evialead.gr

ΕΠΣΕ: Αγώνες Σαββατοκύριακου και διαιτητές

Α Ερασιτεχνική 5η Αγωνιστική
Ημ/νία
Ώρα
Διαγωνιζόμενες ΟμάδεςΓήπεδοΔιαιτητήςΒοηθοί4ος Διαιτητής
19-10-19
16:00
ΑΟ ΑΜΑΡΥΝΘΙΑΚΟΣ – ΑΟ ΑΥΛΩΝΑΡΙΟΥΑμαρύνθουΦΩΤΗΣ ΣΤΕΛ.ΙΩΑΝΝΟΥ ΑΝΤ. – ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ ΙΩΑΝ.
19-10-19
16:00
ΑΠΚΟ ΔΡΟΣΙΑΣ – ΑΟ ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΡΕΤΡΙΑΣΔροσιάςΚΗΡΥΚΟΣ ΙΩΑΝ.ΠΡΙΟΝΑΣ Δ. – ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΓΕΩΡ.
19-10-19
16:00
ΑΣ ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ Ν. ΛΑΜΨΑΚΟΥ – ΑΣ ΕΥΒΟΪΚΟΣ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥΝέας ΛαμψάκουΚΑΣΟΜΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡ.ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΟΣ ΚΩΝ. – ΜΑΡΙΝΟΣ ΘΕΟΔ.
20-10-19
16:00
ΑΣ ΔΟΞΑ ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΨΑΧΝΩΝΠροκοπίου ΝέοΚΑΣΟΜΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡ.ΡΟΥΜΠΗΣ ΣΤ. – ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ ΙΩΑΝ.
20-10-19
14:15
ΦΣ ΤΑΜΥΝΑΪΚΟΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ – ΑΟ ΑΙΔΗΨΟΥΑλιβερίουΣΙΑΠΛΑΟΥΡΑΣ ΧΡ.ΠΕΡΙΒΟΛΑΡΗΣ ΙΩΑΝ. – ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΧΑΡ.
20-10-19
16:00
ΑΟΦ ΛΗΛΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ – ΣΚΕΠΑΣΤΗΒασιλικούΠΑΠΑΚΥΡΙΑΚΟΣ ΑΘ.ΔΕΛΧΑΣ ΠΕΡ. – ΜΑΡΙΝΟΣ ΘΕΟΔ.
20-10-19
16:00
ΑΟ ΟΛΥΜΠΟΣ ΓΥΜΝΟΥ – ΑΟ ΜΑΚΡΥΚΑΠΑΣΓυμνούΝΤΟΥΡΑΣ ΕΥΣΤΡ.ΤΣΙΦΛΑΚΟΣ ΠΡΟΚ. – ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ Γ.
20-10-19
16:00
ΑΠΣ ΠΑΝΤΡΙΑΔΙΚΟΣ – ΑΟ ΧΑΛΚΙΣΤριάδαςΓΚΑΤΣΟΣ ΚΩΝ.ΔΑΛΛΑΣ ΚΩΝ. – ΠΑΠΠΑΣ ΑΓΓ.
B Ερασιτεχνική 1ος όμιλος 5η Αγωνιστική
Ημ/νία
Ώρα
Διαγωνιζόμενες ΟμάδεςΓήπεδοΔιαιτητήςΒοηθοί4ος Διαιτητής
19-10-19
16:00
ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΤΩΝΤΑ – ΑΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣΒατώνταΝΤΟΥΡΑΣ ΕΥΣΤΡ.ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΧΑΡ. – ΣΙΜΙΤΖΗΣ ΕΥΑΓ.
19-10-19
16:00
ΠΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ – ΑΟ ΕΥΒΟΪΚΟΣ ΓΟΥΒΩΝΠάρκο ΛαούΡΕΤΣΑΣ ΕΥΣΤΡ.ΜΗΤΡΟΛΙΟΣ ΙΩΑΝ. – ΔΑΝΙΗΛΙΔΗΣ Δ.
19-10-19
16:00
ΑΟ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ – ΑΟ ΩΡΕΩΝΒασιλικώνΚΑΡΡΑΣ ΕΥΑΓΓ.ΣΕΡΡΑΣ ΠΑΝ. – ΓΚΡΙΝΙΑΡΗΣ ΧΑΡ.
19-10-19
16:00
ΑΠΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ – ΕΡΜΗΛΙΟΣ ΑΝΘΗΔΩΝΟΣΚαστέλλαςΚΟΥΚΟΥΡΑ ΧΡ.ΜΟΥΤΟΥΠΑΣ ΚΩΝ. – ΤΟΥΛΟΥΜΗΣ Γ.
19-10-19
16:00
ΟΠΑ Λ. ΑΙΔΗΨΟΥ – ΕΝΩΣΗ ΑΠΟΛΛΩΝΙΟΥ & ΑΟ ΙΣΤΙΑΙΑΣΑιδηψούΒΕΛΕΝΤΖΑΣ ΒΑΣ.ΚΑΡΑΒΑ ΕΛ. – ΠΑΥΛΑΤΟΣ ΔΙΟΝ.
20-10-19
16:00
ΠΑΟ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ – ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΝΤΟΥΔΙΟΥΠολιτικώνΚΟΥΚΟΥΡΑ ΧΡ.ΚΟΤΤΑΡΑ ΕΛ. – ΖΕΙΜΠΕΚΗΣ ΣΤΕΛ.
20-10-19
16:00
ΑΟ ΑΛΑΤΣΑΤΩΝ – ΑΣ ΑΡΤΕΜΗΣΙΑΚΟΣΑλεξάνδρουΙΩΑΝΝΟΥ ΑΝΤ.ΚΑΡΡΑΣ ΕΥΑΓΓ. – ΛΕΙΒΑΔΙΤΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓ.
20-10-19
16:00
ΑΕ ΤΑΞΙΑΡΧΗ – ΑΠΣ ΣΤΑΥΡΟΥΝέου ΠύργουΒΕΛΕΝΤΖΑΣ ΒΑΣ.ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΓΕΩΡ. – ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΚΑΤ.
B Ερασιτεχνική 2ος όμιλος 5η Αγωνιστική
Ημ/νία
Ώρα
Διαγωνιζόμενες ΟμάδεςΓήπεδοΔιαιτητήςΒοηθοί4ος Διαιτητής
19-10-19
13:00
ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΩΝ & ΠΕΡΙΧΩΡΩΝ – ΑΟ ΣΚΥΡΟΥΒρύσηςΚΑΡΒΕΛΑΣ ΑΛ.ΠΕΡΟΥΛΙΑΣ ΙΩΑΝ. – ΝΤΟΒΟΛΗΣ ΙΩΑΝ.
19-10-19
16:00
ΑΟ ΑΥΛΙΔΑΣ – ΑΟ ΠΑΡΑΛΙΑΣ «Ο ΑΠΟΛΛΩΝ»Βαθέος ΑυλίδαςΠΑΠΑΚΥΡΙΑΚΟΣ ΑΘ.ΠΑΠΠΑΣ ΑΓΓ. – ΔΟΥΚΑΣ ΚΩΝ.
20-10-19
16:00
ΑΟ ΜΙΑΟΥΛΗΣ ΦΥΛΛΩΝ – ΑΟ ΔΥΣΤΟΥΦύλλωνΜΗΤΡΟΛΙΟΣ ΙΩΑΝ.ΚΗΡΥΚΟΣ ΙΩΑΝ. – ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΓΕΩΡ.
20-10-19
16:00
ΑΟ ΜΑΡΜΑΡΙΟΥ – ΑΟ ΝΕΩΝ ΣΤΥΡΩΝΚαρύστουΔΑΝΙΗΛΙΔΗΣ Δ.ΝΤΟΒΟΛΗΣ ΙΩΑΝ. – ΠΕΡΟΥΛΙΑΣ ΙΩΑΝ.
20-10-19
16:00
ΑΕ ΛΗΛΑΝΤΙΟΥ – ΑΕ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣΑγ. ΝικολάουΦΩΤΗΣ ΣΤΕΛ.ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡ. – ΣΕΡΡΑΣ ΠΑΝ.
20-10-19
16:00
ΑΟ ΝΗΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥΝεοχωρίουΜΠΟΥΡΙΚΑΣ ΙΩΑΝ.ΚΑΡΒΕΛΑΣ ΑΛ. – ΤΟΥΛΟΥΜΗΣ Γ.
20-10-19
16:00
ΑΟ ΖΑΡΑΚΩΝ – ΑΟ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ/ΠΑΝΤΕΙΧΙΟΥΖαράκωνΚΩΝΣΤΑΝΤΙΟΣ ΚΩΝ.ΑΡΓΥΡΗΣ ΚΩΝ. – ΠΟΔΑΡΑΣ ΔΗΜ.
