Αποτελέσματα και βαθμολογίες σε όλες τις κατηγορίες ΕΠΣΕ

Α Ερασιτεχνική 16η Αγωνιστική
Ημ/νίαΏρα ΈναρξηςΔιαγωνιζόμενες ΟμάδεςΓήπεδοΑποτέλεσμα
09-02-1915:00ΑΣ ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ Ν. ΛΑΜΨΑΚΟΥ – ΑΟΦ ΛΗΛΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥΝέας Λαμψάκου0-3
09-02-1915:00ΑΠΚΟ ΔΡΟΣΙΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΨΑΧΝΩΝΔροσιάς1-1
09-02-1915:00ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΤΩΝΤΑ – ΑΟ ΟΛΥΜΠΟΣ ΓΥΜΝΟΥΒατώντα3-0
10-02-1915:00ΑΠΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ – ΦΣ ΤΑΜΥΝΑΪΚΟΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥΚαστέλλας2-3
10-02-1915:00ΑΟ ΩΡΕΩΝ – ΑΟ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ/ΠΑΝΤΕΙΧΙΟΥΓουβών3-1
10-02-1915:15ΑΟ ΑΥΛΩΝΑΡΙΟΥ – ΑΟ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣΑυλωναρίου1-4
10-02-1915:00ΑΟ ΜΑΚΡΥΚΑΠΑΣ – ΣΚΕΠΑΣΤΗΜακρυκάπας0-1
10-02-1915:30ΑΟ ΑΙΔΗΨΟΥ – ΑΠΣ ΠΑΝΤΡΙΑΔΙΚΟΣΑιδηψού3-1
Α Ερασιτεχνική
ΟμάδαΑγώνεςΝΙHΓκολ ΥΓκολ ΚΠοινήΒαθμολογία
 ΑΟ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ161510426046
 ΗΡΑΚΛΗΣ ΨΑΧΝΩΝ*151221424038
 ΦΣ ΤΑΜΥΝΑΪΚΟΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ1611323013036
 ΑΟΦ ΛΗΛΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ168262223026
 ΣΚΕΠΑΣΤΗ167452120025
 ΑΟ ΑΙΔΗΨΟΥ167272525023
 ΑΟ ΑΥΛΩΝΑΡΙΟΥ166372124021
 ΑΠΚΟ ΔΡΟΣΙΑΣ165651719021
 ΑΣ ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ Ν. ΛΑΜΨΑΚΟΥ166282430020
 ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΤΩΝΤΑ165471920019
 ΑΟ ΜΑΚΡΥΚΑΠΑΣ164571518017
 ΑΠΣ ΠΑΝΤΡΙΑΔΙΚΟΣ165292027017
 ΑΟ ΟΛΥΜΠΟΣ ΓΥΜΝΟΥ164571426017
 ΑΟ ΩΡΕΩΝ*154291524014
 ΑΟ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ/ΠΑΝΤΕΙΧΙΟΥ1642101427014
 ΑΠΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ161114114604
B Ερασιτεχνική 1ος όμιλος 15η Αγωνιστική
Ημ/νίαΏρα ΈναρξηςΔιαγωνιζόμενες ΟμάδεςΓήπεδοΑποτέλεσμα
09-02-1915:00ΑΟ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ – ΑΟ ΕΥΒΟΪΚΟΣ ΓΟΥΒΩΝΣκεπαστής0-0
09-02-1915:00ΑΠΣ ΕΡΜΗΣ ΠΗΛΙΟΥ – ΑΣ ΔΟΞΑ ΠΡΟΚΟΠΙΟΥΠηλίου1-4
10-02-1912:00ΑΟ ΑΓΙΟΥ – ΑΣ ΑΡΤΕΜΗΣΙΑΚΟΣΑιδηψού3-3
10-02-1915:00ΑΕ ΤΑΞΙΑΡΧΗ – ΟΠΑ Λ. ΑΙΔΗΨΟΥΝέου Πύργου2-1
10-02-1915:00ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΝΤΟΥΔΙΟΥ – ΕΝΩΣΗ ΑΠΟΛΛΩΝΙΟΥ & ΑΟ ΙΣΤΙΑΙΑΣΜαντουδίου0-1
10-02-1915:00ΑΣ ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΚΕΧΡΙΩΝ – ΑΕ ΚΗΡΙΝΘΟΥΚεχριών0-1
B Ερασιτεχνική 1ος όμιλος
ΟμάδαΑγώνεςΝΙHΓκολ ΥΓκολ ΚΠοινήΒαθμολογία
 ΕΝΩΣΗ ΑΠΟΛΛΩΝΙΟΥ & ΑΟ ΙΣΤΙΑΙΑΣ151230429039
 ΑΣ ΔΟΞΑ ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ151131369036
 ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΝΤΟΥΔΙΟΥ1511223512035
 ΑΟ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ159422310031
 ΑΣ ΑΡΤΕΜΗΣΙΑΚΟΣ157443616025
 ΑΟ ΕΥΒΟΪΚΟΣ ΓΟΥΒΩΝ155462825019
 ΑΠΣ ΕΡΜΗΣ ΠΗΛΙΟΥ155372318018
 ΟΠΑ Λ. ΑΙΔΗΨΟΥ155191429016
 ΑΕ ΤΑΞΙΑΡΧΗ154382336015
 ΑΕ ΚΗΡΙΝΘΟΥ1532101135011
 ΑΣ ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΚΕΧΡΙΩΝ15211274407
 ΑΟ ΑΓΙΟΥ150213114602
B Ερασιτεχνική 2ος όμιλος 16η Αγωνιστική
Ημ/νίαΏρα ΈναρξηςΔιαγωνιζόμενες ΟμάδεςΓήπεδοΑποτέλεσμα
09-02-1915:00ΑΣ ΕΥΒΟΪΚΟΣ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ – ΑΟ ΛΟΥΚΙΣΙΩΝΑγ. Νικολάου3-0
09-02-1915:00ΑΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΦΡΑΤΙΟΥ – ΑΕ ΛΗΛΑΝΤΙΟΥΑφρατίου1-3
10-02-1915:00ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Χ.Πάλιουρα2-1
10-02-1915:00ΠΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ – ΑΟ ΜΙΑΟΥΛΗΣ ΦΥΛΛΩΝΠάρκο Λαού2-2
10-02-1915:00ΑΟ ΠΑΡΑΛΙΑΣ – ΑΕ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣΠαραλίας Αυλίδας4-0
10-02-1915:00ΑΟ ΑΛΑΤΣΑΤΩΝ – ΑΕ ΘΥΕΛΛΑ ΚΟΝΤΟΔΕΣΠΟΤΙΟΥΑλεξάνδρου4-3
10-02-1915:00ΑΕΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ – ΕΡΜΗΛΙΟΣ ΑΝΘΗΔΩΝΟΣ0-3 (α.α.)
B Ερασιτεχνική 2ος όμιλος
ΟμάδαΑγώνεςΝΙHΓκολ ΥΓκολ ΚΠοινήΒαθμολογία
 ΑΣ ΕΥΒΟΪΚΟΣ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ1513023916039
 ΕΡΜΗΛΙΟΣ ΑΝΘΗΔΩΝΟΣ1511132515034
 ΑΕ ΛΗΛΑΝΤΙΟΥ1510233516032
 ΠΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ159333116030
 ΑΟ ΠΑΡΑΛΙΑΣ «Ο ΑΠΟΛΛΩΝ»159243820029
 ΑΕ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ159242816029
 ΑΟ ΑΛΑΤΣΑΤΩΝ156362025021
 ΑΟ ΜΙΑΟΥΛΗΣ ΦΥΛΛΩΝ156271614020
 ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ156181720019
 ΑΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ*145362119018
 ΑΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΦΡΑΤΙΟΥ155281826017
 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Χ.154291829014
 ΑΕ ΘΥΕΛΛΑ ΚΟΝΤΟΔΕΣΠΟΤΙΟΥ1532101428011
 ΑΟ ΛΟΥΚΙΣΙΩΝ1531111732010
 ΑΕΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ1500153489-9
B Ερασιτεχνική 3ος όμιλος 15η Αγωνιστική
Ημ/νίαΏρα ΈναρξηςΔιαγωνιζόμενες ΟμάδεςΓήπεδοΑποτέλεσμα
09-02-1915:00ΑΟ ΔΥΣΤΟΥ – ΑΟ ΖΑΡΑΚΩΝΔύστου2-0
09-02-1915:00ΑΟ ΝΗΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΙΓΕΑΣ ΠΕΤΡΙΩΝΝεοχωρίου0-1
09-02-1915:15ΑΟ ΑΡΗΣ ΑΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΟΥ – ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΩΝ & ΠΕΡΙΧΩΡΩΝΑγ. Ιωάννη1-1
10-02-1915:00ΑΟ ΜΑΡΜΑΡΙΟΥ – ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΛΟΥΚΑΚαρύστου1-1
10-02-1915:00ΑΟ ΑΜΑΡΥΝΘΙΑΚΟΣ – ΑΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥΑμαρύνθου0-0
10-02-1915:00ΑΟ ΣΚΥΡΟΥ – ΑΟ ΚΟΣΚΙΝΩΝ3-0 (α.α.
B Ερασιτεχνική 3ος όμιλος
ΟμάδαΑγώνεςΝΙHΓκολ ΥΓκολ ΚΠοινήΒαθμολογία
 ΑΟ ΑΜΑΡΥΝΘΙΑΚΟΣ151230376039
 ΑΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ151221385038
 ΑΟ ΔΥΣΤΟΥ157532818026
 ΑΟ ΜΑΡΜΑΡΙΟΥ157532317026
 ΑΟ ΖΑΡΑΚΩΝ158162116025
 ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΛΟΥΚΑ157172927022
 ΑΟ ΣΚΥΡΟΥ*146352218021
 ΑΟ ΝΗΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ155462520019
 ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΩΝ & ΠΕΡΙΧΩΡΩΝ154382226015
 ΑΙΓΕΑΣ ΠΕΤΡΙΩΝ*143381342012
 ΑΟ ΑΡΗΣ ΑΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΟΥ151410163407
 ΑΟ ΚΟΣΚΙΝΩΝ1500150459-9
Γ Ερασιτεχνική 1ος όμιλος 14η Αγωνιστική
Ημ/νίαΏρα ΈναρξηςΔιαγωνιζόμενες ΟμάδεςΓήπεδοΑποτέλεσμα
10-02-1912:00ΠΑΟ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ – ΑΠΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠολιτικών2-1
10-02-1912:00ΠΑΟ ΛΙΧΑΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ – ΕΛΛΗΝΙΚΑΑγ. Γεωργίου Λιχάδας2-0
10-02-1912:00ΑΟ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΨΑΧΝΩΝ – ΑΕΚ ΝΕΟΥ ΠΥΡΓΟΥΜακρυκάπας4-2
10-02-1912:00ΑΠΣ ΒΥΖΑΝΤΙΟ Ν. ΠΥΡΓΟΥ – ΚΥΖΙΚΟΣ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ0-3 (α.α.)
10-02-1912:00ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΡΤΑΚΗΣ – ΑΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΛΤΡΩΝ3-0 (α.α.)
Γ Ερασιτεχνική 1ος όμιλος
ΟμάδαΑγώνεςΝΙHΓκολ ΥΓκολ ΚΠοινήΒαθμολογία
 ΠΑΟ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ131300435039
 ΑΟ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΨΑΧΝΩΝ1310032917030
 ΑΠΣ ΣΤΑΥΡΟΥ13913308028
 ΠΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΙΜΝΗΣ*12714229022
 ΑΕΚ ΝΕΟΥ ΠΥΡΓΟΥ137152830022
 ΚΥΖΙΚΟΣ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ*127052518021
 ΕΛΛΗΝΙΚΑ136072120018
 ΠΑΟ ΛΙΧΑΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ135171323016
 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΡΤΑΚΗΣ133010142609
 ΑΠΣ ΒΥΖΑΝΤΙΟ Ν. ΠΥΡΓΟΥ*1100110339-9
 ΑΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΛΤΡΩΝ*1200120369-9
Γ Ερασιτεχνική 2ος όμιλος 14η Αγωνιστική
Ημ/νίαΏρα ΈναρξηςΔιαγωνιζόμενες ΟμάδεςΓήπεδοΑποτέλεσμα
10-02-1911:30ΑΣ ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ – ΑΟ ΕΡΑΠΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣΠάρκο Λαού2-3
10-02-1911:30ΑΕ ΑΡΤΕΜΙΣ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ – ΑΟ ΠΙΣΣΩΝΑΑυλωναρίου0-2
10-02-1911:45ΑΟ ΑΥΛΙΔΑΣ – ΑΣ ΑΝΑΠΟΔΟΣΒαθέος Αυλίδας10-1
10-02-1912:00ΑΟ ΝΕΩΝ ΣΤΥΡΩΝ – ΚΥΜΗΖαράκων2-0
10-02-1915:30ΑΟ ΚΡΙΕΖΩΝ – ΠΑΟ ΚΑΝΗΘΟΥΚριεζών1-1
10-02-19ΑΟ ΚΑΜΑΡΕΣ – ΑΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΝΟΔΡΙΟΥ– (αναβολή)

Γ Ερασιτεχνική 2ος όμιλος
ΟμάδαΑγώνεςΝΙHΓκολ ΥΓκολ ΚΠοινήΒαθμολογία
 ΑΟ ΑΥΛΙΔΑΣ141211579037
 ΑΟ ΝΕΩΝ ΣΤΥΡΩΝ141121259035
 ΑΟ ΠΙΣΣΩΝΑ149233917029
 ΑΟ ΕΡΑΠΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ149233420029
 ΑΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΝΟΔΡΙΟΥ*136342113021
 ΑΟ ΚΡΙΕΖΩΝ145452119019
 ΚΥΜΗ146172325019
 ΑΕ ΑΡΤΕΜΙΣ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ146171924019
 ΠΑΟ ΚΑΝΗΘΟΥ143561017014
 ΑΟ ΚΑΜΑΡΕΣ*132110153207
 ΑΣ ΑΝΑΠΟΔΟΣ141211145305
 ΑΣ ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ14101394903

Πηγή: www.epsevias.gr

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

*
*