Αναμετρήσεις σε όλες τις κατηγορίες ΕΠΣΕ

Α Ερασιτεχνική 24η Αγωνιστική
Ημ/νία 
Ώρα
Διαγωνιζόμενες ΟμάδεςΓήπεδοΔιαιτητήςΒοηθοί4ος Διαιτητής
06-04-19
17:00
ΑΟ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ/ΠΑΝΤΕΙΧΙΟΥ – ΑΟΦ ΛΗΛΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥΚαλοχωρίου/ΠαντειχίουΚΟΥΚΟΥΡΑ ΧΡ.ΠΡΙΟΝΑΣ Δ. – ΔΑΛΛΑΣ ΚΩΝ.
06-04-19
17:00
ΑΟ ΩΡΕΩΝ – ΑΟ ΑΙΔΗΨΟΥΙστιαίαςΚΑΣΟΜΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡ.ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΟΣ ΚΩΝ. – ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΧΑΡ.
06-04-19
17:00
ΑΠΣ ΠΑΝΤΡΙΑΔΙΚΟΣ – ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΤΩΝΤΑΤριάδαςΒΡΑΚΑΣ ΧΡΥΣ.ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ Γ. – ΣΠΑΝΟΣ ΙΩΑΝ.
06-04-19
17:00
ΑΟ ΟΛΥΜΠΟΣ ΓΥΜΝΟΥ – ΑΠΚΟ ΔΡΟΣΙΑΣΓυμνούΒΕΛΕΝΤΖΑΣ ΒΑΣ.ΠΑΠΠΑΣ ΑΓΓ. – ΜΑΡΙΝΟΣ ΘΕΟΔ.
06-04-19
17:00
ΗΡΑΚΛΗΣ ΨΑΧΝΩΝ – ΑΠΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣΨαχνώνΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΑΠ.ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ ΙΩΑΝ. – ΡΟΥΜΠΗΣ ΣΤ.
06-04-19
17:00
ΑΟ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ – ΑΟ ΜΑΚΡΥΚΑΠΑΣΑρτάκηςΛΑΜΠΡΟΥ ΓΕΩΡ.ΤΣΙΦΛΑΚΟΣ ΠΡΟΚ. – ΙΩΑΝΝΟΥ ΑΝΤ.
07-04-19
17:00
ΦΣ ΤΑΜΥΝΑΪΚΟΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ – ΑΟ ΑΥΛΩΝΑΡΙΟΥΑλιβερίουΠΑΠΑΚΥΡΙΑΚΟΣ ΑΘ.ΠΕΡΙΒΟΛΑΡΗΣ ΙΩΑΝ. – ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΔΙΑΜ.
07-04-19
17:00
ΣΚΕΠΑΣΤΗ – ΑΣ ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ Ν. ΛΑΜΨΑΚΟΥΣκεπαστήςΓΚΑΤΣΟΣ ΚΩΝ.ΙΩΑΝΝΟΥ ΑΝΤ. – ΣΕΡΡΑΣ ΠΑΝ.
B Ερασιτεχνική 1ος όμιλος 21η Αγωνιστική
Ημ/νίαΏρα ΈναρξηςΔιαγωνιζόμενες ΟμάδεςΓήπεδοΑποτέλεσμα
07-04-1917:00ΑΕ ΤΑΞΙΑΡΧΗ – ΑΟ ΑΓΙΟΥΝέου Πύργου
07-04-1917:00ΑΕ ΚΗΡΙΝΘΟΥ – ΑΣ ΑΡΤΕΜΗΣΙΑΚΟΣΚηρίνθου
07-04-1917:00ΑΣ ΔΟΞΑ ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ – ΑΣ ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΚΕΧΡΙΩΝΠροκοπίου Νέο
07-04-1917:00ΑΟ ΕΥΒΟΪΚΟΣ ΓΟΥΒΩΝ – ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΝΤΟΥΔΙΟΥΓουβών
07-04-1917:00ΟΠΑ Λ. ΑΙΔΗΨΟΥ – ΑΟ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝΑιδηψού
07-04-1917:00ΕΝΩΣΗ ΑΠΟΛΛΩΝΙΟΥ & ΑΟ ΙΣΤΙΑΙΑΣ – ΑΠΣ ΕΡΜΗΣ ΠΗΛΙΟΥΚεχριών
B Ερασιτεχνική 2ος όμιλος 25η Αγωνιστική
Ημ/νίαΏρα ΈναρξηςΔιαγωνιζόμενες ΟμάδεςΓήπεδοΑποτέλεσμα
06-04-1917:00ΑΣ ΕΥΒΟΪΚΟΣ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ – ΑΟ ΜΙΑΟΥΛΗΣ ΦΥΛΛΩΝΑγ. Νικολάου
06-04-1917:00ΑΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Χ.Τσαλίκη-Παπίλα
07-04-1917:00ΑΟ ΛΟΥΚΙΣΙΩΝ – ΑΟ ΑΛΑΤΣΑΤΩΝΛουκισίων
07-04-1917:00ΑΟ ΠΑΡΑΛΙΑΣ «Ο ΑΠΟΛΛΩΝ» – ΑΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΦΡΑΤΙΟΥΠαραλίας Αυλίδας
07-04-1917:00ΠΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ – ΑΕ ΘΥΕΛΛΑ ΚΟΝΤΟΔΕΣΠΟΤΙΟΥ
07-04-1917:00ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ – ΕΡΜΗΛΙΟΣ ΑΝΘΗΔΩΝΟΣΠάλιουρα
07-04-1917:00ΑΕΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ – ΑΕ ΛΗΛΑΝΤΙΟΥ