20-10-19
16:00
ΑΟ ΛΟΥΚΙΣΙΩΝ – ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΛΟΥΚΑΛουκισίωνΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡ.ΣΙΜΙΤΖΗΣ ΕΥΑΓ. – ΜΟΥΤΟΥΠΑΣ ΚΩΝ.
Γ Ερασιτεχνική 1ος όμιλος 3η Αγωνιστική
Ημ/νία
Ώρα
Διαγωνιζόμενες ΟμάδεςΓήπεδοΔιαιτητήςΒοηθοί4ος Διαιτητής
20-10-19
11:30
ΑΕΚ ΝΕΟΥ ΠΥΡΓΟΥ – ΕΛΛΗΝΙΚΑΝέου ΠύργουΒΕΛΕΝΤΖΑΣ ΒΑΣ.ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΓΕΩΡ. – ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΚΑΤ.
20-10-19
12:00
ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ – ΠΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΙΜΝΗΣΑιδηψούΣΠΑΝΟΣ ΙΩΑΝ.ΚΑΡΑΒΑ ΕΛ. – ΠΑΥΛΑΤΟΣ ΔΙΟΝ.
20-10-19
12:00
ΑΣ ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΚΕΧΡΙΩΝ – ΑΕ ΚΗΡΙΝΘΟΥΚεχριώνΡΟΥΜΠΗΣ ΣΤ.ΚΑΣΟΜΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡ. – ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ ΙΩΑΝ.
Γ Ερασιτεχνική 2ος όμιλος 3η Αγωνιστική
Ημ/νία
Ώρα
Διαγωνιζόμενες ΟμάδεςΓήπεδοΔιαιτητήςΒοηθοί4ος Διαιτητής
20-10-19
12:00
ΑΕ ΚΑΘΕΝΩΝ – ΑΕ ΘΥΕΛΛΑ ΚΟΝΤΟΔΕΣΠΟΤΙΟΥΠάλιουραΔΟΥΚΑΣ ΚΩΝ.ΠΑΠΑΚΥΡΙΑΚΟΣ ΑΘ. – ΔΕΛΧΑΣ ΠΕΡ.
20-10-19
12:00
ΑΟ ΠΙΣΣΩΝΑ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Χ.ΠισσώναΚΑΡΡΑΣ ΕΥΑΓΓ.ΙΩΑΝΝΟΥ ΑΝΤ. – ΛΕΙΒΑΔΙΤΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓ.
20-10-19
11:30
ΑΣ ΑΝΑΠΟΔΟΣ – ΠΑΟ ΚΑΝΗΘΟΥΠάρκο ΛαούΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡ.ΝΤΟΥΡΑΣ ΕΥΣΤΡ. – ΜΑΡΙΝΟΣ ΘΕΟΔ.
20-10-19
11:30
ΑΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΦΡΑΤΙΟΥ – ΑΣ ΑΘΛΟΠΟΛΙΣΑφρατίουΚΟΤΤΑΡΑ ΕΛ.ΜΗΤΡΟΛΙΟΣ ΙΩΑΝ. – ΑΚΡΙΩΤΗΣ ΝΕΚΤ.
20-10-19
12:00
ΑΟ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΨΑΧΝΩΝ – ΚΥΖΙΚΟΣ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ
Γ Ερασιτεχνική 3ος όμιλος 3η Αγωνιστική
Ημ/νία
Ώρα
Διαγωνιζόμενες ΟμάδεςΓήπεδοΔιαιτητήςΒοηθοί4ος Διαιτητής
19-10-19
16:30
ΑΟ ΑΡΗΣ ΑΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΟΥ – ΑΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΝΟΔΡΙΟΥΑγ. ΙωάννηΣΠΑΝΟΣ ΙΩΑΝ.ΝΤΟΒΟΛΗΣ ΕΥΑΓΓ. – ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΣΟΦ.
20-10-19
12:00
ΑΕ ΑΡΤΕΜΙΣ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ – ΑΙΓΕΑΣ ΠΕΤΡΙΩΝΑυλωναρίουΤΟΥΛΟΥΜΗΣ Γ.ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ ΙΩΑΝ. – ΚΑΡΒΕΛΑΣ ΑΛ.
20-10-19
12:30
ΚΥΜΗ – ΑΟ ΚΡΙΕΖΩΝΜονοδρίουΑΡΓΥΡΗΣ ΚΩΝ.ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΟΣ ΚΩΝ. – ΠΟΔΑΡΑΣ ΔΗΜ.

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *