ΕΠΣΕ: Πρόγραμμα αγώνων Σαββατοκύριακου

Α Ερασιτεχνική 27η Αγωνιστική
Ημ/νίαΏρα ΈναρξηςΔιαγωνιζόμενες ΟμάδεςΓήπεδοΑποτέλεσμα
20-04-1917:00ΑΟΦ ΛΗΛΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ – ΑΠΚΟ ΔΡΟΣΙΑΣΒασιλικού
20-04-1917:00ΑΠΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ – ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΤΩΝΤΑΚαστέλλας
20-04-1917:00ΑΟ ΜΑΚΡΥΚΑΠΑΣ – ΑΟ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ/ΠΑΝΤΕΙΧΙΟΥΜακρυκάπας
20-04-1917:00ΑΟ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ – ΑΟ ΟΛΥΜΠΟΣ ΓΥΜΝΟΥΑρτάκης
20-04-1917:00ΦΣ ΤΑΜΥΝΑΪΚΟΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΨΑΧΝΩΝΑλιβερίου
21-04-1917:00ΑΟ ΑΥΛΩΝΑΡΙΟΥ – ΑΟ ΑΙΔΗΨΟΥΑυλωναρίου
21-04-1917:00ΑΣ ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ Ν. ΛΑΜΨΑΚΟΥ – ΑΟ ΩΡΕΩΝΝέας Λαμψάκου
21-04-1917:00ΣΚΕΠΑΣΤΗ – ΑΠΣ ΠΑΝΤΡΙΑΔΙΚΟΣΣκεπαστής
B Ερασιτεχνική 2ος όμιλος 27η Αγωνιστική
Ημ/νίαΏρα ΈναρξηςΔιαγωνιζόμενες ΟμάδεςΓήπεδοΑποτέλεσμα
21-04-1917:00ΑΟ ΛΟΥΚΙΣΙΩΝ – ΑΟ ΠΑΡΑΛΙΑΣ «Ο ΑΠΟΛΛΩΝ»Λουκισίων
21-04-1917:00ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ – ΑΟ ΑΛΑΤΣΑΤΩΝΠάλιουρα
21-04-1917:00ΑΣ ΕΥΒΟΪΚΟΣ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ – ΑΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΦΡΑΤΙΟΥΑγ. Νικολάου
21-04-1917:00ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Χ. – ΕΡΜΗΛΙΟΣ ΑΝΘΗΔΩΝΟΣΠάρκο Λαού
21-04-1917:00ΑΟ ΜΙΑΟΥΛΗΣ ΦΥΛΛΩΝ – ΑΕ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣΦύλλων
21-04-1917:00ΠΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ – ΑΕΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
21-04-1917:00ΑΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ – ΑΕ ΘΥΕΛΛΑ ΚΟΝΤΟΔΕΣΠΟΤΙΟΥ

B Ερασιτεχνική 3ος όμιλος 22η Αγωνιστική
Ημ/νίαΏρα ΈναρξηςΔιαγωνιζόμενες ΟμάδεςΓήπεδοΑποτέλεσμα
20-04-1917:00ΑΟ ΝΗΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΩΝ & ΠΕΡΙΧΩΡΩΝΝεοχωρίου
21-04-1913:00ΑΟ ΣΚΥΡΟΥ – ΑΙΓΕΑΣ ΠΕΤΡΙΩΝΣκύρου
21-04-1917:00ΑΟ ΑΡΗΣ ΑΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΟΥ – ΑΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥΑγ. Ιωάννη
21-04-1917:00ΑΟ ΑΜΑΡΥΝΘΙΑΚΟΣ – ΑΟ ΖΑΡΑΚΩΝΑμαρύνθου
21-04-1917:00ΑΟ ΜΑΡΜΑΡΙΟΥ – ΑΟ ΔΥΣΤΟΥΚαρύστου
21-04-1917:00ΑΟ ΚΟΣΚΙΝΩΝ – ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΛΟΥΚΑ
Γ Ερασιτεχνική 1ος όμιλος 22η Αγωνιστική
Ημ/νίαΏρα ΈναρξηςΔιαγωνιζόμενες ΟμάδεςΓήπεδοΑποτέλεσμα
21-04-1912:30ΑΕΚ ΝΕΟΥ ΠΥΡΓΟΥ – ΠΑΟ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝΝέου Πύργου
21-04-1912:30ΑΟ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΙΜΝΗΣ – ΕΛΛΗΝΙΚΑΛίμνης
21-04-1916:00ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΡΤΑΚΗΣ – ΠΑΟ ΛΙΧΑΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥΒατώντα
21-04-1917:00ΑΟ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΨΑΧΝΩΝ – ΑΠΣ ΒΥΖΑΝΤΙΟ Ν. ΠΥΡΓΟΥ
21-04-1917:00ΑΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΛΤΡΩΝ – ΚΥΖΙΚΟΣ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ
Γ Ερασιτεχνική 2ος όμιλος 22η Αγωνιστική
Ημ/νίαΏρα ΈναρξηςΔιαγωνιζόμενες ΟμάδεςΓήπεδοΑποτέλεσμα
20-04-1917:00ΑΣ ΑΝΑΠΟΔΟΣ – ΠΑΟ ΚΑΝΗΘΟΥΠάρκο Λαού
21-04-1912:30ΑΟ ΚΑΜΑΡΕΣ – ΑΟ ΚΡΙΕΖΩΝΒαθέος Αυλίδας
21-04-1912:30ΑΕ ΑΡΤΕΜΙΣ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ – ΑΣ ΑΘΛΟΠΟΛΙΣΑυλωναρίου
21-04-1916:00ΚΥΜΗ – ΑΟ ΑΥΛΙΔΑΣΒαθέος Αυλίδας
21-04-1917:00ΑΟ ΠΙΣΣΩΝΑ – ΑΟ ΝΕΩΝ ΣΤΥΡΩΝΠισσώνα
21-04-1913:30ΑΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΝΟΔΡΙΟΥ – ΑΟ ΕΡΑΠΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣΜονοδρίου

Random Posts

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

*
*