B Ερασιτεχνική 3ος όμιλος 20η Αγωνιστική
Ημ/νίαΏρα ΈναρξηςΔιαγωνιζόμενες ΟμάδεςΓήπεδοΑποτέλεσμα
06-04-1913:30ΑΟ ΑΜΑΡΥΝΘΙΑΚΟΣ – ΑΟ ΣΚΥΡΟΥΑμαρύνθου
06-04-1913:30ΑΟ ΝΗΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥΝεοχωρίου
06-04-1917:00ΑΟ ΔΥΣΤΟΥ – ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΛΟΥΚΑΔύστου
07-04-1917:00ΑΟ ΜΑΡΜΑΡΙΟΥ – ΑΙΓΕΑΣ ΠΕΤΡΙΩΝΚαρύστου
07-04-1917:00ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΩΝ & ΠΕΡΙΧΩΡΩΝ – ΑΟ ΖΑΡΑΚΩΝΒρύσης
07-04-1917:00ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΩΝ & ΠΕΡΙΧΩΡΩΝ – ΑΟ ΖΑΡΑΚΩΝ
Γ Ερασιτεχνική 1ος όμιλος 20η Αγωνιστική
Ημ/νίαΏρα ΈναρξηςΔιαγωνιζόμενες ΟμάδεςΓήπεδοΑποτέλεσμα
07-04-1912:30ΑΟ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΨΑΧΝΩΝ – ΑΠΣ ΣΤΑΥΡΟΥΚαστέλλας
07-04-1912:30ΠΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΙΜΝΗΣ – ΠΑΟ ΛΙΧΑΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥΛίμνης
07-04-1912:30ΚΥΖΙΚΟΣ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ – ΠΑΟ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝΒατώντα
07-04-1913:00ΑΕΚ ΝΕΟΥ ΠΥΡΓΟΥ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΡΤΑΚΗΣΝέου Πύργου
07-04-1913:00ΕΛΛΗΝΙΚΑ – ΑΠΣ ΒΥΖΑΝΤΙΟ Ν. ΠΥΡΓΟΥ
Γ Ερασιτεχνική 2ος όμιλος 20η Αγωνιστική
Ημ/νίαΏρα ΈναρξηςΔιαγωνιζόμενες ΟμάδεςΓήπεδοΑποτέλεσμα
06-04-1917:00ΠΑΟ ΚΑΝΗΘΟΥ – ΑΣ ΑΘΛΟΠΟΛΙΣΚαλαμακίδη
07-04-1912:00ΑΟ ΠΙΣΣΩΝΑ – ΑΟ ΚΑΜΑΡΕΣΠισσώνα
07-04-1912:30ΑΕ ΑΡΤΕΜΙΣ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ – ΚΥΜΗΑυλωναρίου
07-04-1912:30ΑΣ ΑΝΑΠΟΔΟΣ – ΑΟ ΚΡΙΕΖΩΝΠάρκο Λαού
07-04-1917:00ΑΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΝΟΔΡΙΟΥ – ΑΟ ΑΥΛΙΔΑΣΜονοδρίου
07-04-1917:00ΑΟ ΕΡΑΠΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ – ΑΟ ΝΕΩΝ ΣΤΥΡΩΝΦύλλων

Random Posts

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

*
*