evialead.gr

Β’ ΕΠΣΕ: Αναμετρήσεις και διαιτητές

B Ερασιτεχνική 1ος όμιλος 19η Αγωνιστική
Ημ/νία 
Ώρα
Διαγωνιζόμενες ΟμάδεςΓήπεδοΔιαιτητήςΒοηθοί4ος Διαιτητής
23-03-19
16:00
ΑΟ ΑΓΙΟΥ – ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΝΤΟΥΔΙΟΥΑιδηψούΒΕΛΕΝΤΖΑΣ ΒΑΣ.ΚΑΡΑΒΑ ΕΛ. – ΠΑΥΛΑΤΟΣ ΔΙΟΝ.
23-03-19
16:00
ΑΣ ΔΟΞΑ ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ – ΟΠΑ Λ. ΑΙΔΗΨΟΥΠροκοπίου ΝέοΚΟΥΚΟΥΡΑ ΧΡ.ΡΟΥΜΠΗΣ ΣΤ. – ΛΙΑΓΚΑΚΗΣ ΑΝΤ.
23-03-19
16:00
ΕΝΩΣΗ ΑΠΟΛΛΩΝΙΟΥ & ΑΟ ΙΣΤΙΑΙΑΣ – ΑΟ ΕΥΒΟΪΚΟΣ ΓΟΥΒΩΝΒασιλικώνΜΠΟΥΡΙΚΑΣ ΙΩΑΝ.ΝΕΓΡΗΣ ΑΒΡ. – ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΓΕΩΡ.
24-03-19
16:00
ΑΕ ΤΑΞΙΑΡΧΗ – ΑΣ ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΚΕΧΡΙΩΝΝέου ΠύργουΒΕΛΕΝΤΖΑΣ ΒΑΣ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΣΟΦ. – ΝΤΟΒΟΛΗΣ ΕΥΑΓΓ.
24-03-19
16:00
ΑΣ ΑΡΤΕΜΗΣΙΑΚΟΣ – ΑΠΣ ΕΡΜΗΣ ΠΗΛΙΟΥΓουβώνΣΠΑΝΟΣ ΙΩΑΝ.ΚΑΡΑΒΑ ΕΛ. – ΜΟΥΡΤΙΚΑΣ ΔΗΜ.
24-03-19
16:00
ΑΕ ΚΗΡΙΝΘΟΥ – ΑΟ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝΚηρίνθουΔΑΝΙΗΛΙΔΗΣ Δ.ΚΑΡΡΑΣ ΕΥΑΓΓ. – ΜΑΡΙΝΟΣ ΘΕΟΔ.
B Ερασιτεχνική 2ος όμιλος 22η Αγωνιστική
Ημ/νία 
Ώρα
Διαγωνιζόμενες ΟμάδεςΓήπεδοΔιαιτητήςΒοηθοί4ος Διαιτητής
23-03-19
16:00
ΑΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ – ΑΟ ΠΑΡΑΛΙΑΣ «Ο ΑΠΟΛΛΩΝ»Τσαλίκη-ΠαπίλαΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜ.ΠΡΙΟΝΑΣ Δ. – ΠΕΡΙΒΟΛΑΡΗΣ ΙΩΑΝ.
23-03-19
16:00
ΑΣ ΕΥΒΟΪΚΟΣ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ – ΠΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣΑγ. ΝικολάουΓΚΑΤΣΟΣ ΚΩΝ.ΔΕΛΧΑΣ ΠΕΡ. – ΔΟΥΚΑΣ ΚΩΝ.
24-03-19
16:00
ΑΕ ΘΥΕΛΛΑ ΚΟΝΤΟΔΕΣΠΟΤΙΟΥ – ΑΟ ΛΟΥΚΙΣΙΩΝΜακρυκάπαςΡΟΥΜΠΗΣ ΣΤ.ΝΤΟΥΜΑΝΗΣ ΚΩΝ. – ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΓΕΩΡ.
24-03-19
16:00
ΕΡΜΗΛΙΟΣ ΑΝΘΗΔΩΝΟΣ – ΑΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΦΡΑΤΙΟΥΔροσιάςΝΤΟΥΡΑΣ ΕΥΣΤΡ.ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΔΙΑΜ. – ΝΤΟΒΟΛΗΣ ΙΩΑΝ.
24-03-19
16:00
ΑΕ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ – ΑΕ ΛΗΛΑΝΤΙΟΥΠάρκο ΛαούΓΚΑΤΣΟΣ ΚΩΝ.ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ Γ. – ΖΕΙΜΠΕΚΗΣ ΣΤΕΛ.
24-03-19
16:00
ΑΟ ΜΙΑΟΥΛΗΣ ΦΥΛΛΩΝ – ΑΟ ΑΛΑΤΣΑΤΩΝΦύλλωνΚΟΥΚΟΥΡΑ ΧΡ.ΠΕΡΙΒΟΛΑΡΗΣ ΙΩΑΝ. – ΚΟΤΤΑΡΑ ΕΛ.
24-03-19
16:00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Χ. – ΑΕΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
B Ερασιτεχνική 3ος όμιλος 18η Αγωνιστική
Ημ/νία 
Ώρα
Διαγωνιζόμενες ΟμάδεςΓήπεδοΔιαιτητήςΒοηθοί4ος Διαιτητής
23-03-19
13:00
ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΩΝ & ΠΕΡΙΧΩΡΩΝ – ΑΟ ΣΚΥΡΟΥΒρύσηςΒΡΑΚΑΣ ΧΡΥΣ.ΔΑΛΛΑΣ ΚΩΝ. – ΜΟΥΡΤΙΚΑΣ ΔΗΜ.
23-03-19
16:00
ΑΟ ΝΗΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΟ ΑΡΗΣ ΑΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΟΥΝεοχωρίουΔΑΝΙΗΛΙΔΗΣ Δ.ΝΤΟΥΡΑΣ ΕΥΣΤΡ. – ΚΑΡΡΑΣ ΕΥΑΓΓ.
24-03-19
16:00
ΑΟ ΜΑΡΜΑΡΙΟΥ – ΑΟ ΑΜΑΡΥΝΘΙΑΚΟΣΚαρύστουΚΑΣΟΜΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡ.ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ ΙΩΑΝ. – ΙΩΑΝΝΟΥ ΑΝΤ.
24-03-19
16:00
ΑΟ ΖΑΡΑΚΩΝ – ΑΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥΖαράκωνΦΩΤΗΣ ΣΤΕΛ.ΠΡΙΟΝΑΣ Δ. – ΠΕΡΟΥΛΙΑΣ ΙΩΑΝ.
24-03-19
16:00
ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΛΟΥΚΑ – ΑΙΓΕΑΣ ΠΕΤΡΙΩΝΑγ. ΛουκάΑΝΤΩΝΙΟΥ ΧΑΡ.ΡΕΤΣΑΣ ΕΥΣΤΡ. – ΜΟΥΤΟΥΠΑΣ ΚΩΝ.
24-03-19
16:00
ΑΟ ΔΥΣΤΟΥ – ΑΟ ΚΟΣΚΙΝΩΝ

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *