΑΟ ΠΑΡΑΛΙΑΣ «Ο ΑΠΟΛΛΩΝ»*126242719020
 ΑΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΦΡΑΤΙΟΥ*125251721017
 ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ*125161315016
 ΑΟ ΑΛΑΤΣΑΤΩΝ*125161521016
 ΑΟ ΜΙΑΟΥΛΗΣ ΦΥΛΛΩΝ*12417912013
 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Χ.*124171723013
 ΑΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ*113351516012
 ΑΕ ΘΥΕΛΛΑ ΚΟΝΤΟΔΕΣΠΟΤΙΟΥ*1122792008
 ΑΟ ΛΟΥΚΙΣΙΩΝ132110152807
 ΑΕΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ*1200123393-3
B Ερασιτεχνική 3ος όμιλος
ΟμάδαΑγώνεςΝΙHΓκολ ΥΓκολ ΚΠοινήΒαθμολογία
 ΑΟ ΑΜΑΡΥΝΘΙΑΚΟΣ131120346035
 ΑΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ131111365034
 ΑΟ ΜΑΡΜΑΡΙΟΥ137422214025
 ΑΟ ΔΥΣΤΟΥ136432517022
 ΑΟ ΖΑΡΑΚΩΝ137151812022
 ΑΟ ΝΗΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ135442518019
 ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΛΟΥΚΑ136072425018
 ΑΟ ΣΚΥΡΟΥ*124351818015
 ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΩΝ & ΠΕΡΙΧΩΡΩΝ134272021014
 ΑΟ ΑΡΗΣ ΑΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΟΥ*12138112706
 ΑΙΓΕΑΣ ΠΕΤΡΙΩΝ*1112883905
 ΑΟ ΚΟΣΚΙΝΩΝ1300130399-9
Γ Ερασιτεχνική 1ος όμιλος 12η Αγωνιστική
Ημ/νίαΏρα ΈναρξηςΔιαγωνιζόμενες ΟμάδεςΓήπεδοΑποτέλεσμα
19-01-1915:00ΑΕΚ ΝΕΟΥ ΠΥΡΓΟΥ – ΕΛΛΗΝΙΚΑΝέου Πύργου4-2
19-01-1915:00ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΡΤΑΚΗΣ – ΠΑΟ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝΒατώντα0-2
20-01-1911:30ΑΟ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΨΑΧΝΩΝ – ΚΥΖΙΚΟΣ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣΚαστέλλας0-3
20-01-1915:00ΠΑΟ ΛΙΧΑΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ – ΑΠΣ ΣΤΑΥΡΟΥΑγ. Γεωργίου Λιχάδας0-2
20-01-1915:00ΑΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΛΤΡΩΝ – ΠΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΙΜΝΗΣ0-3 (α.α.)
Γ Ερασιτεχνική 2ος όμιλος 12η Αγωνιστική
Ημ/νίαΏρα ΈναρξηςΔιαγωνιζόμενες ΟμάδεςΓήπεδοΑποτέλεσμα
19-01-1915:00ΑΟ ΠΙΣΣΩΝΑ – ΠΑΟ ΚΑΝΗΘΟΥΠισσώνα5-0
19-01-1915:15ΑΕ ΑΡΤΕΜΙΣ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ – ΑΟ ΕΡΑΠΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣΑυλωναρίου1-3
19-01-1915:15ΑΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΝΟΔΡΙΟΥ – ΑΣ ΑΝΑΠΟΔΟΣΜονοδρίου4-1
20-01-1911:30ΑΟ ΑΥΛΙΔΑΣ – ΑΣ ΑΘΛΟΠΟΛΙΣΒαθέος Αυλίδας3-0
20-01-1912:00ΑΟ ΚΡΙΕΖΩΝ – ΚΥΜΗΚριεζών2-0
20-01-1915:00ΑΟ ΚΑΜΑΡΕΣ – ΑΟ ΝΕΩΝ ΣΤΥΡΩΝΒαθέος Αυλίδας2-4
Γ Ερασιτεχνική 1ος όμιλος
ΟμάδαΑγώνεςΝΙHΓκολ ΥΓκολ ΚΠοινήΒαθμολογία
 ΠΑΟ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ111100374033
 ΑΠΣ ΣΤΑΥΡΟΥ11812266025
 ΑΟ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΨΑΧΝΩΝ118032213024
 ΠΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΙΜΝΗΣ11713206022
 ΑΕΚ ΝΕΟΥ ΠΥΡΓΟΥ116142326019
 ΚΥΖΙΚΟΣ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ116052218018
 ΕΛΛΗΝΙΚΑ115061818015
 ΠΑΟ ΛΙΧΑΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ114161119013
 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΡΤΑΚΗΣ11209112306
 ΑΠΣ ΒΥΖΑΝΤΙΟ Ν. ΠΥΡΓΟΥ*90090279-9
 ΑΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΛΤΡΩΝ*1000100309-9
Γ Ερασιτεχνική 2ος όμιλος
ΟμάδαΑγώνεςΝΙHΓκολ ΥΓκολ ΚΠοινήΒαθμολογία
 ΑΟ ΑΥΛΙΔΑΣ121110477034
 ΑΟ ΝΕΩΝ ΣΤΥΡΩΝ12921218029
 ΑΟ ΠΙΣΣΩΝΑ127233617023
 ΑΟ ΕΡΑΠΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ127233018023
 ΑΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΝΟΔΡΙΟΥ126332112021
 ΑΕ ΑΡΤΕΜΙΣ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ126151920019
 ΑΟ ΚΡΙΕΖΩΝ125341916018
 ΚΥΜΗ125161823016
 ΑΟ ΚΑΜΑΡΕΣ12219153107
 ΠΑΟ ΚΑΝΗΘΟΥ*1114651507
 ΑΣ ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ12101174103
 ΑΣ ΑΝΑΠΟΔΟΣ*11029104002

Random Posts

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

*
*