Αποτελέσματα σε όλες τις κατηγορίες ΕΠΣΕ


Α Ερασιτεχνική 23η Αγωνιστική
Ημ/νίαΏρα ΈναρξηςΔιαγωνιζόμενες ΟμάδεςΓήπεδοΑποτέλεσμα
30-03-1916:30ΑΟ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ/ΠΑΝΤΕΙΧΙΟΥ – ΑΠΣ ΠΑΝΤΡΙΑΔΙΚΟΣΚαλοχωρίου/Παντειχίου0-0
30-03-1916:30ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΤΩΝΤΑ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΨΑΧΝΩΝΒατώντα0-1
30-03-1916:30ΑΟ ΜΑΚΡΥΚΑΠΑΣ – ΑΣ ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ Ν. ΛΑΜΨΑΚΟΥΜακρυκάπας2-1
31-03-1917:00ΑΟΦ ΛΗΛΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ – ΑΟ ΩΡΕΩΝΒασιλικού1-0
31-03-1917:00ΑΟ ΑΙΔΗΨΟΥ – ΑΟ ΟΛΥΜΠΟΣ ΓΥΜΝΟΥΑιδηψού3-3
31-03-1917:00ΑΠΚΟ ΔΡΟΣΙΑΣ – ΦΣ ΤΑΜΥΝΑΪΚΟΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥΔροσιάς4-2
31-03-1917:00ΑΠΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ – ΑΟ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣΚαστέλλας0-4
31-03-1917:00ΑΟ ΑΥΛΩΝΑΡΙΟΥ – ΣΚΕΠΑΣΤΗΑυλωναρίου0-0
B Ερασιτεχνική 1ος όμιλος 20η Αγωνιστική
Ημ/νίαΏρα ΈναρξηςΔιαγωνιζόμενες ΟμάδεςΓήπεδοΑποτέλεσμα
30-03-1916:30ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΝΤΟΥΔΙΟΥ – ΑΣ ΔΟΞΑ ΠΡΟΚΟΠΙΟΥΜαντουδίου3-3
30-03-1916:30ΑΟ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ – ΕΝΩΣΗ ΑΠΟΛΛΩΝΙΟΥ & ΑΟ ΙΣΤΙΑΙΑΣΒασιλικών1-3
30-03-1916:30ΟΠΑ Λ. ΑΙΔΗΨΟΥ – ΑΟ ΕΥΒΟΪΚΟΣ ΓΟΥΒΩΝΑιδηψού0-2
31-03-1917:00ΑΣ ΑΡΤΕΜΗΣΙΑΚΟΣ – ΑΕ ΤΑΞΙΑΡΧΗΓουβών5-2
31-03-1917:00ΑΣ ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΚΕΧΡΙΩΝ – ΑΟ ΑΓΙΟΥΚεχριών2-1
31-03-1917:00ΑΠΣ ΕΡΜΗΣ ΠΗΛΙΟΥ – ΑΕ ΚΗΡΙΝΘΟΥΠηλίου1-3
B Ερασιτεχνική 2ος όμιλος 23η Αγωνιστική
Ημ/νίαΏρα ΈναρξηςΔιαγωνιζόμενες ΟμάδεςΓήπεδοΑποτέλεσμα
30-03-1916:30ΑΟ ΑΛΑΤΣΑΤΩΝ – ΕΡΜΗΛΙΟΣ ΑΝΘΗΔΩΝΟΣΑλεξάνδρου1-1
30-03-1916:30ΑΟ ΠΑΡΑΛΙΑΣ – ΑΟ ΜΙΑΟΥΛΗΣ ΦΥΛΛΩΝΠαραλίας Αυλίδας5-1
30-03-1916:30ΠΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Χ.Πάρκο Λαού5-1
31-03-1917:00ΑΟ ΛΟΥΚΙΣΙΩΝ – ΑΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΦΡΑΤΙΟΥΛουκισίων3-0
31-03-1917:00ΑΕ ΛΗΛΑΝΤΙΟΥ – ΑΕ ΘΥΕΛΛΑ ΚΟΝΤΟΔΕΣΠΟΤΙΟΥΑγ. Νικολάου3-0 (α.α.)
31-03-1917:00ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ – ΑΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣΠάλιουρα2-2
