Αποτελέσματα και βαθμολογίες σε όλες τις κατηγορίες ΕΠΣΕ

Α Ερασιτεχνική 17η Αγωνιστική
Ημ/νίαΏρα ΈναρξηςΔιαγωνιζόμενες ΟμάδεςΓήπεδοΑποτέλεσμα
16-02-1915:30ΑΟ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ – ΑΣ ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ Ν. ΛΑΜΨΑΚΟΥΑρτάκης2-0
16-02-1915:30ΑΠΣ ΠΑΝΤΡΙΑΔΙΚΟΣ – ΑΠΚΟ ΔΡΟΣΙΑΣΤριάδας1-1
17-02-1915:30ΑΟΦ ΛΗΛΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ – ΣΚΕΠΑΣΤΗΒασιλικού1-2
17-02-1915:30ΦΣ ΤΑΜΥΝΑΪΚΟΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ – ΑΟ ΜΑΚΡΥΚΑΠΑΣΑλιβερίου0-0
17-02-1915:30ΗΡΑΚΛΗΣ ΨΑΧΝΩΝ – ΑΟ ΑΥΛΩΝΑΡΙΟΥΨαχνών4-0
17-02-1915:30ΑΟ ΟΛΥΜΠΟΣ ΓΥΜΝΟΥ – ΑΠΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣΓυμνού2-0
17-02-1915:30ΑΟ ΩΡΕΩΝ – ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΤΩΝΤΑΝέου Πύργου3-0
17-02-1915:00ΑΟ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ/ΠΑΝΤΕΙΧΙΟΥ – ΑΟ ΑΙΔΗΨΟΥΚαλοχωρίου/Παντειχίου0-1
Α Ερασιτεχνική
ΟμάδαΑγώνεςΝΙHΓκολ ΥΓκολ ΚΠοινήΒαθμολογία
 ΑΟ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ171610446049
 ΗΡΑΚΛΗΣ ΨΑΧΝΩΝ*161321464041
 ΦΣ ΤΑΜΥΝΑΪΚΟΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ1711423013037
 ΣΚΕΠΑΣΤΗ178452321028
 ΑΟΦ ΛΗΛΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ178272325026
 ΑΟ ΑΙΔΗΨΟΥ178272625026
 ΑΠΚΟ ΔΡΟΣΙΑΣ175751820022
 ΑΟ ΑΥΛΩΝΑΡΙΟΥ176382128021
 ΑΟ ΟΛΥΜΠΟΣ ΓΥΜΝΟΥ175571626020
 ΑΣ ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ Ν. ΛΑΜΨΑΚΟΥ176292432020
 ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΤΩΝΤΑ175481923019
 ΑΟ ΜΑΚΡΥΚΑΠΑΣ174671518018
 ΑΠΣ ΠΑΝΤΡΙΑΔΙΚΟΣ175392128018
 ΑΟ ΩΡΕΩΝ*165291824017
 ΑΟ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ/ΠΑΝΤΕΙΧΙΟΥ1742111428014
 ΑΠΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ171115114804

B Ερασιτεχνική 1ος όμιλος 16η Αγωνιστική
Ημ/νίαΏρα ΈναρξηςΔιαγωνιζόμενες ΟμάδεςΓήπεδοΑποτέλεσμα
16-02-1915:30ΟΠΑ Λ. ΑΙΔΗΨΟΥ – ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΝΤΟΥΔΙΟΥΑιδηψού0-2
16-02-1915:30ΕΝΩΣΗ ΑΠΟΛΛΩΝΙΟΥ & ΑΟ ΙΣΤΙΑΙΑΣ – ΑΣ ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΚΕΧΡΙΩΝΙστιαίας6-0
16-02-1915:30ΑΣ ΔΟΞΑ ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ – ΑΣ ΑΡΤΕΜΗΣΙΑΚΟΣΠροκοπίου Νέο3-1
17-02-1915:30ΑΟ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ – ΑΕ ΤΑΞΙΑΡΧΗΒασιλικών4-0
17-02-1915:30ΑΟ ΕΥΒΟΪΚΟΣ ΓΟΥΒΩΝ – ΑΠΣ ΕΡΜΗΣ ΠΗΛΙΟΥΓουβών2-2
17-02-1915:30ΑΕ ΚΗΡΙΝΘΟΥ – ΑΟ ΑΓΙΟΥΚηρίνθου5-0
B Ερασιτεχνική 2ος όμιλος 16η Αγωνιστική


B Ερασιτεχνική 2ος όμιλος 17η Αγωνιστική
Ημ/νίαΏρα ΈναρξηςΔιαγωνιζόμενες ΟμάδεςΓήπεδοΑποτέλεσμα
16-02-1915:30ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Χ. – ΑΣ ΕΥΒΟΪΚΟΣ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥΠάρκο Λαού0-7
16-02-1915:30ΕΡΜΗΛΙΟΣ ΑΝΘΗΔΩΝΟΣ – ΠΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣΔροσιάς3-2
16-02-1915:30ΑΕ ΛΗΛΑΝΤΙΟΥ – ΑΟ ΑΛΑΤΣΑΤΩΝΑγ. Νικολάου1-0
17-02-1915:30ΑΟ ΛΟΥΚΙΣΙΩΝ – ΑΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣΛουκισίων2-0
17-02-1915:30ΑΕ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ – ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥΠάρκο Λαού3-2
17-02-1915:30ΑΕ ΘΥΕΛΛΑ ΚΟΝΤΟΔΕΣΠΟΤΙΟΥ – ΑΟ ΠΑΡΑΛΙΑΣΜακρυκάπας0-7
17-02-1915:30ΑΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΦΡΑΤΙΟΥ – ΑΕΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ3-0 (α.α.)


B Ερασιτεχνική 1ος όμιλος
ΟμάδαΑγώνεςΝΙHΓκολ ΥΓκολ ΚΠοινήΒαθμολογία
 ΕΝΩΣΗ ΑΠΟΛΛΩΝΙΟΥ & ΑΟ ΙΣΤΙΑΙΑΣ161330489042
 ΑΣ ΔΟΞΑ ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ1612313910039
 ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΝΤΟΥΔΙΟΥ1612223712038
 ΑΟ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ1610422710034
 ΑΣ ΑΡΤΕΜΗΣΙΑΚΟΣ167453719025
 ΑΟ ΕΥΒΟΪΚΟΣ ΓΟΥΒΩΝ165563027020
 ΑΠΣ ΕΡΜΗΣ ΠΗΛΙΟΥ165472520019
 ΟΠΑ Λ. ΑΙΔΗΨΟΥ1651101431016
 ΑΕ ΤΑΞΙΑΡΧΗ164392340015
 ΑΕ ΚΗΡΙΝΘΟΥ1642101635014
 ΑΣ ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΚΕΧΡΙΩΝ16211375007
 ΑΟ ΑΓΙΟΥ160214115102
B Ερασιτεχνική 2ος όμιλος
ΟμάδαΑγώνεςΝΙHΓκολ ΥΓκολ ΚΠοινήΒαθμολογία
 ΑΣ ΕΥΒΟΪΚΟΣ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ1614024616042
 ΕΡΜΗΛΙΟΣ ΑΝΘΗΔΩΝΟΣ1612132817037
 ΑΕ ΛΗΛΑΝΤΙΟΥ1611233616035
 ΑΟ ΠΑΡΑΛΙΑΣ «Ο ΑΠΟΛΛΩΝ»1610244520032
 ΑΕ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ1610243118032
 ΠΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ169343319030
 ΑΟ ΑΛΑΤΣΑΤΩΝ166372026021
 ΑΟ ΜΙΑΟΥΛΗΣ ΦΥΛΛΩΝ*156271614020
 ΑΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΦΡΑΤΙΟΥ166282126020
 ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ166191923019
 ΑΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ*155372121018
 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Χ.1642101836014
 ΑΟ ΛΟΥΚΙΣΙΩΝ1641111932013
 ΑΕ ΘΥΕΛΛΑ ΚΟΝΤΟΔΕΣΠΟΤΙΟΥ1632111435011
 ΑΕΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ1600163519-9
Γ Ερασιτεχνική 1ος όμιλος 15η Αγωνιστική
Ημ/νίαΏρα ΈναρξηςΔιαγωνιζόμενες ΟμάδεςΓήπεδοΑποτέλεσμα
17-02-1911:45ΑΠΣ ΣΤΑΥΡΟΥ – ΚΥΖΙΚΟΣ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣΜακρυκάπας5-2
17-02-1912:00ΕΛΛΗΝΙΚΑ – ΠΑΟ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝΕλληνικών1-3
17-02-1912:00ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΡΤΑΚΗΣ – ΑΟ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΨΑΧΝΩΝΒατώντα3-2
17-02-1912:00ΠΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΙΜΝΗΣ – ΑΠΣ ΒΥΖΑΝΤΙΟ Ν. ΠΥΡΓΟΥ3-0 (α.α.)
17-02-1912:00ΑΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΛΤΡΩΝ – ΠΑΟ ΛΙΧΑΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ0-3 (α.α.)
Γ Ερασιτεχνική 2ος όμιλος 15η Αγωνιστική
Ημ/νίαΏρα ΈναρξηςΔιαγωνιζόμενες ΟμάδεςΓήπεδοΑποτέλεσμα
17-02-1911:45ΑΣ ΑΝΑΠΟΔΟΣ – ΑΣ ΑΘΛΟΠΟΛΙΣΠάρκο Λαού1-2
17-02-1912:00ΑΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΝΟΔΡΙΟΥ – ΑΟ ΚΡΙΕΖΩΝΜονοδρίου1-2
17-02-1912:00ΑΟ ΚΑΜΑΡΕΣ – ΑΕ ΑΡΤΕΜΙΣ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥΒαθέος Αυλίδας3-3
17-02-1915:30ΚΥΜΗ – ΑΟ ΕΡΑΠΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣΚύμης3-0
17-02-1915:30ΠΑΟ ΚΑΝΗΘΟΥ – ΑΟ ΝΕΩΝ ΣΤΥΡΩΝΚαλαμακίδη0-1
17-02-1915:30ΑΟ ΠΙΣΣΩΝΑ – ΑΟ ΑΥΛΙΔΑΣΠισσώνα0-2
Γ Ερασιτεχνική 1ος όμιλος
ΟμάδαΑγώνεςΝΙHΓκολ ΥΓκολ ΚΠοινήΒαθμολογία
 ΠΑΟ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ141400466042
 ΑΠΣ ΣΤΑΥΡΟΥ1410133510031
 ΑΟ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΨΑΧΝΩΝ1410043120030
 ΠΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΙΜΝΗΣ*13814259025
 ΑΕΚ ΝΕΟΥ ΠΥΡΓΟΥ*137152830022
 ΚΥΖΙΚΟΣ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ*137062723021
 ΠΑΟ ΛΙΧΑΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ146171623019
 ΕΛΛΗΝΙΚΑ146082223018
 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΡΤΑΚΗΣ1440101728012
 ΑΠΣ ΒΥΖΑΝΤΙΟ Ν. ΠΥΡΓΟΥ*1200120369-9
 ΑΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΛΤΡΩΝ*1300130399-9
Γ Ερασιτεχνική 2ος όμιλος
ΟμάδαΑγώνεςΝΙHΓκολ ΥΓκολ ΚΠοινήΒαθμολογία
 ΑΟ ΑΥΛΙΔΑΣ151311599040
 ΑΟ ΝΕΩΝ ΣΤΥΡΩΝ151221269038
 ΑΟ ΠΙΣΣΩΝΑ159243919029
 ΑΟ ΕΡΑΠΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ159243423029
 ΑΟ ΚΡΙΕΖΩΝ156452320022
 ΚΥΜΗ157172625022
 ΑΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΝΟΔΡΙΟΥ*146352215021
 ΑΕ ΑΡΤΕΜΙΣ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ156272227020
 ΠΑΟ ΚΑΝΗΘΟΥ153571018014
 ΑΟ ΚΑΜΑΡΕΣ*142210183508
 ΑΣ ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ152013115006
 ΑΣ ΑΝΑΠΟΔΟΣ151212155505

Random Posts

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

*
*