Πρώτος ο Γ. Σ. Νεάπολης Χαλκίδας στην ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ Εύβοιας – Αν. Στερεάς και σε αυτό το Διασυλλογικό Πρωτάθλημα Κ18 (Π/Κ)

Πρώτος ο Γ. Σ. Νεάπολης Χαλκίδας στην ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ Εύβοιας – Αν. Στερεάς

και σε αυτό το Διασυλλογικό Πρωτάθλημα Κ18 (Π/Κ) που πραγματοποιήθηκε στο Δημοτικό Στάδιο Χαλκίδας το Σάββατο 4 Ιουλίου.

Πολύ καλή εμφάνιση πραγματοποίησαν οι αθλητές του συλλόγου όπου συγκέντρωσε στην γενική βαθμολόγια των σωματείων 250 βαθμούς. 

Αναμένουμε την ολοκλήρωση των αγώνων από όλους τους ομίλους γιατί μέσα από αυτούς θα βγουν οι προκρίσεις για το Πανελλήνιο Πρωτάθλημα.

Συγχαρητήρια σε όλους τους αθλητές και αθλήτριες!

ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ  ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ  ΣΤΕΡΕΑΣ &  ΕΥΒΟΙΑΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
1ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚ.250
2ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 192
3ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ171
4ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ131
5ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ113
6ΓΑΣ ΩΡΩΠΙΩΝ78
7ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ50
8ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ43
9ΑΣ ΑΤΛΑΣ ΚΥΜΗΣ31
10ΦΣ ΛΑΜΙΑΣ18
11ΓΑΣ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ16
12ΑΣ ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ15
13ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ14
14ΑΑΑ ΞΕΝΟΔΑΜΟΣ9
15ΑΣ  ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΑΜΟΥ7
16ΑΠΣ ΛΑΜΙΑΣ ΦΘΙΑ5
17ΑΘΛ. ΑΚΑΔ. ΧΑΛΚΙΔΟΣ3

ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

100M ΑΝΔΡΩΝ

3η θέση ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ με επίδοση 12,07

11η θέση ΜΠΙΣΤΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ με επίδοση 14,19

200Μ ΑΝΔΡΩΝ

10η θέση ΜΠΑΙΜΠΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ με επίδοση 26,06

400Μ ΑΝΔΡΩΝ

2η θέση ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ με επίδοση 54,97

8η θέση ΔΟΞΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ με επίδοση 1,03,83

1500Μ ΑΝΔΡΩΝ

3η θέση ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ με επίδοση 4,52,59

4η θέση ΤΣΕΚΟΥΡΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ με επίδοση 5,27,66

400Μ ΕΜΠΟΔΙΑ  ΑΝΔΡΩΝ

1η θέση ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ με επίδοση 1,00,72

4Χ100Μ ΑΝΡΩΝ

2η θέση ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚ. με επίδοση 49,25

ΚΑΡΛΑΤΗΡΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ, ΣΙΔΕΡΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ, ΜΠΑΙΜΠΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ, ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΜΗΚΟΣ ΑΝΔΡΩΝ

3η θέση ΚΑΡΛΑΤΗΡΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ με επίδοση 5,95

ΤΡΙΠΛΟΥΝ ΑΝΔΡΩΝ

1η θέση ΚΟΥΚΟΥΒΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ με επίδοση 12,59

ΥΨΟΣ  ΑΝΔΡΩΝ

2η θέση ΣΙΔΕΡΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ με επίδοση 1,65

3η θέση ΛΟΥΛΑΚΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ με επίδοση 1.60

100Μ  ΓΥΝΑΙΚΩΝ

ΣΥΝΟΔΙΝΟΥ ΙΟΛΗ με επίδοση 14,77

200Μ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

5η θέση ΤΣΑΠΑΛΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ με επίδοση 28,72

9η θέση ΠΑΠΑΣΩΤΗΡΙΟΥ ΜΑΡΙΑ με επίδοση 29,81

ΚΑΛΑΜΑΚΙΔΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ με επίδοση 30,71

400Μ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

1η θέση ΑΡΓΥΡΟΥ ΜΑΡΙΑ με επίδοση 1,03,52

4η θέση ΤΣΑΠΑΛΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ με επίδοση 1,05,55

5000Μ ΒΑΔΗΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

1η θέση ΚΟΥΤΡΑ ΕΛΠΙΔΑ με επίδοση 31,22,44

4Χ100Μ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

4η θέση ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚ. με επίδοση 54,62

ΚΟΥΣΤΙΜΠΗ ΕΛΕΝΗ, ΑΡΓΥΡΟΥ ΜΑΡΙΑ, ΑΡΓΥΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ, ΣΥΝΟΔΙΝΟΥ ΙΟΛΗ

ΜΗΚΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

5η θέση ΛΕΚΚΑ ΒΑΡΒΑΡΑ με επίδοση 4,87

7η θέση ΑΡΓΥΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ με επίδοση 4,69

11η θέση ΝΕΣΤΩΡΙΔΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ με επίδοση 3,89 

ΤΡΙΠΛΟΥΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

2η θέση ΛΕΚΚΑ ΒΑΡΒΑΡΑ με επίδοση 11,38

4η θέση ΠΑΠΟΥΤΣΗ ΜΑΡΙΑ με επίδοση 9,63

ΥΨΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

1η θέση ΚΟΥΣΤΙΜΠΗ ΕΛΕΝΗ με επίδοση 1,61

2η θέση ΣΙΔΕΡΗ ΣΟΦΙΑ με επίδοση 1,58

6η θέση ΛΟΥΛΑΚΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ με επίδοση 1,35

7η θέση ΚΟΡΔΩΝΗ ΕΥΤΥΧΙΑ με επίδοση 1,35

ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ  ΓΥΝΑΙΚΩΝ

2η θέση ΓΕΡΑΛΗ ΖΩΗ με επίδοση 11,66

3η θέση ΞΥΔΗ ΜΑΡΙΑ ΝΑΖΑΡΕΤ με επίδοση 11,62

4η θέση ΓΚΕΡΛΕ ΓΕΩΡΓΙΑ με επίδοση 10,89         

ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

1η θέση ΓΕΡΑΛΗ ΖΩΗ με επίδοση 37.20

 η θέση ΞΥΔΗ ΜΑΡΙΑ ΝΑΖΑΡΕΤ με επίδοση 36,56

3η θέση ΓΚΕΡΛΕ ΓΕΩΡΓΙΑ με επίδοση 32,75

ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

3η θέση ΚΕΠΕΝΕΚΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ με επίδοση 29,72

6η θέση ΣΙΔΕΡΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ με επίδοση 26,95

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *