evialead.gr

Αναμετρήσεις Σαββατοκύριακου σε όλες τις κατηγορίες ΕΠΣΕ

Α Ερασιτεχνική 26η Αγωνιστική
Ημ/νίαΏρα ΈναρξηςΔιαγωνιζόμενες ΟμάδεςΓήπεδοΑποτέλεσμα
13-04-1917:00ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΤΩΝΤΑ – ΑΟΦ ΛΗΛΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥΒατώντα
13-04-1917:00ΑΟ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ/ΠΑΝΤΕΙΧΙΟΥ – ΑΠΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣΚαλοχωρίου/Παντειχίου
13-04-1917:00ΑΠΣ ΠΑΝΤΡΙΑΔΙΚΟΣ – ΑΟ ΜΑΚΡΥΚΑΠΑΣΤριάδας
14-04-1917:00ΑΟ ΑΙΔΗΨΟΥ – ΑΠΚΟ ΔΡΟΣΙΑΣΑιδηψού
14-04-1917:00ΑΟ ΩΡΕΩΝ – ΑΟ ΑΥΛΩΝΑΡΙΟΥΙστιαίας
14-04-1917:00ΑΟ ΟΛΥΜΠΟΣ ΓΥΜΝΟΥ – ΑΣ ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ Ν. ΛΑΜΨΑΚΟΥΓυμνού
14-04-1917:00ΗΡΑΚΛΗΣ ΨΑΧΝΩΝ – ΣΚΕΠΑΣΤΗΨαχνών
14-04-1917:00ΦΣ ΤΑΜΥΝΑΪΚΟΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ – ΑΟ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣΑλιβερίου
B Ερασιτεχνική 1ος όμιλος 22η Αγωνιστική
Ημ/νίαΏρα ΈναρξηςΔιαγωνιζόμενες ΟμάδεςΓήπεδοΑποτέλεσμα
13-04-1917:00ΑΟ ΑΓΙΟΥ – ΑΣ ΔΟΞΑ ΠΡΟΚΟΠΙΟΥΑιδηψού
13-04-1917:00ΑΣ ΑΡΤΕΜΗΣΙΑΚΟΣ – ΕΝΩΣΗ ΑΠΟΛΛΩΝΙΟΥ & ΑΟ ΙΣΤΙΑΙΑΣΓουβών
13-04-1917:00ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΝΤΟΥΔΙΟΥ – ΑΟ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝΜαντουδίου
14-04-1917:00ΑΕ ΤΑΞΙΑΡΧΗ – ΑΕ ΚΗΡΙΝΘΟΥΝέου Πύργου
14-04-1917:00ΑΣ ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΚΕΧΡΙΩΝ – ΑΟ ΕΥΒΟΪΚΟΣ ΓΟΥΒΩΝΚεχριών
14-04-1917:00ΑΠΣ ΕΡΜΗΣ ΠΗΛΙΟΥ – ΟΠΑ Λ. ΑΙΔΗΨΟΥΠηλίου
B Ερασιτεχνική 2ος όμιλος 26η Αγωνιστική
Ημ/νίαΏρα ΈναρξηςΔιαγωνιζόμενες ΟμάδεςΓήπεδοΑποτέλεσμα
13-04-1917:00ΑΟ ΑΛΑΤΣΑΤΩΝ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΑΣΑλεξάνδρου
13-04-1917:00ΑΕ ΛΗΛΑΝΤΙΟΥ – ΠΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣΑγ. Νικολάου
13-04-1917:00ΕΡΜΗΛΙΟΣ ΑΝΘΗΔΩΝΟΣ – ΑΣ ΕΥΒΟΪΚΟΣ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥΔροσιάς
14-04-1917:00ΑΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΦΡΑΤΙΟΥ – ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥΑφρατίου
14-04-1917:00ΑΕ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ – ΑΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣΠάρκο Λαού
14-04-1917:00ΑΟ ΜΙΑΟΥΛΗΣ ΦΥΛΛΩΝ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Χ.Φύλλων
14-04-19ΑΕΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ – ΑΟ ΛΟΥΚΙΣΙΩΝ
B Ερασιτεχνική 3ος όμιλος 21η Αγωνιστική
Ημ/νίαΏρα ΈναρξηςΔιαγωνιζόμενες ΟμάδεςΓήπεδοΑποτέλεσμα
13-04-1914:00ΑΟ ΑΡΗΣ ΑΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΟΥ – ΑΟ ΣΚΥΡΟΥΑγ. Ιωάννη
13-04-1917:00ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΛΟΥΚΑ – ΑΟ ΝΗΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥΑγ. Λουκά
14-04-1917:00ΑΙΓΕΑΣ ΠΕΤΡΙΩΝ – ΑΟ ΑΜΑΡΥΝΘΙΑΚΟΣΚριεζών
14-04-1917:00ΑΟ ΖΑΡΑΚΩΝ – ΑΟ ΜΑΡΜΑΡΙΟΥΖαράκων
14-04-1917:00ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΩΝ & ΠΕΡΙΧΩΡΩΝ – ΑΟ ΔΥΣΤΟΥΒρύσης
14-04-19ΑΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ – ΑΟ ΚΟΣΚΙΝΩΝ
Γ Ερασιτεχνική 1ος όμιλος 21η Αγωνιστική
Ημ/νίαΏρα ΈναρξηςΔιαγωνιζόμενες ΟμάδεςΓήπεδοΑποτέλεσμα
14-04-1912:30ΑΠΣ ΣΤΑΥΡΟΥ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΡΤΑΚΗΣΜακρυκάπας
14-04-1912:30ΠΑΟ ΛΙΧΑΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ – ΑΕΚ ΝΕΟΥ ΠΥΡΓΟΥΑγ. Γεωργίου Λιχάδας
14-04-1912:30ΠΑΟ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ – ΠΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΙΜΝΗΣΠολιτικών
14-04-1917:00ΚΥΖΙΚΟΣ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ – ΕΛΛΗΝΙΚΑΒατώντα
14-04-19ΑΠΣ ΒΥΖΑΝΤΙΟ Ν. ΠΥΡΓΟΥ – ΑΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΛΤΡΩΝ
Γ Ερασιτεχνική 2ος όμιλος 21η Αγωνιστική
Ημ/νίαΏρα ΈναρξηςΔιαγωνιζόμενες ΟμάδεςΓήπεδοΑποτέλεσμα
13-04-1917:00ΑΟ ΕΡΑΠΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ – ΠΑΟ ΚΑΝΗΘΟΥΦύλλων
14-04-1912:30ΑΟ ΑΥΛΙΔΑΣ – ΑΕ ΑΡΤΕΜΙΣ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥΒαθέος Αυλίδας
14-04-1912:30ΑΟ ΚΡΙΕΖΩΝ – ΑΟ ΠΙΣΣΩΝΑΚριεζών
14-04-1912:30ΑΣ ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ – ΑΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΝΟΔΡΙΟΥΠάρκο Λαού
14-04-1912:30ΑΟ ΝΕΩΝ ΣΤΥΡΩΝ – ΑΣ ΑΝΑΠΟΔΟΣΖαράκων
14-04-1913:00ΚΥΜΗ – ΑΟ ΚΑΜΑΡΕΣΚύμης

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *