Οι βραβευθέντες του 4ου Φιλανθρωπικού Αγώνα δρόμου Αγαπώ και Πράττω!

  Τη Κυριακή 9 Ιουνίου πραγματοποιήθηκε στη παραλία της Κύμης ο 4ος Φιλανθρωπικός Αγώνας δρόμου Αγαπώ και Πράττω με σκοπό τη δωρεά αξονικού τομογράφου στο Γενικό Νοσοκομείο Κύμης Γεώργιος Παπανικολάου.

  Σε ένα όμορφο κλίμα το οποίο χαρακτηριζόταν από την αγάπη για τον αθλητισμό και τον συνάνθρωπο, αθλητές από όλη την Ελλάδα, παρευρέθηκαν και έτρεξαν σε μία μαγευτική παραθαλάσσια διαδρομή θαυμάζοντας της ομορφιές των γραφικών χωριών της Παραλίας Κύμης, της Πλατάνας, και του Στόμιου Οξυλίθου.

  Διοργανωτές, εθελοντικές ομάδες και μεμονωμένοι εθελοντές, χορηγοί και μικροί και μεγάλοι συμμετέχοντες έδωσαν ένα μεγάλο μήνυμα ανιδιοτελούς αγάπης και προσφοράς.

  Μετάλλιο δόθηκε σε όλους τους συμμετέχοντες όπως κάθε χρονιά  αφού οι αρχές του Αγαπώ και Πράττω πρεσβεύουν την βράβευση της συμμέτοχής και της στήριξης των υψηλών ιδανικών της αγάπης, της φιλανθρωπίας και της ανιδιοτελούς προσφοράς που πρεσβεύει το σωματείο από τη πρώτη μέρα της δημιουργίας του!

Ξεχωριστή διάκριση και μεταλλείο δόθηκαν στους 3 πρώτους αθλητές και αθλήτριες κάθε κατηγορίας.

    Δείτε τους 3 πρώτους αθλητές και αθλήτριες σε κάθε κατηγορία με τους χρόνους τους:

10 χμ γυναικών την απονομή πραγματοποίησε ο Στέργιος Σιούτης.

  1. ΚΥΠΑΡΙΣΙΑ ΗΛΙΑ                            Νο 132                    χρόνος :51:37
  2. ΒΑΡΒΑΡΑ ΕΛΑΙΟΤΡΙΒΑΡΗ           Νο: 127                   χρόνος: 57:28
  3. ΜΑΡΙΑ ΑΣΤΕΡΙΟΥ                          Νο:219                    χρόνος: 59:57

10 χμ αντρών την απονομή πραγματοποίησε ο Μιλτιάδης Μπαράκος.

  1. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ           Νο:253                 χρόνος:39:43
  2. ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ      Νο:120                 χρόνος:40:23
  3. ΙΩΑΚΗΜ ΣΤΑΜΚΟΠΟΥΛΟΣ                Νο:255                χρόνος:40:55

5 χμ γυναικών την απονομή πραγματοποίησε ο Ηρακλής Βασιλειάδης.

  1. ΙΟΥΛΙΑ- ΕΛΕΝΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ    Νο:1215        χρόνος:21:18
  2. ΜΑΡΙΑ ΣΑΡΛΗ                                             Νο:636          χρόνος:23:14
  3. ΤΡΙΑΔΑ ΜΠΑΡΟΤΑ                                      Νο:1229       χρόνος:24:37

5 χμ αντρών την απονομή πραγματοποίησε ο Γεώργιος Μπλέτσας.

  1. ΑΛΕΞΑΝΔΟΣ ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗΣ                     Νο:973            χρόνος:18:50
  2. ΜΙΧΑΛΗΣ ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗΣ                           Νο:989            χρόνος:19:02
  3. ΜΗΝΑΣ ΚΑΝΕΛΟΠΟΥΛΟΣ                         Νο:614             χρόνος:19:59

500μ κοριτσιών την απονομή πραγματοποίησε ο Αγκι Ιμπέζα.

  1. ΒΑΓΓΕΛΙΤΣΑ ΜΠΙΜΠΗ                             Νο:26                 
  2. ΡΕΒΕΚΑ ΜΗΤΡΟΛΙΟΥ                               Νο:35
  3. ΕΛΕΝΗ ΣΥΡΙΝΑΚΗ                                     Νο:23

500μ αγοριών την απονομή πραγματοποίησε ο Αθανάσιος Τσουνόπουλος.

  1. ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΑΡΛΗΣ                                  Νο:1174
  2. ΕΥΒΑΓΓΕΛΟΣ ΚΕΚΗΣ                                  Νο:1185
  3. ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΔΔΙΤΗΣ                                Νο:1173

Random Posts

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

*
*