Πρόγραμμα αγώνων ΕΠΣΕ

Α Ερασιτεχνική 14η Αγωνιστική
Ημ/νίαΏρα ΈναρξηςΔιαγωνιζόμενες ΟμάδεςΓήπεδοΑποτέλεσμα
26-01-1915:00ΑΠΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ – ΑΟ ΜΑΚΡΥΚΑΠΑΣΚαστέλλας
26-01-1915:00ΑΠΚΟ ΔΡΟΣΙΑΣ – ΑΣ ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ Ν. ΛΑΜΨΑΚΟΥΔροσιάς
26-01-1915:15ΑΠΣ ΠΑΝΤΡΙΑΔΙΚΟΣ – ΑΟ ΟΛΥΜΠΟΣ ΓΥΜΝΟΥΤριάδας
27-01-1915:00ΑΟ ΑΥΛΩΝΑΡΙΟΥ – ΑΟΦ ΛΗΛΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥΑυλωναρίου
27-01-1915:00ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΤΩΝΤΑ – ΣΚΕΠΑΣΤΗΒατώντα
27-01-1915:00ΑΟ ΑΙΔΗΨΟΥ – ΑΟ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣΑιδηψού
27-01-1915:00ΑΟ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ/ΠΑΝΤΕΙΧΙΟΥ – ΦΣ ΤΑΜΥΝΑΪΚΟΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥΚαλοχωρίου/Παντειχίου
27-01-1915:00ΑΟ ΩΡΕΩΝ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΨΑΧΝΩΝΙστιαίας
B Ερασιτεχνική 1ος όμιλος 14η Αγωνιστική
Ημ/νίαΏρα ΈναρξηςΔιαγωνιζόμενες ΟμάδεςΓήπεδοΑποτέλεσμα
26-01-1915:00ΑΟ ΕΥΒΟΪΚΟΣ ΓΟΥΒΩΝ – ΑΕ ΤΑΞΙΑΡΧΗΓουβών
26-01-1915:00ΕΝΩΣΗ ΑΠΟΛΛΩΝΙΟΥ & ΑΟ ΙΣΤΙΑΙΑΣ – ΟΠΑ Λ. ΑΙΔΗΨΟΥΙστιαίας
26-01-1915:00ΑΣ ΔΟΞΑ ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ – ΑΟ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝΠροκοπίου Νέο
27-01-1911:30ΑΟ ΑΓΙΟΥ – ΑΠΣ ΕΡΜΗΣ ΠΗΛΙΟΥΑιδηψού
27-01-1915:00ΑΕ ΚΗΡΙΝΘΟΥ – ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΝΤΟΥΔΙΟΥΚηρίνθου
27-01-1915:00ΑΣ ΑΡΤΕΜΗΣΙΑΚΟΣ – ΑΣ ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΚΕΧΡΙΩΝΓουβών
B Ερασιτεχνική 2ος όμιλος 14η Αγωνιστική
Ημ/νίαΏρα ΈναρξηςΔιαγωνιζόμενες ΟμάδεςΓήπεδοΑποτέλεσμα
26-01-1915:00ΑΟ ΑΛΑΤΣΑΤΩΝ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Χ.Αλεξάνδρου
26-01-1915:00ΑΕ ΛΗΛΑΝΤΙΟΥ – ΑΟ ΜΙΑΟΥΛΗΣ ΦΥΛΛΩΝΑγ. Νικολάου
27-01-1915:00ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ – ΑΟ ΛΟΥΚΙΣΙΩΝΠάλιουρα
27-01-1915:00ΑΟ ΠΑΡΑΛΙΑΣ «Ο ΑΠΟΛΛΩΝ» – ΑΣ ΕΥΒΟΪΚΟΣ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥΠαραλίας Αυλίδας
27-01-1915:00ΑΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΦΡΑΤΙΟΥ – ΑΕ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣΑφρατίου
27-01-1915:00ΑΕ ΘΥΕΛΛΑ ΚΟΝΤΟΔΕΣΠΟΤΙΟΥ – ΕΡΜΗΛΙΟΣ ΑΝΘΗΔΩΝΟΣΜακρυκάπας
27-01-1915:00ΑΕΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ – ΑΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ
B Ερασιτεχνική 3ος όμιλος 14η Αγωνιστική
Ημ/νίαΏρα ΈναρξηςΔιαγωνιζόμενες ΟμάδεςΓήπεδοΑποτέλεσμα
26-01-1915:00ΑΙΓΕΑΣ ΠΕΤΡΙΩΝ – ΑΟ ΔΥΣΤΟΥΚριεζών
26-01-1915:15ΑΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ – ΑΟ ΜΑΡΜΑΡΙΟΥΚαρύστου
27-01-1911:45ΑΟ ΣΚΥΡΟΥ – ΑΟ ΝΗΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥΣκύρου
27-01-1915:00ΑΟ ΖΑΡΑΚΩΝ – ΑΟ ΑΡΗΣ ΑΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΟΥΖαράκων
27-01-1915:00ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΛΟΥΚΑ – ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΩΝ & ΠΕΡΙΧΩΡΩΝΑγ. Λουκά
27-01-1915:00ΑΟ ΚΟΣΚΙΝΩΝ – ΑΟ ΑΜΑΡΥΝΘΙΑΚΟΣ
Γ Ερασιτεχνική 1ος όμιλος 13η Αγωνιστική
Ημ/νίαΏρα ΈναρξηςΔιαγωνιζόμενες ΟμάδεςΓήπεδοΑποτέλεσμα
26-01-1915:00ΕΛΛΗΝΙΚΑ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΡΤΑΚΗΣΕλληνικών
27-01-1912:00ΑΟ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΙΜΝΗΣ – ΑΟ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΨΑΧΝΩΝΛίμνης
27-01-1915:00ΠΑΟ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ – ΠΑΟ ΛΙΧΑΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥΠολιτικών
27-01-1915:00ΑΠΣ ΣΤΑΥΡΟΥ – ΑΠΣ ΒΥΖΑΝΤΙΟ Ν. ΠΥΡΓΟΥ
27-01-1915:00ΑΕΚ ΝΕΟΥ ΠΥΡΓΟΥ – ΑΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΛΤΡΩΝ
Γ Ερασιτεχνική 2ος όμιλος 13η Αγωνιστική
Ημ/νίαΏρα ΈναρξηςΔιαγωνιζόμενες ΟμάδεςΓήπεδοΑποτέλεσμα
26-01-1915:00ΚΥΜΗ – ΑΣ ΑΘΛΟΠΟΛΙΣΚύμης
26-01-1915:00ΠΑΟ ΚΑΝΗΘΟΥ – ΑΟ ΚΑΜΑΡΕΣΚαλαμακίδη
27-01-1911:30ΑΟ ΝΕΩΝ ΣΤΥΡΩΝ – ΑΟ ΚΡΙΕΖΩΝΖαράκων
27-01-1911:30ΑΟ ΕΡΑΠΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ – ΑΟ ΑΥΛΙΔΑΣΦύλλων
27-01-1912:00ΑΣ ΑΝΑΠΟΔΟΣ – ΑΕ ΑΡΤΕΜΙΣ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥΠάρκο Λαού
27-01-1915:00ΑΟ ΠΙΣΣΩΝΑ – ΑΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΝΟΔΡΙΟΥΠισσώνα

Random Posts

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

*
*