Κατηγορίες ΕΠΣΕ: Οι αναμετρήσεις του Σαββατοκύριακου

Α Ερασιτεχνική 21η Αγωνιστική
Ημ/νίαΏρα ΈναρξηςΔιαγωνιζόμενες ΟμάδεςΓήπεδοΑποτέλεσμα
16-03-1916:00ΑΟ ΑΙΔΗΨΟΥ – ΣΚΕΠΑΣΤΗΑιδηψού
16-03-1916:00ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΤΩΝΤΑ – ΑΣ ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ Ν. ΛΑΜΨΑΚΟΥΒατώντα
16-03-1916:00ΑΠΚΟ ΔΡΟΣΙΑΣ – ΑΟ ΜΑΚΡΥΚΑΠΑΣΔροσιάς
17-03-1916:00ΑΟΦ ΛΗΛΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ – ΑΟ ΟΛΥΜΠΟΣ ΓΥΜΝΟΥΒασιλικού
17-03-1916:00ΑΠΣ ΠΑΝΤΡΙΑΔΙΚΟΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΨΑΧΝΩΝΤριάδας
17-03-1916:00ΑΟ ΩΡΕΩΝ – ΦΣ ΤΑΜΥΝΑΪΚΟΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥΓουβών
17-03-1916:00ΑΟ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ/ΠΑΝΤΕΙΧΙΟΥ – ΑΟ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣΚαλοχωρίου/Παντειχίου
17-03-1916:00ΑΠΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ – ΑΟ ΑΥΛΩΝΑΡΙΟΥΚαστέλλας
B Ερασιτεχνική 1ος όμιλος 17η Αγωνιστική
Ημ/νίαΏρα ΈναρξηςΔιαγωνιζόμενες ΟμάδεςΓήπεδοΑποτέλεσμα
16-03-1916:00ΑΣ ΑΡΤΕΜΗΣΙΑΚΟΣ – ΑΟ ΕΥΒΟΪΚΟΣ ΓΟΥΒΩΝΓουβών
16-03-1916:00ΑΕ ΚΗΡΙΝΘΟΥ – ΑΣ ΔΟΞΑ ΠΡΟΚΟΠΙΟΥΚηρίνθου
17-03-1912:30ΑΟ ΑΓΙΟΥ – ΕΝΩΣΗ ΑΠΟΛΛΩΝΙΟΥ & ΑΟ ΙΣΤΙΑΙΑΣΑιδηψού
17-03-1912:30ΑΣ ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΚΕΧΡΙΩΝ – ΟΠΑ Λ. ΑΙΔΗΨΟΥΚεχριών
17-03-1916:00ΑΕ ΤΑΞΙΑΡΧΗ – ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΝΤΟΥΔΙΟΥΝέου Πύργου
17-03-1916:00ΑΠΣ ΕΡΜΗΣ ΠΗΛΙΟΥ – ΑΟ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝΠηλίου
B Ερασιτεχνική 2ος όμιλος 21η Αγωνιστική
Ημ/νίαΏρα ΈναρξηςΔιαγωνιζόμενες ΟμάδεςΓήπεδοΑποτέλεσμα
16-03-1916:00ΑΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΦΡΑΤΙΟΥ – ΑΟ ΜΙΑΟΥΛΗΣ ΦΥΛΛΩΝΑφρατίου
16-03-1916:00ΑΕ ΛΗΛΑΝΤΙΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Χ.Αγ. Νικολάου
17-03-1916:00ΑΟ ΛΟΥΚΙΣΙΩΝ – ΕΡΜΗΛΙΟΣ ΑΝΘΗΔΩΝΟΣΛουκισίων
17-03-1916:00ΑΟ ΑΛΑΤΣΑΤΩΝ – ΑΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣΑλεξάνδρου
17-03-1916:00ΑΕ ΘΥΕΛΛΑ ΚΟΝΤΟΔΕΣΠΟΤΙΟΥ – ΑΕ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣΜακρυκάπας
17-03-1916:00ΠΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ – ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥΠάρκο Λαού
17-03-19ΑΕΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ – ΑΣ ΕΥΒΟΪΚΟΣ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ
B Ερασιτεχνική 3ος όμιλος 16η Αγωνιστική
Ημ/νίαΏρα ΈναρξηςΔιαγωνιζόμενες ΟμάδεςΓήπεδοΑποτέλεσμα
16-03-1912:45ΑΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ – ΑΟ ΣΚΥΡΟΥΚαρύστου
16-03-1916:00ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΛΟΥΚΑ – ΑΟ ΑΜΑΡΥΝΘΙΑΚΟΣΑγ. Λουκά
16-03-1916:00ΑΟ ΖΑΡΑΚΩΝ – ΑΟ ΝΗΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥΖαράκων
17-03-1916:00ΑΟ ΔΥΣΤΟΥ – ΑΟ ΑΡΗΣ ΑΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΟΥΔύστου
17-03-1916:00ΑΙΓΕΑΣ ΠΕΤΡΙΩΝ – ΑΟ ΚΟΣΚΙΝΩΝ
17-03-1916:00ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΩΝ & ΠΕΡΙΧΩΡΩΝ – ΑΟ ΜΑΡΜΑΡΙΟΥΒρύσης
Γ Ερασιτεχνική 1ος όμιλος 16η Αγωνιστική
Ημ/νίαΏρα ΈναρξηςΔιαγωνιζόμενες ΟμάδεςΓήπεδοΑποτέλεσμα
17-03-1912:30ΚΥΖΙΚΟΣ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ – ΠΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΙΜΝΗΣΒατώντα
17-03-1916:00ΕΛΛΗΝΙΚΑ – ΑΠΣ ΣΤΑΥΡΟΥΕλληνικών
17-03-1916:00ΠΑΟ ΛΙΧΑΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ – ΑΟ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΨΑΧΝΩΝΑγ. Γεωργίου Λιχάδας
17-03-1916:00ΠΑΟ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ – ΑΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΛΤΡΩΝ
17-03-1916:00ΑΠΣ ΒΥΖΑΝΤΙΟ Ν. ΠΥΡΓΟΥ – ΑΕΚ ΝΕΟΥ ΠΥΡΓΟΥ
Γ Ερασιτεχνική 2ος όμιλος 16η Αγωνιστική
Ημ/νίαΏρα ΈναρξηςΔιαγωνιζόμενες ΟμάδεςΓήπεδοΑποτέλεσμα
17-03-1916:00ΠΑΟ ΚΑΝΗΘΟΥ – ΚΥΜΗΚαλαμακίδη
17-03-1912:00ΑΟ ΕΡΑΠΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ – ΑΣ ΑΝΑΠΟΔΟΣΦύλλων
17-03-1916:00ΑΟ ΝΕΩΝ ΣΤΥΡΩΝ – ΑΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΝΟΔΡΙΟΥΖαράκων
17-03-1912:00ΑΣ ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ – ΑΟ ΠΙΣΣΩΝΑΠάρκο Λαού
17-03-1912:00ΑΟ ΚΡΙΕΖΩΝ – ΑΕ ΑΡΤΕΜΙΣ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥΚριεζών
17-03-1912:00ΑΟ ΑΥΛΙΔΑΣ – ΑΟ ΚΑΜΑΡΕΣΒαθέος Αυλίδας
Πηγή: https://epsevias.gr

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

*
*