Αποτελέσματα και βαθμολογίες σε όλες τις κατηγορίες ΕΠΣΕ

Α Ερασιτεχνική 22η Αγωνιστική
Ημ/νίαΏρα ΈναρξηςΔιαγωνιζόμενες ΟμάδεςΓήπεδοΑποτέλεσμα
23-03-1916:00ΑΠΣ ΠΑΝΤΡΙΑΔΙΚΟΣ – ΑΟΦ ΛΗΛΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥΤριάδας2-1
23-03-1916:00ΗΡΑΚΛΗΣ ΨΑΧΝΩΝ – ΑΟ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ/ΠΑΝΤΕΙΧΙΟΥΨαχνών5-0
23-03-1916:00ΑΟ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ – ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΤΩΝΤΑΑρτάκης1-0
23-03-1916:00ΑΣ ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ Ν. ΛΑΜΨΑΚΟΥ – ΑΠΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣΝέας Λαμψάκου2-0
24-03-1916:00ΑΟ ΟΛΥΜΠΟΣ ΓΥΜΝΟΥ – ΑΟ ΩΡΕΩΝΓυμνού2-0
24-03-1914:30ΦΣ ΤΑΜΥΝΑΪΚΟΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ – ΑΟ ΑΙΔΗΨΟΥΑλιβερίου4-0
24-03-1916:00ΣΚΕΠΑΣΤΗ – ΑΠΚΟ ΔΡΟΣΙΑΣΣκεπαστής1-2
24-03-1916:00ΑΟ ΑΥΛΩΝΑΡΙΟΥ – ΑΟ ΜΑΚΡΥΚΑΠΑΣΑυλωναρίου2-3
 Ερασιτεχνική
ΟμάδαΑγώνεςΝΙHΓκολ ΥΓκολ ΚΠοινήΒαθμολογία
 ΑΟ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ2220115110061
 ΗΡΑΚΛΗΣ ΨΑΧΝΩΝ221831637057
 ΦΣ ΤΑΜΥΝΑΪΚΟΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ2214624118048
 ΑΠΚΟ ΔΡΟΣΙΑΣ229762823034
 ΑΟ ΑΙΔΗΨΟΥ22102103332032
 ΑΟΦ ΛΗΛΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ229492730031
 ΑΟ ΑΥΛΩΝΑΡΙΟΥ2293103437030
 ΑΣ ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ Ν. ΛΑΜΨΑΚΟΥ2292113238029
 ΣΚΕΠΑΣΤΗ228592629029
 ΑΟ ΟΛΥΜΠΟΣ ΓΥΜΝΟΥ227782230028
 ΑΟ ΜΑΚΡΥΚΑΠΑΣ227692123027
 ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΤΩΝΤΑ2274112531025
 ΑΟ ΩΡΕΩΝ2272132432023
 ΑΠΣ ΠΑΝΤΡΙΑΔΙΚΟΣ2263132440021
 ΑΟ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ/ΠΑΝΤΕΙΧΙΟΥ2262141939020
 ΑΠΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ221120126304
B Ερασιτεχνική 1ος όμιλος 19η Αγωνιστική
Ημ/νίαΏρα ΈναρξηςΔιαγωνιζόμενες ΟμάδεςΓήπεδοΑποτέλεσμα
23-03-1916:00ΑΟ ΑΓΙΟΥ – ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΝΤΟΥΔΙΟΥΑιδηψού0-2
23-03-1916:00ΑΣ ΔΟΞΑ ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ – ΟΠΑ Λ. ΑΙΔΗΨΟΥΠροκοπίου Νέο3-0
23-03-1916:00ΕΝΩΣΗ ΑΠΟΛΛΩΝΙΟΥ & ΑΟ ΙΣΤΙΑΙΑΣ – ΑΟ ΕΥΒΟΪΚΟΣ ΓΟΥΒΩΝΒασιλικών3-0
24-03-1916:00ΑΕ ΤΑΞΙΑΡΧΗ – ΑΣ ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΚΕΧΡΙΩΝΝέου Πύργου4-0
24-03-1916:00ΑΣ ΑΡΤΕΜΗΣΙΑΚΟΣ – ΑΠΣ ΕΡΜΗΣ ΠΗΛΙΟΥΓουβών3-4
24-03-1916:00ΑΕ ΚΗΡΙΝΘΟΥ – ΑΟ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝΚηρίνθου2-0


B Ερασιτεχνική 2ος όμιλος 22η Αγωνιστική
Ημ/νίαΏρα ΈναρξηςΔιαγωνιζόμενες ΟμάδεςΓήπεδοΑποτέλεσμα
23-03-1916:00ΑΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ – ΑΟ ΠΑΡΑΛΙΑΣΤσαλίκη-Παπίλα2-1
23-03-1916:00ΑΣ ΕΥΒΟΪΚΟΣ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ – ΠΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣΑγ. Νικολάου2-1
24-03-1916:00ΑΕ ΘΥΕΛΛΑ ΚΟΝΤΟΔΕΣΠΟΤΙΟΥ – ΑΟ ΛΟΥΚΙΣΙΩΝΜακρυκάπας0-3 (α.α.)
24-03-1916:00ΕΡΜΗΛΙΟΣ ΑΝΘΗΔΩΝΟΣ – ΑΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΦΡΑΤΙΟΥΔροσιάς8-5
24-03-1916:00ΑΕ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ – ΑΕ ΛΗΛΑΝΤΙΟΥΠάρκο Λαού2-2
24-03-1916:00ΑΟ ΜΙΑΟΥΛΗΣ ΦΥΛΛΩΝ – ΑΟ ΑΛΑΤΣΑΤΩΝΦύλλων2-0
24-03-1916:00ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Χ. – ΑΕΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ3-0 (α.α.)


B Ερασιτεχνική 3ος όμιλος 18η Αγωνιστική
Ημ/νίαΏρα ΈναρξηςΔιαγωνιζόμενες ΟμάδεςΓήπεδοΑποτέλεσμα
23-03-1913:00ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΩΝ & ΠΕΡΙΧΩΡΩΝ – ΑΟ ΣΚΥΡΟΥΒρύσης2-0
23-03-1916:00ΑΟ ΝΗΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΟ ΑΡΗΣ ΑΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΟΥΝεοχωρίου2-0
24-03-1916:00ΑΟ ΜΑΡΜΑΡΙΟΥ – ΑΟ ΑΜΑΡΥΝΘΙΑΚΟΣΚαρύστου1-1
24-03-1916:00ΑΟ ΖΑΡΑΚΩΝ – ΑΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥΖαράκων2-1
24-03-1916:00ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΛΟΥΚΑ – ΑΙΓΕΑΣ ΠΕΤΡΙΩΝΑγ. Λουκά5-1
24-03-1916:00ΑΟ ΔΥΣΤΟΥ – ΑΟ ΚΟΣΚΙΝΩΝ3-0 (α.α.
B Ερασιτεχνική 1ος όμιλος
ΟμάδαΑγώνεςΝΙHΓκολ ΥΓκολ ΚΠοινήΒαθμολογία
 ΑΣ ΔΟΞΑ ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ1915314710048
 ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΝΤΟΥΔΙΟΥ1915224512047
 ΕΝΩΣΗ ΑΠΟΛΛΩΝΙΟΥ & ΑΟ ΙΣΤΙΑΙΑΣ1915315512345
 ΑΟ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ1910543016035
 ΑΣ ΑΡΤΕΜΗΣΙΑΚΟΣ199465026031
 ΑΠΣ ΕΡΜΗΣ ΠΗΛΙΟΥ197573225026
 ΟΠΑ Λ. ΑΙΔΗΨΟΥ1971111735022
 ΑΟ ΕΥΒΟΪΚΟΣ ΓΟΥΒΩΝ195683238021
 ΑΕ ΤΑΞΙΑΡΧΗ1953112945018
 ΑΕ ΚΗΡΙΝΘΟΥ1953112039018
 ΑΣ ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΚΕΧΡΙΩΝ19211686007
 ΑΟ ΑΓΙΟΥ190217115802
B Ερασιτεχνική 2ος όμιλος
ΟμάδαΑγώνεςΝΙHΓκολ ΥΓκολ ΚΠοινήΒαθμολογία
 ΑΣ ΕΥΒΟΪΚΟΣ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ2118125718055
 ΑΕ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ2112544122041
 ΕΡΜΗΛΙΟΣ ΑΝΘΗΔΩΝΟΣ*2013163928040
 ΠΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ2112364224039
 ΑΟ ΠΑΡΑΛΙΑΣ «Ο ΑΠΟΛΛΩΝ»*1912255022038
 ΑΕ ΛΗΛΑΝΤΙΟΥ*2011454022037
 ΑΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ*209383428030
 ΑΟ ΜΙΑΟΥΛΗΣ ΦΥΛΛΩΝ*208392422027
 ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ*2082102727026
 ΑΟ ΑΛΑΤΣΑΤΩΝ*2073102334024
 ΑΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΦΡΑΤΙΟΥ*2073103139024
 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Χ.*2072112839023
 ΑΟ ΛΟΥΚΙΣΙΩΝ*2072112533023
 ΑΕ ΘΥΕΛΛΑ ΚΟΝΤΟΔΕΣΠΟΤΙΟΥ213216145465
 ΑΕΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ2100213669-9
B Ερασιτεχνική 3ος όμιλος
ΟμάδαΑγώνεςΝΙHΓκολ ΥΓκολ ΚΠοινήΒαθμολογία
 ΑΟ ΑΜΑΡΥΝΘΙΑΚΟΣ181440447046
 ΑΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ181422447044
 ΑΟ ΜΑΡΜΑΡΙΟΥ189633121033
 ΑΟ ΔΥΣΤΟΥ189543422032
 ΑΟ ΖΑΡΑΚΩΝ1810172921031
 ΑΟ ΝΗΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ188463424028
 ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΛΟΥΚΑ188283532026
 ΑΟ ΣΚΥΡΟΥ187472524025
 ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΩΝ & ΠΕΡΙΧΩΡΩΝ1853102633018
 ΑΙΓΕΑΣ ΠΕΤΡΙΩΝ1843111852015
 ΑΟ ΑΡΗΣ ΑΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΟΥ181413184107
 ΑΟ ΚΟΣΚΙΝΩΝ
Γ Ερασιτεχνική 1ος όμιλος 18η Αγωνιστική
Ημ/νίαΏρα ΈναρξηςΔιαγωνιζόμενες ΟμάδεςΓήπεδοΑποτέλεσμα
24-03-1912:00ΚΥΖΙΚΟΣ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΡΤΑΚΗΣΒατώντα4-1
24-03-1912:30ΑΟ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΙΜΝΗΣ – ΑΕΚ ΝΕΟΥ ΠΥΡΓΟΥΛίμνης1-2
24-03-1912:30ΕΛΛΗΝΙΚΑ – ΑΟ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΨΑΧΝΩΝΕλληνικών1-0
24-03-1912:30ΑΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΛΤΡΩΝ – ΑΠΣ ΣΤΑΥΡΟΥ0-3 (α.α.)
24-03-1912:30ΑΠΣ ΒΥΖΑΝΤΙΟ Ν. ΠΥΡΓΟΥ – ΠΑΟ ΛΙΧΑΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ0-3 (α.α.)
Γ Ερασιτεχνική 2ος όμιλος 18η Αγωνιστική
Ημ/νίαΏρα ΈναρξηςΔιαγωνιζόμενες ΟμάδεςΓήπεδοΑποτέλεσμα
23-03-1916:00ΑΟ ΕΡΑΠΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ – ΑΟ ΚΑΜΑΡΕΣΦύλλων5-2
23-03-1916:00ΑΟ ΝΕΩΝ ΣΤΥΡΩΝ – ΑΟ ΑΥΛΙΔΑΣΖαράκων1-1
23-03-1916:15ΑΣ ΑΝΑΠΟΔΟΣ – ΑΟ ΠΙΣΣΩΝΑΠάρκο Λαού0-3
23-03-1916:00ΠΑΟ ΚΑΝΗΘΟΥ – ΑΕ ΑΡΤΕΜΙΣ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥΚαλαμακίδη0-1
24-03-1912:30ΑΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΝΟΔΡΙΟΥ – ΚΥΜΗΜονοδρίου5-0
24-03-1912:30ΑΣ ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ – ΑΟ ΚΡΙΕΖΩΝΠάρκο Λαού0-4
Γ Ερασιτεχνική 1ος όμιλος
ΟμάδαΑγώνεςΝΙHΓκολ ΥΓκολ ΚΠοινήΒαθμολογία
 ΠΑΟ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ*161510496046
 ΑΠΣ ΣΤΑΥΡΟΥ1713134412040
 ΑΟ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΨΑΧΝΩΝ1710163227031
 ΚΥΖΙΚΟΣ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ*1610063624030
 ΠΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΙΜΝΗΣ*158162714025
 ΑΕΚ ΝΕΟΥ ΠΥΡΓΟΥ*169163334325
 ΠΑΟ ΛΙΧΑΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ*168172524025
 ΕΛΛΗΝΙΚΑ178092626024
 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΡΤΑΚΗΣ*1650112132015
 ΑΠΣ ΒΥΖΑΝΤΙΟ Ν. ΠΥΡΓΟΥ*1500150459-9
 ΑΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΛΤΡΩΝ*1600160489-9
Γ Ερασιτεχνική 2ος όμιλος
ΟμάδαΑγώνεςΝΙHΓκολ ΥΓκολ ΚΠοινήΒαθμολογία
 ΑΟ ΑΥΛΙΔΑΣ1814317214045
 ΑΟ ΝΕΩΝ ΣΤΥΡΩΝ1813323013042
 ΑΟ ΕΡΑΠΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ1812244730038
 ΑΟ ΠΙΣΣΩΝΑ1811254823035
 ΚΥΜΗ189183331028
 ΑΟ ΚΡΙΕΖΩΝ187653124027
 ΑΕ ΑΡΤΕΜΙΣ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ188372628027
 ΑΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΝΟΔΡΙΟΥ188373320027
 ΠΑΟ ΚΑΝΗΘΟΥ1835101125014
 ΑΟ ΚΑΜΑΡΕΣ1842123051014
 ΑΣ ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ182016126406
 ΑΣ ΑΝΑΠΟΔΟΣ181215176705

Random Posts

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

*
*