ΕΠΣΕ: Πρόγραμμα αγώνων

Α Ερασιτεχνική 16η Αγωνιστική
Ημ/νίαΏρα ΈναρξηςΔιαγωνιζόμενες ΟμάδεςΓήπεδοΑποτέλεσμα
09-02-1915:00ΑΣ ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ Ν. ΛΑΜΨΑΚΟΥ – ΑΟΦ ΛΗΛΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥΝέας Λαμψάκου
09-02-1915:00ΑΠΚΟ ΔΡΟΣΙΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΨΑΧΝΩΝΔροσιάς
09-02-1915:00ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΤΩΝΤΑ – ΑΟ ΟΛΥΜΠΟΣ ΓΥΜΝΟΥΒατώντα
10-02-1915:00ΑΠΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ – ΦΣ ΤΑΜΥΝΑΪΚΟΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥΚαστέλλας
10-02-1915:00ΑΟ ΩΡΕΩΝ – ΑΟ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ/ΠΑΝΤΕΙΧΙΟΥΓουβών
10-02-1915:15ΑΟ ΑΥΛΩΝΑΡΙΟΥ – ΑΟ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣΑυλωναρίου
10-02-1915:00ΑΟ ΜΑΚΡΥΚΑΠΑΣ – ΣΚΕΠΑΣΤΗΜακρυκάπας
10-02-1915:30ΑΟ ΑΙΔΗΨΟΥ – ΑΠΣ ΠΑΝΤΡΙΑΔΙΚΟΣΑιδηψού
B Ερασιτεχνική 1ος όμιλος 15η Αγωνιστική
Ημ/νίαΏρα ΈναρξηςΔιαγωνιζόμενες ΟμάδεςΓήπεδοΑποτέλεσμα
09-02-1915:00ΑΟ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ – ΑΟ ΕΥΒΟΪΚΟΣ ΓΟΥΒΩΝΣκεπαστής
09-02-1915:00ΑΠΣ ΕΡΜΗΣ ΠΗΛΙΟΥ – ΑΣ ΔΟΞΑ ΠΡΟΚΟΠΙΟΥΠηλίου
10-02-1912:00ΑΟ ΑΓΙΟΥ – ΑΣ ΑΡΤΕΜΗΣΙΑΚΟΣΑιδηψού
10-02-1915:00ΑΕ ΤΑΞΙΑΡΧΗ – ΟΠΑ Λ. ΑΙΔΗΨΟΥΝέου Πύργου
10-02-1915:00ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΝΤΟΥΔΙΟΥ – ΕΝΩΣΗ ΑΠΟΛΛΩΝΙΟΥ & ΑΟ ΙΣΤΙΑΙΑΣΜαντουδίου
10-02-1915:00ΑΣ ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΚΕΧΡΙΩΝ – ΑΕ ΚΗΡΙΝΘΟΥΚεχριών
B Ερασιτεχνική 2ος όμιλος 16η Αγωνιστική
Ημ/νίαΏρα ΈναρξηςΔιαγωνιζόμενες ΟμάδεςΓήπεδοΑποτέλεσμα
09-02-1915:00ΑΣ ΕΥΒΟΪΚΟΣ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ – ΑΟ ΛΟΥΚΙΣΙΩΝΑγ. Νικολάου
09-02-1915:00ΑΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΦΡΑΤΙΟΥ – ΑΕ ΛΗΛΑΝΤΙΟΥΑφρατίου
10-02-1915:00ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Χ.Πάλιουρα
10-02-1915:00ΠΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ – ΑΟ ΜΙΑΟΥΛΗΣ ΦΥΛΛΩΝΠάρκο Λαού
10-02-1915:00ΑΟ ΠΑΡΑΛΙΑΣ «Ο ΑΠΟΛΛΩΝ» – ΑΕ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣΠαραλίας Αυλίδας
10-02-1915:00ΑΟ ΑΛΑΤΣΑΤΩΝ – ΑΕ ΘΥΕΛΛΑ ΚΟΝΤΟΔΕΣΠΟΤΙΟΥΑλεξάνδρου
10-02-1915:00ΑΕΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ – ΕΡΜΗΛΙΟΣ ΑΝΘΗΔΩΝΟΣ
B Ερασιτεχνική 3ος όμιλος 15η Αγωνιστική
Ημ/νίαΏρα ΈναρξηςΔιαγωνιζόμενες ΟμάδεςΓήπεδοΑποτέλεσμα
09-02-1915:00ΑΟ ΔΥΣΤΟΥ – ΑΟ ΖΑΡΑΚΩΝΔύστου
09-02-1915:00ΑΟ ΝΗΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΙΓΕΑΣ ΠΕΤΡΙΩΝΝεοχωρίου
09-02-1915:15ΑΟ ΑΡΗΣ ΑΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΟΥ – ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΩΝ & ΠΕΡΙΧΩΡΩΝΑγ. Ιωάννη
10-02-1915:00ΑΟ ΜΑΡΜΑΡΙΟΥ – ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΛΟΥΚΑΚαρύστου
10-02-1915:00ΑΟ ΑΜΑΡΥΝΘΙΑΚΟΣ – ΑΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥΑμαρύνθου
10-02-1915:00ΑΟ ΣΚΥΡΟΥ – ΑΟ ΚΟΣΚΙΝΩΝ
Γ Ερασιτεχνική 1ος όμιλος 14η Αγωνιστική
Ημ/νίαΏρα ΈναρξηςΔιαγωνιζόμενες ΟμάδεςΓήπεδοΑποτέλεσμα
10-02-1912:00ΠΑΟ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ – ΑΠΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠολιτικών
10-02-1912:00ΠΑΟ ΛΙΧΑΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ – ΕΛΛΗΝΙΚΑΑγ. Γεωργίου Λιχάδας
10-02-1912:00ΑΟ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΨΑΧΝΩΝ – ΑΕΚ ΝΕΟΥ ΠΥΡΓΟΥΜακρυκάπας
10-02-1912:00ΑΠΣ ΒΥΖΑΝΤΙΟ Ν. ΠΥΡΓΟΥ – ΚΥΖΙΚΟΣ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ
10-02-1912:00ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΡΤΑΚΗΣ – ΑΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΛΤΡΩΝ
Γ Ερασιτεχνική 2ος όμιλος 14η Αγωνιστική
Ημ/νίαΏρα ΈναρξηςΔιαγωνιζόμενες ΟμάδεςΓήπεδοΑποτέλεσμα
10-02-1911:30ΑΣ ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ – ΑΟ ΕΡΑΠΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣΠάρκο Λαού
10-02-1911:30ΑΕ ΑΡΤΕΜΙΣ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ – ΑΟ ΠΙΣΣΩΝΑΑυλωναρίου
10-02-1911:45ΑΟ ΑΥΛΙΔΑΣ – ΑΣ ΑΝΑΠΟΔΟΣΒαθέος Αυλίδας
10-02-1912:00ΑΟ ΝΕΩΝ ΣΤΥΡΩΝ – ΚΥΜΗΖαράκων
10-02-1915:30ΑΟ ΚΡΙΕΖΩΝ – ΠΑΟ ΚΑΝΗΘΟΥΚριεζών
10-02-19ΑΟ ΚΑΜΑΡΕΣ – ΑΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΝΟΔΡΙΟΥ

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

*
*