Πρόγραμμα αγώνων ΕΠΣΕ

Α Ερασιτεχνική 23η Αγωνιστική
Ημ/νίαΏρα ΈναρξηςΔιαγωνιζόμενες ΟμάδεςΓήπεδοΑποτέλεσμα
30-03-1916:30ΑΟ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ/ΠΑΝΤΕΙΧΙΟΥ – ΑΠΣ ΠΑΝΤΡΙΑΔΙΚΟΣΚαλοχωρίου/Παντειχίου
30-03-1916:30ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΤΩΝΤΑ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΨΑΧΝΩΝΒατώντα
30-03-1916:30ΑΟ ΜΑΚΡΥΚΑΠΑΣ – ΑΣ ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ Ν. ΛΑΜΨΑΚΟΥΜακρυκάπας
31-03-1917:00ΑΟΦ ΛΗΛΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ – ΑΟ ΩΡΕΩΝΒασιλικού
31-03-1917:00ΑΟ ΑΙΔΗΨΟΥ – ΑΟ ΟΛΥΜΠΟΣ ΓΥΜΝΟΥΑιδηψού
31-03-1917:00ΑΠΚΟ ΔΡΟΣΙΑΣ – ΦΣ ΤΑΜΥΝΑΪΚΟΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥΔροσιάς
31-03-1917:00ΑΠΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ – ΑΟ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣΚαστέλλας
31-03-1917:00ΑΟ ΑΥΛΩΝΑΡΙΟΥ – ΣΚΕΠΑΣΤΗΑυλωναρίου
B Ερασιτεχνική 1ος όμιλος 20η Αγωνιστική
Ημ/νίαΏρα ΈναρξηςΔιαγωνιζόμενες ΟμάδεςΓήπεδοΑποτέλεσμα
30-03-1916:30ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΝΤΟΥΔΙΟΥ – ΑΣ ΔΟΞΑ ΠΡΟΚΟΠΙΟΥΜαντουδίου
30-03-1916:30ΑΟ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ – ΕΝΩΣΗ ΑΠΟΛΛΩΝΙΟΥ & ΑΟ ΙΣΤΙΑΙΑΣΒασιλικών
30-03-1916:30ΟΠΑ Λ. ΑΙΔΗΨΟΥ – ΑΟ ΕΥΒΟΪΚΟΣ ΓΟΥΒΩΝΑιδηψού
31-03-1917:00ΑΣ ΑΡΤΕΜΗΣΙΑΚΟΣ – ΑΕ ΤΑΞΙΑΡΧΗΓουβών
31-03-1917:00ΑΣ ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΚΕΧΡΙΩΝ – ΑΟ ΑΓΙΟΥΚεχριών
31-03-1917:00ΑΠΣ ΕΡΜΗΣ ΠΗΛΙΟΥ – ΑΕ ΚΗΡΙΝΘΟΥΠηλίου
B Ερασιτεχνική 2ος όμιλος 23η Αγωνιστική
Ημ/νίαΏρα ΈναρξηςΔιαγωνιζόμενες ΟμάδεςΓήπεδοΑποτέλεσμα
30-03-1916:30ΑΟ ΑΛΑΤΣΑΤΩΝ – ΕΡΜΗΛΙΟΣ ΑΝΘΗΔΩΝΟΣΑλεξάνδρου
30-03-1916:30ΑΟ ΠΑΡΑΛΙΑΣ «Ο ΑΠΟΛΛΩΝ» – ΑΟ ΜΙΑΟΥΛΗΣ ΦΥΛΛΩΝΠαραλίας Αυλίδας
30-03-1916:30ΠΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Χ.Πάρκο Λαού
31-03-1917:00ΑΟ ΛΟΥΚΙΣΙΩΝ – ΑΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΦΡΑΤΙΟΥΛουκισίων
31-03-1917:00ΑΕ ΛΗΛΑΝΤΙΟΥ – ΑΕ ΘΥΕΛΛΑ ΚΟΝΤΟΔΕΣΠΟΤΙΟΥΑγ. Νικολάου
31-03-1917:00ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ – ΑΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣΠάλιουρα
31-03-1917:00ΑΕΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ – ΑΕ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ
B Ερασιτεχνική 3ος όμιλος 19η Αγωνιστική
Ημ/νίαΏρα ΈναρξηςΔιαγωνιζόμενες ΟμάδεςΓήπεδοΑποτέλεσμα
30-03-1916:30ΑΙΓΕΑΣ ΠΕΤΡΙΩΝ – ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΩΝ & ΠΕΡΙΧΩΡΩΝΚριεζών
31-03-1917:00ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΛΟΥΚΑ – ΑΟ ΖΑΡΑΚΩΝΑγ. Λουκά
31-03-1911:45ΑΟ ΣΚΥΡΟΥ – ΑΟ ΜΑΡΜΑΡΙΟΥΣκύρου
31-03-1917:00ΑΟ ΑΡΗΣ ΑΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΟΥ – ΑΟ ΑΜΑΡΥΝΘΙΑΚΟΣΑγ. Ιωάννη
31-03-1917:00ΑΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ – ΑΟ ΔΥΣΤΟΥΚαρύστου
31-03-1917:00ΑΟ ΚΟΣΚΙΝΩΝ – ΑΟ ΝΗΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ
Γ Ερασιτεχνική 1ος όμιλος 19η Αγωνιστική
Ημ/νίαΏρα ΈναρξηςΔιαγωνιζόμενες ΟμάδεςΓήπεδοΑποτέλεσμα
30-03-1916:30ΠΑΟ ΛΙΧΑΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ – ΚΥΖΙΚΟΣ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣΑγ. Γεωργίου Λιχάδας
31-03-1912:30ΑΠΣ ΣΤΑΥΡΟΥ – ΑΕΚ ΝΕΟΥ ΠΥΡΓΟΥΜακρυκάπας
31-03-1912:30ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΡΤΑΚΗΣ – ΠΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΙΜΝΗΣΒατώντα
31-03-1912:30ΑΟ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΨΑΧΝΩΝ – ΑΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΛΤΡΩΝ
31-03-1912:30ΑΠΣ ΒΥΖΑΝΤΙΟ Ν. ΠΥΡΓΟΥ – ΠΑΟ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ
Γ Ερασιτεχνική 2ος όμιλος 19η Αγωνιστική
Ημ/νίαΏρα ΈναρξηςΔιαγωνιζόμενες ΟμάδεςΓήπεδοΑποτέλεσμα
30-03-1916:30ΚΥΜΗ – ΑΟ ΠΙΣΣΩΝΑΚύμης
30-03-1916:30ΑΟ ΑΥΛΙΔΑΣ – ΠΑΟ ΚΑΝΗΘΟΥΒαθέος Αυλίδας
31-03-1912:30ΑΕ ΑΡΤΕΜΙΣ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ – ΑΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΝΟΔΡΙΟΥΑυλωναρίου
31-03-1912:30ΑΟ ΚΑΜΑΡΕΣ – ΑΣ ΑΝΑΠΟΔΟΣΒαθέος Αυλίδας
31-03-1913:00ΑΟ ΚΡΙΕΖΩΝ – ΑΟ ΕΡΑΠΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣΚριεζών
31-03-1917:00ΑΣ ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ – ΑΟ ΝΕΩΝ ΣΤΥΡΩΝΠάρκο Λαού

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *