Αποτελέσματα και βαθμολογίες σε όλες τις κατηγορίες ΕΠΣΕ

Α Ερασιτεχνική 19η Αγωνιστική
Ημ/νίαΏρα ΈναρξηςΔιαγωνιζόμενες ΟμάδεςΓήπεδοΑποτέλεσμα
02-03-1915:30ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΤΩΝΤΑ – ΑΠΚΟ ΔΡΟΣΙΑΣΒατώντα2-1
02-03-1915:30ΑΠΣ ΠΑΝΤΡΙΑΔΙΚΟΣ – ΑΣ ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ Ν. ΛΑΜΨΑΚΟΥΤριάδας0-3
02-03-1915:30ΗΡΑΚΛΗΣ ΨΑΧΝΩΝ – ΑΟ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣΨαχνών4-1
03-03-1915:30ΑΟΦ ΛΗΛΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ – ΦΣ ΤΑΜΥΝΑΪΚΟΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥΒασιλικού1-1
03-03-1915:30ΑΟ ΟΛΥΜΠΟΣ ΓΥΜΝΟΥ – ΣΚΕΠΑΣΤΗΓυμνού1-1
03-03-1915:30ΑΟ ΩΡΕΩΝ – ΑΟ ΜΑΚΡΥΚΑΠΑΣΙστιαίας1-2
03-03-1915:30ΑΟ ΑΙΔΗΨΟΥ – ΑΠΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣΑιδηψού4-0
03-03-1915:45ΑΟ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ/ΠΑΝΤΕΙΧΙΟΥ – ΑΟ ΑΥΛΩΝΑΡΙΟΥΚαλοχωρίου/Παντειχίου4-1
Α Ερασιτεχνική
ΟμάδαΑγώνεςΝΙHΓκολ ΥΓκολ ΚΠοινήΒαθμολογία
 ΑΟ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ1816114510049
 ΗΡΑΚΛΗΣ ΨΑΧΝΩΝ*171421505044
 ΦΣ ΤΑΜΥΝΑΪΚΟΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ1811523114038
 ΣΚΕΠΑΣΤΗ188552422029
 ΑΟ ΑΙΔΗΨΟΥ189273025029
 ΑΟΦ ΛΗΛΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ188372426027
 ΑΣ ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ Ν. ΛΑΜΨΑΚΟΥ187292732023
 ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΤΩΝΤΑ186482124022
 ΑΠΚΟ ΔΡΟΣΙΑΣ185761922022
 ΑΟ ΜΑΚΡΥΚΑΠΑΣ185671719021
 ΑΟ ΟΛΥΜΠΟΣ ΓΥΜΝΟΥ185671727021
 ΑΟ ΑΥΛΩΝΑΡΙΟΥ186392232021
 ΑΠΣ ΠΑΝΤΡΙΑΔΙΚΟΣ1853102131018
 ΑΟ ΩΡΕΩΝ*1752101926017
 ΑΟ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ/ΠΑΝΤΕΙΧΙΟΥ1852111829017
 ΑΠΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ181116115204
B Ερασιτεχνική 1ος όμιλος 18η Αγωνιστική
Ημ/νίαΏρα ΈναρξηςΔιαγωνιζόμενες ΟμάδεςΓήπεδοΑποτέλεσμα
02-03-1915:30ΕΝΩΣΗ ΑΠΟΛΛΩΝΙΟΥ & ΑΟ ΙΣΤΙΑΙΑΣ – ΑΣ ΔΟΞΑ ΠΡΟΚΟΠΙΟΥΙστιαίας– (διακοπή )
03-03-1911:45ΟΠΑ Λ. ΑΙΔΗΨΟΥ – ΑΟ ΑΓΙΟΥΑιδηψού
03-03-1915:30ΑΠΣ ΕΡΜΗΣ ΠΗΛΙΟΥ – ΑΕ ΤΑΞΙΑΡΧΗΠηλίου
03-03-1915:30ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΝΤΟΥΔΙΟΥ – ΑΣ ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΚΕΧΡΙΩΝΜαντουδίου
03-03-1915:30ΑΟ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ – ΑΣ ΑΡΤΕΜΗΣΙΑΚΟΣΒασιλικών
03-03-1915:30ΑΟ ΕΥΒΟΪΚΟΣ ΓΟΥΒΩΝ – ΑΕ ΚΗΡΙΝΘΟΥΓουβών
B Ερασιτεχνική 2ος όμιλος 19η Αγωνιστική
Ημ/νίαΏρα ΈναρξηςΔιαγωνιζόμενες ΟμάδεςΓήπεδοΑποτέλεσμα
02-03-1915:30ΑΟ ΛΟΥΚΙΣΙΩΝ – ΑΟ ΜΙΑΟΥΛΗΣ ΦΥΛΛΩΝΛουκισίων1-0
02-03-1915:30ΑΕ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Χ.Πάρκο Λαού2-0
02-03-1915:30ΑΟ ΑΛΑΤΣΑΤΩΝ – ΠΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣΑλεξάνδρου0-3
03-03-1915:30ΕΡΜΗΛΙΟΣ ΑΝΘΗΔΩΝΟΣ – ΑΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣΔροσιάς
03-03-1915:30ΑΕ ΛΗΛΑΝΤΙΟΥ – ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥΑγ. Νικολάου
03-03-1915:45ΑΕ ΘΥΕΛΛΑ ΚΟΝΤΟΔΕΣΠΟΤΙΟΥ – ΑΣ ΕΥΒΟΪΚΟΣ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥΜακρυκάπας
03-03-1915:45ΑΕΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ – ΑΟ ΠΑΡΑΛΙΑΣ0-3 (α.α.)
B Ερασιτεχνική 3ος όμιλος 17η Αγωνιστική
Ημ/νίαΏρα ΈναρξηςΔιαγωνιζόμενες ΟμάδεςΓήπεδοΑποτέλεσμα
02-03-1915:30ΑΟ ΝΗΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΟ ΔΥΣΤΟΥΝεοχωρίου3-1
02-03-1915:30ΑΟ ΑΜΑΡΥΝΘΙΑΚΟΣ – ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΩΝ & ΠΕΡΙΧΩΡΩΝΑμαρύνθου3-0
03-03-1911:45ΑΟ ΣΚΥΡΟΥ – ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΛΟΥΚΑΣκύρου
03-03-1915:30ΑΟ ΑΡΗΣ ΑΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΟΥ – ΑΟ ΜΑΡΜΑΡΙΟΥΑγ. Ιωάννη
03-03-1915:00ΑΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ – ΑΙΓΕΑΣ ΠΕΤΡΙΩΝΚαρύστου
03-03-1915:00ΑΟ ΚΟΣΚΙΝΩΝ – ΑΟ ΖΑΡΑΚΩΝ0-3 (α.α.)
B Ερασιτεχνική 1ος όμιλος
ΟμάδαΑγώνεςΝΙHΓκολ ΥΓκολ ΚΠοινήΒαθμολογία
 ΕΝΩΣΗ ΑΠΟΛΛΩΝΙΟΥ & ΑΟ ΙΣΤΙΑΙΑΣ161330489042
 ΑΣ ΔΟΞΑ ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ1612313910039
 ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΝΤΟΥΔΙΟΥ1612223712038
 ΑΟ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ1610422710034
 ΑΣ ΑΡΤΕΜΗΣΙΑΚΟΣ167453719025
 ΑΟ ΕΥΒΟΪΚΟΣ ΓΟΥΒΩΝ165563027020
 ΑΠΣ ΕΡΜΗΣ ΠΗΛΙΟΥ165472520019
 ΟΠΑ Λ. ΑΙΔΗΨΟΥ1651101431016
 ΑΕ ΤΑΞΙΑΡΧΗ164392340015
 ΑΕ ΚΗΡΙΝΘΟΥ1642101635014
 ΑΣ ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΚΕΧΡΙΩΝ16211375007
 ΑΟ ΑΓΙΟΥ160214115102
B Ερασιτεχνική 2ος όμιλος
ΟμάδαΑγώνεςΝΙHΓκολ ΥΓκολ ΚΠοινήΒαθμολογία
 ΑΣ ΕΥΒΟΪΚΟΣ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ*1614024616042
 ΕΡΜΗΛΙΟΣ ΑΝΘΗΔΩΝΟΣ*1612132817037
 ΑΟ ΠΑΡΑΛΙΑΣ «Ο ΑΠΟΛΛΩΝ»1711244820035
 ΑΕ ΛΗΛΑΝΤΙΟΥ*1611233616035
 ΑΕ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ1711243318035
 ΠΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ1710343619033
 ΑΟ ΑΛΑΤΣΑΤΩΝ176382029021
 ΑΟ ΜΙΑΟΥΛΗΣ ΦΥΛΛΩΝ*166281615020
 ΑΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΦΡΑΤΙΟΥ*166282126020
 ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ*166191923019
 ΑΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ*155372121018
 ΑΟ ΛΟΥΚΙΣΙΩΝ1751112032016
 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Χ.1742111838014
 ΑΕ ΘΥΕΛΛΑ ΚΟΝΤΟΔΕΣΠΟΤΙΟΥ*1632111435011
 ΑΕΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ1700173549-9
B Ερασιτεχνική 3ος όμιλος
ΟμάδαΑγώνεςΝΙHΓκολ ΥΓκολ ΚΠοινήΒαθμολογία
 ΑΟ ΑΜΑΡΥΝΘΙΑΚΟΣ161330406042
 ΑΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ*151221385038
 ΑΟ ΖΑΡΑΚΩΝ169162416028
 ΑΟ ΔΥΣΤΟΥ167542921026
 ΑΟ ΜΑΡΜΑΡΙΟΥ*157532317026
 ΑΟ ΣΚΥΡΟΥ*157352419024
 ΑΟ ΝΗΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ166462821022
 ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΛΟΥΚΑ*157172927022
 ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΩΝ & ΠΕΡΙΧΩΡΩΝ164392229015
 ΑΙΓΕΑΣ ΠΕΤΡΙΩΝ*153391444012
 ΑΟ ΑΡΗΣ ΑΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΟΥ*151410163407
 ΑΟ ΚΟΣΚΙΝΩΝ1600160489-9
Γ Ερασιτεχνική 1ος όμιλος 17η Αγωνιστική
Ημ/νίαΏρα ΈναρξηςΔιαγωνιζόμενες ΟμάδεςΓήπεδοΑποτέλεσμα
03-03-1912:00ΑΠΣ ΣΤΑΥΡΟΥ – ΠΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΙΜΝΗΣΜακρυκάπας
03-03-1912:00ΑΟ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΨΑΧΝΩΝ – ΠΑΟ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝΚαστέλλας
03-03-1912:30ΑΕΚ ΝΕΟΥ ΠΥΡΓΟΥ – ΚΥΖΙΚΟΣ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣΝέου Πύργου
03-03-1912:30ΑΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΛΤΡΩΝ – ΕΛΛΗΝΙΚΑ
28-02-1912:30ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΡΤΑΚΗΣ – ΑΠΣ ΒΥΖΑΝΤΙΟ Ν. ΠΥΡΓΟΥ
Γ Ερασιτεχνική 2ος όμιλος 17η Αγωνιστική
Ημ/νίαΏρα ΈναρξηςΔιαγωνιζόμενες ΟμάδεςΓήπεδοΑποτέλεσμα
02-03-1915:30ΑΟ ΚΑΜΑΡΕΣ – ΑΣ ΑΘΛΟΠΟΛΙΣΒαθέος Αυλίδας7-1
03-03-1912:00ΚΥΜΗ – ΑΣ ΑΝΑΠΟΔΟΣΚύμης
03-03-1912:00ΑΟ ΠΙΣΣΩΝΑ – ΑΟ ΕΡΑΠΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣΠισσώνα
03-03-1912:00ΑΕ ΑΡΤΕΜΙΣ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ – ΑΟ ΝΕΩΝ ΣΤΥΡΩΝΑυλωναρίου
03-03-1912:15ΑΟ ΑΥΛΙΔΑΣ – ΑΟ ΚΡΙΕΖΩΝΒαθέος Αυλίδας
03-03-1915:30ΑΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΝΟΔΡΙΟΥ – ΠΑΟ ΚΑΝΗΘΟΥΜονοδρίου
Γ Ερασιτεχνική 1ος όμιλος
ΟμάδαΑγώνεςΝΙHΓκολ ΥΓκολ ΚΠοινήΒαθμολογία
 ΠΑΟ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ141400466042
 ΑΠΣ ΣΤΑΥΡΟΥ1410133510031
 ΑΟ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΨΑΧΝΩΝ1410043120030
 ΠΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΙΜΝΗΣ*13814259025
 ΑΕΚ ΝΕΟΥ ΠΥΡΓΟΥ*137152830022
 ΚΥΖΙΚΟΣ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ*137062723021
 ΠΑΟ ΛΙΧΑΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ146171623019
 ΕΛΛΗΝΙΚΑ146082223018
 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΡΤΑΚΗΣ1440101728012
 ΑΠΣ ΒΥΖΑΝΤΙΟ Ν. ΠΥΡΓΟΥ*1200120369-9
 ΑΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΛΤΡΩΝ*1300130399-9
Γ Ερασιτεχνική 2ος όμιλος
ΟμάδαΑγώνεςΝΙHΓκολ ΥΓκολ ΚΠοινήΒαθμολογία
 ΑΟ ΑΥΛΙΔΑΣ*151311599040
 ΑΟ ΝΕΩΝ ΣΤΥΡΩΝ*151221269038
 ΑΟ ΠΙΣΣΩΝΑ*159243919029
 ΑΟ ΕΡΑΠΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ*159243423029
 ΑΟ ΚΡΙΕΖΩΝ*156452320022
 ΚΥΜΗ*157172625022
 ΑΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΝΟΔΡΙΟΥ*146352215021
 ΑΕ ΑΡΤΕΜΙΣ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ*156272227020
 ΠΑΟ ΚΑΝΗΘΟΥ*153571018014
 ΑΟ ΚΑΜΑΡΕΣ*1532102536011
 ΑΣ ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ162014125706
 ΑΣ ΑΝΑΠΟΔΟΣ*151212155505

ΠΗΓΗ: ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΕΥΒΟΙΑΣ

Random Posts

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

*
*