31-03-1917:00ΑΕΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ – ΑΕ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ0-3 (α.α.)
B Ερασιτεχνική 3ος όμιλος 19η Αγωνιστική
Ημ/νίαΏρα ΈναρξηςΔιαγωνιζόμενες ΟμάδεςΓήπεδοΑποτέλεσμα
30-03-1916:30ΑΙΓΕΑΣ ΠΕΤΡΙΩΝ – ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΩΝ & ΠΕΡΙΧΩΡΩΝΚριεζών2-2
31-03-1917:00ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΛΟΥΚΑ – ΑΟ ΖΑΡΑΚΩΝΑγ. Λουκά0-2
31-03-1911:45ΑΟ ΣΚΥΡΟΥ – ΑΟ ΜΑΡΜΑΡΙΟΥΣκύρου– (Αναβολή λόγω καιρού)
31-03-1917:00ΑΟ ΑΡΗΣ ΑΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΟΥ – ΑΟ ΑΜΑΡΥΝΘΙΑΚΟΣΑγ. Ιωάννη0-2
31-03-1917:00ΑΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ – ΑΟ ΔΥΣΤΟΥΚαρύστου4-1
31-03-1917:00ΑΟ ΚΟΣΚΙΝΩΝ – ΑΟ ΝΗΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ0-3 (α.α.)
Γ Ερασιτεχνική 1ος όμιλος 19η Αγωνιστική
Ημ/νίαΏρα ΈναρξηςΔιαγωνιζόμενες ΟμάδεςΓήπεδοΑποτέλεσμα
30-03-1916:30ΠΑΟ ΛΙΧΑΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ – ΚΥΖΙΚΟΣ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣΑγ. Γεωργίου Λιχάδας3-0
31-03-1912:30ΑΠΣ ΣΤΑΥΡΟΥ – ΑΕΚ ΝΕΟΥ ΠΥΡΓΟΥΜακρυκάπας5-2
31-03-1912:30ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΡΤΑΚΗΣ – ΠΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΙΜΝΗΣΒατώντα2-0
31-03-1912:30ΑΟ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΨΑΧΝΩΝ – ΑΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΛΤΡΩΝ3-0 (α.α.)
31-03-1912:30ΑΠΣ ΒΥΖΑΝΤΙΟ Ν. ΠΥΡΓΟΥ – ΠΑΟ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ0-3 (α.α.)
Γ Ερασιτεχνική 2ος όμιλος 19η Αγωνιστική
Ημ/νίαΏρα ΈναρξηςΔιαγωνιζόμενες ΟμάδεςΓήπεδοΑποτέλεσμα
30-03-1916:30ΚΥΜΗ – ΑΟ ΠΙΣΣΩΝΑΚύμης0-2
30-03-1916:30ΑΟ ΑΥΛΙΔΑΣ – ΠΑΟ ΚΑΝΗΘΟΥΒαθέος Αυλίδας9-0
31-03-1912:30ΑΕ ΑΡΤΕΜΙΣ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ – ΑΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΝΟΔΡΙΟΥΑυλωναρίου2-3
31-03-1912:30ΑΟ ΚΑΜΑΡΕΣ – ΑΣ ΑΝΑΠΟΔΟΣΒαθέος Αυλίδας1-0
31-03-1913:00ΑΟ ΚΡΙΕΖΩΝ – ΑΟ ΕΡΑΠΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣΚριεζών1-0
31-03-1917:00ΑΣ ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ – ΑΟ ΝΕΩΝ ΣΤΥΡΩΝΠάρκο Λαού3-5


Random Posts

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

*
*