evialead.gr

Σαρωτικό πέρασμα της προαγωνιστικής ομάδας του Ν.Ο.Χ.

Στους δυσκολότερους και πολυπληθέστερους , μέχρι στιγμής , αγώνες για τις προαγωνιστικές κατηγορίες που έγιναν το τριήμερο 15-17/3/2019 στο ΟΑΚΑ με την ονομασία  «1ο ΙΩΝΙΑ CUP» η προαγωστική ομάδα του Ν.Ο.Χαλκίδας έκανε σαρωτικό πέρασμα , με μια από τις καλύτερες συγκομιδές μεταλλίων για τέτοιου επιπέδου αγώνες.

Συγκεκριμένα ο ΝΟΧ κατέκτησε 12 ΧΡΥΣΑ  , 6 ΑΡΓΥΡΑ , 8 ΧΑΛΚΙΝΑ σε μια διοργάνωση που έλαβαν μέρος 1000 περίπου αθλητές , κυρίως από συλλόγους του κέντρου, αλλά και από την υπόλοιπη Ελλάδα . η παρουσία του Ομίλου προκαλεί εντύπωση πλέον αφού συναγωνίζεται στα ίσα ομάδες των Αθηνών  που θεωρούνται κορυφαίες και έχουν πολύ μεγαλύτερο αριθμό αθλητών .

Ο ΝΟΧ θα συνεχίσει δυναμικά με την συμμετοχή του σε δυνατούς αγώνες των Αθηνών , με σκοπό να κρατήσει ψηλά το όνομα του ομίλου αλλά και της πόλης μας

Αναλυτικά τα αποτελέσματα των αγώνων

ΜΕΤΑΛΛΙΑ

ΒΟΥΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ( ΑΓ 11 ) 1ος 100 ΕΛ  1ος 400 ΕΛ  2ος 50 ΠΕΤΚΕ
ΒΕΛΙΣΣΑΡΑΚΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ (ΑΓ 11 ) 1ος   200 ΥΠ 1ος 200 Μ.Α 
ΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΣ ( ΑΓ 11 ) 1ος 100 ΠΡ  2ος 200 ΠΡ

ΚΑΛΑΦΑΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ( ΑΓ 11 ) 1ος 100ΥΠ  2ος 200ΥΠ

ΡΕΝΖΙ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ( ΑΓ 11 ) 1ος 200 ΠΡ  2ος 100 ΠΡ

ΒΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΑΓ 10) 1ος 50 ΕΛ  3ος 100 ΕΛ

ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ( ΑΓ 11 ) 1ος 200 ΕΛ 3ος 100 ΕΛ

ΒΟΥΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΑΓ 10) 1ος 200 ΕΛ 

ΚΑΛΛΙΓΑ ΒΕΝΕΤΙΑ ( ΚΟΡ 10 ) 1η 50 ΕΛ

ΜΠΑΡΩΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ( ΚΟΡ 9 ) 2η 50 ΥΠ 3η 50 ΕΛ
ΒΑΒΟΥΛΙΩΤΗ ΧΡΥΣΗ ( ΚΟΡ 11 ) 2η 50 ΠΕΤ
ΚΟΥΖΟΥΝΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ( ΑΓ 10 ) 3ος 50 ΠΕΤ 
ΜΥΛΩΝΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ( ΚΟΡ 9 ) 3η 50 ΕΛ

ΣΤΑΜΑΤΟΝΙΚΟΛΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ ( ΚΟΡ 11 ) 3η 200 ΕΛ
ΤΣΩΚΟΣ ΔΗΜΟΣ (ΑΓ 9) 3ος  50 ΠΡ

ΣΚΥΤΑΛΕΣ
1η θέση στην ΣΚΥΤΑΛΗ 8χ50 ΕΛ MIXED με τους αθλητές και αθλήτριες 
( ΛΕΩΝ ΠΟΛ, ΒΟΥΛΑΣ ΓΙΩΡ, ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜ , ΒΑΒΟΥΛΙΩΤΗ ΧΡ , ΚΕΧΡΙΩΤΗΣ ΜΙΛ, ΝΤΟΥΡΜΑ ΑΝΑΣ , ΒΟΥΛΑΣ ΙΩΑΝ , ΡΕΜΠΕΛΛΟΥ ΚΑΛ )
3η θέση στην ΣΚΥΤΑΛΗ 8χ50 Μ.Ο  MIXED με τους αθλητές και αθλήτριες 
( ΛΕΩΝ ΠΟΛ, , ΝΤΟΥΡΜΑ ΑΝΑΣ , ΚΕΧΡΙΩΤΗΣ ΜΙΛ, , ΒΟΥΛΑΣ ΙΩΑΝ )
ΟΚΤΑΔΕΣ
ΚΕΧΡΙΩΤΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ( ΑΓ 12),ΜΑΓΚΛΑΡΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ (ΑΓ 10 ), ΠΛΑΣΜΑΣ ΦΙΛΛΙΠΟΣ ( ΑΓ 10),ΝΤΟΥΡΜΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΚΟΡ 11) , ΡΕΜΠΕΛΛΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ (ΚΟΡ 12 ),ΖΕΡΒΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (ΑΓ 9 ), ΛΕΩΝ ΠΟΛΥΞΕΝΗ ( ΚΟΡ 12 ) ,

Συμμετείχαν επίσης με πολύ καλές επιδόσεις και βελτιώνοντας τα ατομικά τους ρεκόρ οι αθλητές   & αθλήτριες

ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ (ΚΟΡ 11) , ΝΤΟΥΡΜΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΚΟΡ 11) , ΣΤΑΜΑΤΗ ΓΑΡΥΦΑΛΛΙΑ ( ΚΟΡ 10 ) , ΑΖΔΑΡΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ (ΑΓ 9 ) ΜΙΧΕΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ( ΑΓ 11) , ΔΡΑΜΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ( ΑΓ 10) , ΜΠΑΣΔΕΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ  ( ΑΓ 12) , ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΚΟΡ 9 ), ΜΠΑΣΔΕΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ( ΑΓ 9) , ΜΠΑΜΠΑΝΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ (ΑΓ 9) , ΚΕΧΡΙΩΤΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ( ΚΟΡ 10 ).

Πολλά συγχαρητήρια σε όλους τους αθλητές και αθλήτριες του ομίλου μας

Η ΕΦΟΡΙΑ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗΣ


Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *